• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Lněný pytel

Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 287 recenze
Iveta
na 25-10-21

"Super velká spokojenost "

10 / 10
Heike
na 24-10-21

"Byla jsem moc spokojená, nejen, že byla objednávka rychle vyřízena, ale i dobře zpracována, byla jsem.."

10 / 10
Jana
na 21-10-21

"Objednávka dodaná do několika málo dní a navíc se jednalo o tisk na zakázku, kde bych čekala delší dod.."

10 / 10

Plátěná taška s vlastním designem nebo jménem

Plátěné tašky jsou v kurzu. Netřeba se tomu divit, vždyť v dnešních časech se lidé snaží nakupovat udržitelnější a používat co nejméně plastů. Taková taška se pomalu stává nezbytností.

Plátěná taška s vlastním jménem nebo designem

Na stránce YourSurprise si můžete navrhnout vlastní plátěnou tašku. Na výběr máte tři barvy: bílou, černou nebo přírodní. Do našeho nástroje úpravu zadejte vlastní text nebo si vyberte některý z dostupných návrhů.

Plátěná taška s monogramem

Plátěné tašky s jedním písmenem jsou velmi populární: zadejte první písmeno svého křestního jména. V našem nástroji pro úpravu najdete všechny písmena abecedy v různých stylech, takže vaše taška bude opravdu originální.

Plátěná taška s fotografickou koláží

Máte spoustu pěkných fotografií a chcete někomu darovat originální dárek? Navrhněte plátěnou tašku s koláží z vlastních fotek. Počet fotografií si můžete vybrat. Dokonce si můžete nechat potisknout i nápis nebo jméno.

Plátená taška s letnou potlačou

Chystáte sa na pláž a chcete zapôsobiť plážovou plátenou taškou? Vyberte si svieži letný dizajn a hor sa k vode.

Plátené tašky ako firemný darček

Hľadáte pekný darček, ktorým by ste potešili svojich klientov? Čo poviete na plátenú tašku s logom vašej firmy alebo so zábavným sloganom? Takéto tašky je radosť rozdávať, ale aj dostávať. Okrem toho sú šetrné k životnému prostrediu, pretože nahrádzajú plastové tašky.

Plátené tašky ako súčasť marketingu

Plátené tašky sú okrem toho veľmi pekné a dajú sa použiť na marketingové účely. Rozdávajte ich na veľtrhoch, konferenciách alebo iných podujatiach. Možno sa nájdu aj nejakí sponzori, ktorí by do tašiek pridali nejaké reklamné predmety, a premenili ich tak na udržateľný reklamný balíček.

Plátená taška superhrdinu pre vašich zamestnancov

Pracujú vaši zamestnanci vo dne v noci? Sú pre vás skutočnými superhrdinami? Prekvapte ich plátenou taškou s nápisom SUPERHERO, pekným obrázkom a ich menom. Vaši zamestnanci sa takémuto darčeku určite potešia a navyše sa tašky môžu stať zberateľskými úlovkami.