Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kožená zástěra Den otců

186 hlasování
Vyberte barvu
z 2 439 Kč
2 073 Kč
-15%
Dodací adresa dle Vašeho výběru
V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Další informace o kožené zástěře: 
Materiál: vysoce kvalitní zeleninová opálená celozrnná buvolí kůže 
Barva: hnědá nebo černá 
Přizpůsobení: rytý text 
Rozměry přizpůsobení: 7 x 7 cm  
Rozměry zástěry: 87 x 55,5 cm 
Velikost: nastavitelný, pas od 95,5 do 125,5 cm 
Hmotnost: +/- 720 gramů 
Extra: Kůže je přírodní materiál. Proto se váš dar může zdát poněkud odlišný od obrázků na webových stránkách.

Udělej si svůj táta krále s touto jedinečnou koženou zástěrou s názvem.

Tato neuvěřitelně krásná kožená zástěra je nutností pro všechny tatínky, kteří milují vaření nebo grilování. Od grilování až po sušenky, bude vše chutnat lépe, když šéfkuchař nosí tuto úžasnou koženou zástěru. Zástěra už vypadá sama o sobě skvěle, ale můžete si vytvořit dar svého otce mimořádně zvláštní tím, že jméno vašeho otce nebo děda vyryje do kůže. Tento high-end bbq zástěra je vyrobena z kvalitní zeleninově opálené celozrnné kůže. Tato kůže dává zástěře krásný, přirozený vzhled a dojem. Přizpůsobená kožená zástěra má pohodlný krční oblouk a velikost lze nastavit pomocí popruhů. Nejlepší Den otců dárek s osobním dotekem, nebo jen jako pěkné překvapení pro svého otce.

Stačí si vybrat z oblíbených návrhů Den otců a jednoduše přidat jméno nebo jiný text. Kožená náplast s vyrytým designem bude ručně připevněna k kožené zástěře ve výšce hrudníku. Pod ní má zástěra šikovné kapsy s dostatečným prostorem pro recepty a grilovací a kuchyňské nářadí. Díky špičkové technologii laserového leptání váš design určitě vydrží. Uměle vyhlížející rytina dodá osobní zástěře robustní vzhled a dojem. Pokračujte, navrhněte a vytvořte si vlastní jedinečnou zástěru Den otců bbq s názvem a překvapte svého otce nebo dědečka.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Recenze

V tomto jazyce nejsou momentálně žádné recenze

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?