• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Personalizované měkké hračky

Měkké hračky

Hledáte sladký a osobní dárek? Překvapte někoho s měkkou hračkou! Měkké hračky jsou k dispozici ve všech tvarech a velikostech. Měkké hračky jsou vždy oblíbeným dárkem pro kojence a děti. Často mají oblíbenou měkkou hračku, kterou přinášejí všude pro pohodlí, mluví a spí vedle. Přidejte trochu extra lásky a pozornosti na dárky z měkkých hraček a proměňte je v něco osobního. To je opravdu snadné a můžete použít vlastní fotografie a text. Uživatelsky příjemný editor vám pomůže v několika jednoduchých krocích.

Medvídek

Nejoblíbenější měkká hračka všech dob musí být medvídek. Nezáleží na tom, jak jste staří, jejich šťastné tváře a teplé mazlíčky se mohou otočit vzhůru nohama! Na YourSurprise máme k dispozici mnoho různých medvídků. Chcete-li, aby tento dárek navíc speciální, můžete navrhnout malé tričko, které medvěd nosí. Tito rozkošní medvědi jsou ideální pro narozeniny.

Tam je také medvídek, který nohy mohou být vyšívané s jmény nebo zvláštní datum. Tento medvídek je perfektní dárek pro miminko, protože můžete mít jméno dítěte a datum narození vyšívané na nohou medvěda! Překvapte si někoho na Valentýna s jedním z roztomilých medvídků, aby se s vámi zamilovali ještě více!

Plyšová zvířátka

Medvídek není jediné vycpané zvíře, které najdete na YourSurprise, najdete zde vše od hospodářských zvířat až po zvířata v zoo. Opice pro všechny drzá malé opice a velké lvy pro dobrodružné děti a všechno mezi tím. Všechna trička vycpaných zvířat mohou být personalizována podle jména a fotografie dle vlastního výběru. Můžete také vybrat jeden z mnoha zábavných a barevných vzorů v editoru. Vycpaná zvířata jsou skvělým dárkem pro brzké chvíle a dokonce i pěkným dárkem na Velikonoce!

Velký medvídek

Má někdo absolvoval nebo je to vaše výročí a hledáte další velké překvapení? Extra velká vycpaná zvířata určitě udělají něčí den! Mít své oblíbené šťastné nebo sladké fotografie vytištěny na tričku plněné zvíře nebo přidat něčí jméno na to. Od velkého medvídka po velkou krávu je pro každého měkký kamarád. Tento dárek nejenže zaručí úsměv od ucha k uchu od dětí, ale od lidí všech věkových kategorií.