Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Čokoláda Milka
Mega Milka
Milka srdce
Milka - Love
Personalizovaná čokoláda Milka XXL - Vánoce
Personalizovaný adventní kalendář
 Personalizovaná Milka - Jen tak! (110 g)
 Personalizovaná Milka - Jen tak! (220 g)
Choco giftbox - Narozeniny
I Love Milka
Řekněte to s dárkovou krabičkou Milka - Love (220 gramů)
Dárková krabička Milka - Učitel
Miluju Milku! giftbox - Promoce
Miluji Milku - Valentýnský den
Řekni to s Milkou - Thanx
Řekni to s Milkou - Vánoce
Čokoláda - Milka - Velikonoce
Choco giftbox - Den otců
Milka giftbox - Den matek
Milka - Vánoce
Milka dárková krabička - kmotra - 110 gr (srdce)
Milka giftbox - Kmotr - 110 gr (srdce)
Chocobox - Láska je .. - 110gram
Chocobox - Láska je .. - 220gram
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 293 recenze
Tereza
na 10-11-21

"Rychlé dodání, výborná chut pralinek, krásné obrázky. "

10 / 10
Puldová
na 10-11-21

"Naprostá spokojenost! "

10 / 10
Nikol
na 31-10-21

"Krásné výrobky a rychle dodání.... Fajn komunikace "

10 / 10

Čokoláda Milka

Chcete vyjádřit lásku svému miláčkovi nebo někomu, na kom vám záleží? Řekněte to Milkou! Ideální dárek pro vašich milovaných, ale i pro všechny ostatní, protože chutná opravdu skvěle! Dárková krabička "Řekni to Milkou" je vhodná pro každého - komu by se nelíbilo dostat takový chutný čokoládový dárek?

Čokolády jsou plněny lahodně měkkým nugátovým krémem z lískových ořechů, takže každý bude opravdovým zážitkem! Aby byla dárková krabička ještě speciálnější, můžete na ni umístit své jméno nebo jméno příjemce. Přidejte fotku a osobní zprávu, ať je tento vynikající dárek opravdu unikátní a příjemce překvapí!

Čokobox

Hýčkejte si matku, otce, přítele nebo přítelkyni a dejte jim krabičku vynikající čokolády Milka! Čokolády jsou plněny jemným nugátovým krémem z lískových ořechů, ze kterého se jim budou sbíhat sliny. Perfektní dárek pro něj nebo pro ni !

Díky personalizaci obalu můžete mít prakticky okamžitě krásnou krabici čokolády na míru svým přáním! Přidejte na obal své jméno a pěknou zprávu, aby bylo překvapení opravdu osobní! Čokobox můžete dát sami nebo jej nechat doručit příjemci domů. Ideální překvapení pro kamaráda, který je daleko a má narozeniny !

Mléčná čokoláda

Kdo nemá rád čokoládu Milka? Značka čokolády s mnoha lahodnými chutěmi a výběrem! Mléčná čokoláda není jen chutná pro sebe, dáte-li mléčnou čokoládu, vy se budete usmívat na obličeji každého!

Řekněte to s Chocoboxem Milka od YourSurprise, aby čokolády byly ještě zvláštnější! Krabici si můžete navrhnout sami pomocí své vlastní fotografie, zprávy a / nebo designu! Nádherný dárek s osobní zprávou!

Krabička čokolády Milka srdce

Chcete překvapit své milované čokoládou Milka? Pak mu dejte krabici čokoládové srdce Milka. Toto je krabička ve tvaru srdce. Přidejte k sobě pěknou fotografii a romantický text a máte super originální dárek na Valentýna!

Několik dárkových krabiček Milka

Můžete si vybrat dárkový box pro každou příležitost! Máme dárkové krabičky, abychom někomu poděkovali, dárkové krabičce pro učitele, blahopřeji někomu k jeho zkoušce nebo blahopřeji někomu k narozeninám. Máme také vynikající čokoládové boxy na Den otců, Den matek, Valentýn, Vánoce nebo Velikonoce!