Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Čekáte dítě a chcete překvapit své blízké? Poodhalte novinky o děťátku jedinečným způsobem a objevte všechny naše dárky oznamující těhotenství!

44 Nalezené dárky

Oznámení těhotenství zábavným a originálním způsobem

Je to potvrzeno: čekáte miminko! Kolem osmého týdne už můžete mít ultrazvuk a poprvé vidět svého drobce. Nechat si tuto úžasnou zprávu pro sebe je pro budoucí rodiče velmi těžké, takže brzy ji řeknete rodině a přátelům. Mnoho lidí s oznámením čeká, dokud neuplyne prvních 12 týdnů, ale pak těhotenství oznámí opravdu pořádně! Řekněte to v práci nebo i sousedům, podělte se o radost se všemi.

Mnozí rodiče se rozhodnou oznámit těhotenství originální. Personalizovaný dárek obsahující například fotografii a / nebo milý text. YourSurprise nabízí širokou škálu zábavných dárku pro miminko, které si můžete personalizovat. Jakým lepším způsobem dát rodičům vědět, že budou prarodiče, než přizpůsobeným dětským body?

3 originální způsoby, jak říci svému manželovi nebo partnerce, že jste těhotná

Překvapení těhotenství často objeví oba partneři společně, zažívají rostoucí očekávání, že test bude konečně pozitivní, a oni se budou těšit na sdílení novinek s rodinou. Může se však stát, že se rozhodnete překvapit svého drahého novinkou a chcete to udělat jedinečným způsobem. Zde je několik nápadů, které by pro vás mohly být vhodné: - Překvapte dezertem: pokud se vyznáte u sporáku, můžete připravit chutný dort a doplnit jej nápisem se šťastným oznámením;

 • Zapojte i ostatní členy rodiny: pokud se vaše rodina rozrůstá, proč nesvěříte roli oznámení synovi nebo nejstarší dceři? Nebo můžete originálně zapojit svého čtyřnohého miláčka;
 • Hledání pokladu: Pro ty, kteří mají více času a chtějí jít do toho ve velkém, může být řešením zábavné hledání pokladu. Konečný poklad? Zpráva o těhotenství

  Perfektní dárky pro oznámení těhotenství

  Oznámení těhotenství se dotkne každého, kdo má uši. Pokud jste podstoupili ultrazvukové vyšetření a máte fotografii, nechte ji vytisknout na dárek a dejte ji někomu, s kým chcete velkou novinu sdílet speciální. Body, dudlíky a puzzle jsou populární volby.

  Nápady na oznámení těhotenství budoucím prarodičům

  Příští prarodiče jsou asi ti, kteří se po čerstvých rodičích nejvíce těší na novinky. Často s touhou očekávají příchod vnoučete a jsou připraveni milovat ho od první chvíle. Právě z tohoto důvodu může být oznámení těhotenství prarodičům výjimečnou příležitostí, překvapit je nečekaným způsobem. Některé z nejoblíbenějších, ale stále jedinečných možností jsou oznámení s dárkem, který si mohou ponechat prarodiče jako suvenýr. Můžete například vytisknout fotku na doplněk pro dítě a zabalit jej do zábavné dárkové krabičky nebo můžete vytvořit video zprávu s blahopřáním s QR kódem. Nezapomeňte tento moment zachytit videem! Je hezké, že video zpráva zůstane navždy, čili je možné si ji prohlédnout znovu a přežít emoce toho okamžiku.

  Sestavení dárkové sady

  Pokud to opravdu chcete pojmout ve velkém stylu, sestavte zábavný dárkový set pro prarodiče, tety a strýcové. Můžete přidat přizpůsobenou dřevěnou kartu a dudlík s textem dle svého výběru. Dejte je do pěkné krabice a nechte je dárek rozbalit! A vy pak jen sledujte to překvapení, když ho otevřou.

  Jak to říct starým rodičům, přátelům a rodině zábavným způsobem

  Pokud má dítě staršího bratra nebo sestru, dejte jim na návštěvu rodiny nebo přátel triko, na kterém bude napsáno, že budou starším bratrem nebo sestrou. Nebo si vyberte hrnek s oznámením, a sledujte, který z vašich blízkých si toho všimne jako první!

  Tip: Personalizované body s fotografií a jménem

  Každý ví, že body je typické dětské oblečení. Díky tomu jde o perfektní způsob, jak oznámit těhotenství. Vyberte nejmenší velikost a unisex barvu, jako je oranžová, červená, bílá nebo zelená. Přidejte přizpůsobení dle vašeho výběru a nezapomeňte, pro koho je dárek určen. Každý příjemce bude určitě velmi překvapen!

  Tip: Otevírací fotorámeček s fotkou a textem

  Krásné fotky si zaslouží skvělou prezentaci. Můžete toho dosáhnout pomocí otevíracího fotorámečku YourSurprise, který je ideální na skříňku, parapet nebo stůl. Je to fantastická alternativa k běžnému fotorámečku. Přidejte do některého z návrhů svou ultrazvukovou snímek a osobní text, například "Těšíme se na tebe" nebo "Nespěchej, miláčku". Hlásání těhotenství tímto způsobem může být mimořádně jedinečné, když přidáte i datum.

  Tip: Pohlednice pro celou rodinu

  Chcete-li celé své rodině a přátelům sdělit šťastnou zprávu najednou, nechte pro každého připravit osobní blahopřání s ultrazvukovou snímkem a správou. YourSurprise nabízí různé blahopřání a pohlednice. Pokud ultrazvukovou snímek ukazovat nechcete, máme na výběr mnoho zábavných designů. ## Jak oznámit těhotenství na dálku

  Bohužel se může stát, že vaši blízcí bydlí dál, ale přesto jim chcete sdělit dobré zprávy. S YourSurprise můžete poslat dárek přímo na jejich adresu a sdělit to zábavnou formou. Můžete také poslat maličkost pro oznámení těhotenství, například sladkosti.