Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Najděte si dokonalé osobní dárky pro družbové, kterými můžete vyjádřit vděčnost ve svůj velký den. Náš velký výběr nabízí nadčasové a promyšlené suvenýry pro vaše družbové - od gravírovaných doplňků až po památeční předměty na míru.

235 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 235 dárků

Výběr dárků pro družbové: jedinečné a osobní dárky, které budou skutečně chtít

Pokud jde o projevení vděčnosti vašim nejbližším přátelům, nic neřekne děkuji hlasitěji než osobní dárky pro družbové. Tyto projevy vděčnosti, šité na míru právě jim, nejsou jen pouhými dárky, ale stanou se památkou na celý život. Podívejte se na naši nabídku dárků pro družbové, které jsou způsobem, jak poděkovat upřímným dárkem!

Význam svatebních darů pro družbové

Tradice výběru dárků pro družbové má bohatou historii a význam. Tyto dárky jsou pro ženicha způsobem, jak poděkovat svým přátelům za to, že mu stojí po boku v jeden z nejdůležitějších dnů jeho života a podporují ho během svatebních příprav. Nejde jen o samotný akt obdarování; jde o oslavu pouta, společného smíchu a vzpomínek na léta přátelství.

Kolik utratit za dárky pro družbové?

Při určování výše výdajů na dárky pro družbové je nejlepší vzít v úvahu celkový rozpočet na svatbu a roli, kterou družbové ve vašem výjimečném dni hrají. Rozpočet není pevně stanoven a oni pravděpodobně neočekávají nic na oplátku, ale pokud se rozhodnete své družbové překvapit, můžete zvážit dárek související se stylem vaší svatby. Pořádáte velkou svatbu? Zvolte luxusnější dárek. Pokud nechcete za svatbu příliš utrácet, zvažte drobnost, která vám bude tento výjimečný den připomínat.

Personalizované dárky jako dárky pro družbové

Jak skvělé by bylo, kdyby si vaši družbové mohli vychutnat studené pivo z vlastního vygravírovaného hrnku nebo otevřít personalizovanou dárkovou sadu obsahující jejich oblíbené víno a občerstvení? Personalizované dárky vám také nabízejí možnost přidat k dárkům speciální vzpomínky a fotografie. Pánské svatební dárky pro družbové by měly být užitečné, nadčasové a hlavně osobní. Můžete do nich zakomponovat jejich koníčky, pohrát si s jejich jmény nebo dokonce vložit text, který odkazuje na společnou vzpomínku.

Dárky pro družbové na svatební den

Pokud se raději rozhodnete pro svatební dary pro družbové, které lze skutečně použít ve velký den, zde je několik nápadů:

  • Sklenička na šampaňské s vyrytým jménem pro předsvatební přípitek
  • Gravírované manžetové knoflíčky s jejich iniciálami
  • Zábavná personalizovaná kravata na večírek po svatbě
  • Pohodlné pantofle a župan s jejich jménem na svatební přípravy
  • Gravírovaná psí známka se speciálním vzkazemKožený náramek s rytinou