• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Tašky a další

Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 283 recenze
Lenka
na 16-10-21

"Vyborna nabidka, rychlost, ochota "

10 / 10
Sandra
na 14-10-21

"Darek naprosto neskutecny! Doprava rychla, prislo akorat v terminu! Urcite objednam v budoucnu znovu.."

10 / 10
Aneta
na 10-10-21

"Přišlo dříve než bylo očekávané, též i ve velice krásné kvalitě, určitě doporučuji! "

10 / 10

Tašky

Život je mnohem snazší se správným sáčkem! Přineste si kabelku, klíče, domácí úkoly nebo notebook s vámi bezpečně pomocí personalizované tašky! Přestat hledat perfektní tašku a design sami! Je to super snadné přidat své nejlepší fotografii a text do návrhu. Potřebujete tašky pro sportovní tým? Mít logo nebo název klubu nebo skupinové fotografie vytištěné na posilovnách nebo batozích! Na YourSurprise najdete spoustu různých tašek a další!

Personalizovaná školní taška

Změna třídy ve škole je vždy vzrušující. Trochu zvláštní pozornosti se věnuje každému detailu, protože první den musí být dokonalý! S personalizovaným školním sáčkem jste nastaveni na rok! Jste jediný, kdo ví, jak vypadá vaše perfektní taška! Navrhněte si to sami, rychle a snadno, s vlastními fotografiemi a textem. To není jen vypadat super cool, ale to osobní školní taška je také super praktické. Nebudete ztrácet vaše pera nebo pravítko už proto, že taška má zip zavřít velké oddělení. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu můžete pohodlně předvést svou novou školní tašku.

Batoh

Potřebuješ tašku pro školu, posilovnu nebo cestování? Udělej si svůj batoh vyniknout svým vlastním designem! Díky zábavnému designu z editoru a vašim fotografiím vytvoříte jedinečný batoh, který je skvělým dárkem pro mnoho různých příležitostí. Nejen, že tento batoh je nejlepší na bloku, je také super šikovný, protože má různé prostory! Vhoďte do svého sportovního vybavení a vezměte si ho na trénink nebo ho vyplňte s cestovními mapami a sakem, když jdete pěšky. Můžete se také rozhodnout vyhodit všechny do školy s úžasným batohem!

Plážové tašky

Jste vždy překvapeni, kolik věcí pokaždé přivezete na pláž? Potřebujete ručník, opalovací krém, láhev vody, knihu / časopis, občerstvení, sluneční brýle a flipflops. Možná si s sebou přinese ještě více! Poslední věc, kterou chcete, je ztratit cokoliv v písku. S chladnou taškou na pláž budete mít všechny věci v bezpečí a na stejném místě. Když je na pláži zaneprázdněn, může být těžké najít si místo po plavání. Udělejte si své místo vyniknout s vaší osobní plážové tašky. Vyberte si svou oblíbenou fotografii a přidejte ji do slunečného designu v editoru. Se všemi vašimi osobními věcmi bezpečnými a zdravými se musíte soustředit pouze na opálení.

Přizpůsobené pouzdro na laptop

Udělejte si práci mimo domov nebo kancelář více zábavy s personalizovaným pouzdrem na laptop . Design notebooku rukáv sami s fotografií máte rádi. Nezáleží na tom, jestli si vyberete fotku svého partnera nebo fotografii své kočky, pokud to děláte šťastným pokaždé, když to vidíte! Přidejte k tomu barevný nebo stylový design a jste připraveni! Je to ideální dárek pro lidi na cestách. Přidejte logo nebo slogan vaší společnosti do rukávu notebooku, aby byl skvělý dárek pro obchodního partnera nebo klienta!