Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vlastní dětské tričko

Dětské tričko - krátký rukáv - bílá - 62/68

1,212 hlasování
Typ
Vyberte velikost
Vyberte barvu
Dodací údaje
100% bio bavlna pro větší pohodlí
Extra cool s odpovídajícími bryndák a baby hat
S praktickým uzávěrem na rameni
Trička jsou bezpečná pro pračky

Specifikace dárků

Více informací o personalizovaných tričkách pro děti: 
Velikosti: 50/56 a 62/68 
Barvy: různé barvy 
Látka: 100% super měkká organická bavlna 
Hmotnost: cca. 220 g / m (2) 
Uzavření: super šikovné zaskočí na rameno 
Extra: kvalitní košile jsou zrazeny předem, takže fit zůstane krásný mnohem déle 

Certifikát Oeko-tex: naše trička jsou testována aby byla bezpečná
Naše dětská trička mají značku kvality GOTS: Značka kvality GOTS (Global Organic Textile Standard) ukazuje, že tento oděv je vyroben z organické bavlny. Díky tomu je oděv velmi udržitelný a naprosto zodpovědný!

Pokyny k praní: 
Umyjte při 40 ° C (jemný program praní / praní vlny). 
Nesušte v sušičce ani v suchém stavu. 
Žehlite potisk pouze uvnitř (při nízké teplotě). 

 

Vaše miminko bude tak stylové v tomhle dětském tričku s textem a obrázkem!

Je miminko na cestě, nebo se právě narodilo, a chtěli byste překvapit zbrusu nové rodiče opravdu jedinečným darem? Vlastně navrhujete tato roztomilá dětská trička sami. Vyberte si ze speciálně navržených dětských návrhů a přidejte obrázek a / nebo text podle vlastního výběru. Trička jsou ale také super milým způsobem jak překvapit staré rodiče o novém členů rodiny, nebo jako dárek pro vaše vlastní miminko.

Tak, vytvořit jedno z těchto sladkých triček, to opravdu není těžké! Přejděte do editoru a přidejte obrázek a / nebo text podle vlastního výběru. Umělecký design vytiskneme na tričko s perfektním obrazem a v nejkrásnějších barvách. Díky plyšové měkké organické bavlně a zaklapnutí na rameni je dětské tričko super pohodlné a příjemné. Malý tip od nás: aby byl váš dárek opravdu kompletní pořiďte také bryndák nebo čepici ve stejných barvách. Rychle, začněte personalizovat!

Baby boom v práci? Pro větší množství kontaktujte naši obchodní jednotku.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?