Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm
Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cmPřizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm

Přizpůsobené povlečení - bavlna - 240x220cm

Vyprodáno
3 779 Kč
Dodací adresa dle Vašeho výběru
V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o dětské přikrývce: 
Rozměry: 240x220 cm 
Materiál: 100% měkká bavlna (245 g / m²) 
Tisk: jednostranný 
Pokyny pro praní: prát při teplotě do 30 ° C 
Tuck-in strip: žádný, ale přikrývka je prodloužena o 15-20 cm, aby bylo možné vnořit 

Více informací o polštáři: 
Počet případů: 
Rozměry: 60 x 70 cm 
Materiál: 100% měkká bavlna (150 g / m²) 
Tisk: jednostranný 
Pokyny pro praní: prát při teplotě do 30 ° C 
 

Budete spát mnohem lépe pod super měkké lůžko přizpůsobené fotografii

Hledáte jedinečné a opravdu pěkné ložní prádlo? S námi to uděláte sami! Můžete navrhnout peřiny a polštáře s vlastními fotografiemi, kolážemi nebo jinými obrázky. A můžete dokonce přidat text, který dodá vašemu stvoření skutečný dotek. Teď je to speciální dárek pro hospodyňku, make-up v ložnici nebo jako dárek pro vlastní malou. Protože pod peřinou a odpovídajícím polštářem, zjevně spíte jako sen.

Povlečení a povlak na polštář jsou vyrobeny z bavlny té nejvyšší kvality. Super měkké a pohodlné pro dokonalý noční spánek. Vytiskneme váš design na materiál v dokonale čistém, netaktivním tisku a v nejkrásnějších barvách. A můžete si to prostě zapřít do pračky, to není ideální? V pohodlném editoru můžete vytvořit nejroztomilejší ložní prádlo pro dětské pokoje v několika jednoduchých krocích. Nečekejte déle, začněte přizpůsobovat!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?