Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Hledáte dárek pro muže k Vánocům? Objevte nejlepší vánoční dárky pro svého přítele, manžela, bratra, kamaráda nebo výjimečného muže ve vašem životě. Skvělé nápady na vánoční dárky pro muže!

162 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 162 dárků

Vánoční dárky pro něj

Vánoce 2024 jsou za dveřmi. Asi už víte, s kým budete letos slavit Vánoce. Ale přemýšlela jsi někdy o dárcích, které se chystáš dát mužům kolem sebe? Protože dárek pod stromečkem jim udělá mnohem větší radost, než si myslíte. Kterého muže ve svém životě byste chtěli o Vánocích překvapit? Koho chcete překvapit a rozesmát, jste na správné adrese, protože zde najdete dárky všeho druhu a pro všechny věkové kategorie! Co váš muž rád dělá? Tvůj syn, tvůj otec nebo tvůj strýc? Jaké jsou jejich zájmy? Díky YourSurprise můžete dárky k Vánocům uspokojit každého. Najdete u něj dárky na ozdobu domu, kuchyňské doplňky, pokud je milovníkem vaření, jako jsou personalizované zástěry nebo sada rytých nožů. Originálním nápadem na Vánoce pro pracovité je personalizovaný kožený obal s vyrytým jménem nebo speciálním věnováním. Pokud je milovníkem nápojů, perfektním tipem na vánoční dárek je pro něj personalizace sklenic.

Jaké jsou cenově dostupné vánoční dárky pro něj?

Hledáte cenově dostupné a přitom promyšlené vánoční dárky pro svého výjimečného muže? Jste na správném místě. Máme pro vás výběr jedinečných personalizovaných vánočních dárků, které ho nejen zaujmou, ale také na ně neminete všechny úspory. Zde je několik úžasných nápadů na dárky:

 • Osobní boxerky: To slouží nejen k užitkovým účelům, ale poskytuje i zábavné a intimní zpestření. Můžete je přizpůsobit jeho jménu, vtipné fotografii nebo designu, který má rád.
 • Hrnek na pivo s gravírováním: Pro milovníka piva ve vašem životě je ideální vyrytý hrnek na pivo. Přizpůsobte si ho jeho jménem, speciálním datem nebo vtipným citátem, který ho rozesměje pokaždé, když se napije.
 • Kravata s potiskem: Pro muže, který si potrpí na módu, může být kravata s potiskem a vzorem, který vystihuje jeho osobnost, tím, co potřebuje k oživení svého pracovního oblečení.
 • Kožená klíčenka: Je to minimalistický a elegantní dárek, který může používat každý den. Můžete mu na ni vygravírovat jeho jméno nebo zvláštní datum a dodat mu tak osobní nádech.
 • Personalizovaný otvírák na láhve: Tento nápad na dárek je praktický i osobní. Bude na vás myslet pokaždé, když ho použije, ať už bude otevírat láhev vína na klidný večer nebo pořádat večírek s přáteli.
 • Cestovní deník: Pokud váš muž rád cestuje, pak je ideálním dárkem personalizovaný cestovní deník. Může si do něj zapisovat svá dobrodružství a zaznamenávat své zážitky. Můžete jej dokonce personalizovat jeho jménem nebo srdečným vzkazem uvnitř.

S těmito cenově dostupnými nápady na osobní vánoční dárky mu jistě vykouzlíte úsměv na tváři v tomto svátečním období. Tak proč mu neudělat Vánoce výjimečné dárkem, který je vyroben přímo pro něj?

Jaké jsou vánoční dárky pro toho, kdo má všechno?

Také máte pocit, že vybrat dokonalý vánoční dárek pro toho výjimečného muže ve vašem životě, který má snad všechno pod sluncem, je těžký boj? Co takhle zvážit praktický dárek, který může používat každý den? Nebo snad sentimentální dárek, který mu připomene drahou vzpomínku nebo zvláštní pouto?

Jaké jsou některé sentimentální vánoční dárky pro něj?

Přemýšlíte, čím letos o Vánocích obdarovat výjimečného muže ve svém životě? Sentimentální dárek, tedy něco, co má emocionální hodnotu, může být skutečně perfektní volbou. Ať už se jedná o vašeho manžela, přítele, otce nebo drahého přítele, promyšlený dárek se může dotknout jeho srdce, vytvořit trvalé vzpomínky a posílit vaše pouto. Možná se však ptáte, proč právě sentimentální dárek?

Sentimentální dárky jsou mnohem víc než jen dárky, jsou gestem lásky, péče a uznání. Ukazují, že nejen rozumíte jeho zájmům a vášním, ale že si vážíte i jeho individuality.

Pozoruhodnou volbou může být například personalizovaný šperk. Vyryté iniciály nebo zvláštní datum jsou nadčasovým šperkem, který si můžete navždy uchovat. Dalším skvělým nápadem mohou být složitě navržené dřevěné hodinky s jeho jménem. Ocení nejen jejich krásu a užitečnost, ale také myšlenku, která byla věnována jejich personalizaci. Pro milovníka knih bude výstřižkový sešit s vyrytým jménem dárkem, kterého si bude vážit.

5 užitečných vánočních dárků pro něj

Užitečné dárky jsou takové, které obdarovaný může využít během svého každodenního života. Některé nápady mohou být následující:

 • Kožená peněženka s gravírováním
 • Prkénko na krájení se jménem a textem
 • Grilovací souprava v koženém obalu
 • Personalizovaná krabička na oběd
 • Personalizovaná podložka pod myš

Jaké jsou vánoční dárky pro muže, který miluje víno nebo pivo?

Nakupování pro muže, který miluje víno nebo pivo, může být příjemným zážitkem. Existuje tolik jedinečných a personalizovaných možností dárků, které mohou zlepšit jejich zážitek z pití a ukázat, že si vážíte toho, že mají rádi víno. Jaké dárky to ale mohou být? Jedním z nejpromyšlenějších dárků pro milovníka vína nebo piva jsou personalizované doplňky. Ty mohou sahat od gravírovaných sklenic na víno, vlastních pivních souprav nebo dokonce speciálního otvíráku na víno s jeho jménem. Pokaždé, když tyto předměty použije, připomenou mu vaše milé gesto.

Jaké jsou jedinečné vánoční dárky pro muže?

Najít dokonalý vánoční dárek pro výjimečného muže ve vašem životě se někdy může zdát jako náročný úkol. Chcete něco výjimečného, dárek, kterého si bude vážit a na který bude vzpomínat. Jaké jsou ale přesně jedinečné vánoční dárky pro něj? Pojďme se ponořit do světa vzrušujících a 8 promyšlených nápadů na dárky, které mu v tomto svátečním období jistě vykouzlí úsměv na tváři.

 1. Personalizovaná ledvinka
 2. Sváteční sněhová koule s fotografií
 3. Cestovní termohrnek
 4. Dřevěná fotografická dlaždice s fotografií
 5. Láhev na vodu s potiskem
 6. Koktejlová sada s gravírovanými skleničkami
 7. Kožený náramek s gravírováním
 8. Personalizovaná sada pro domácí vaření piva

Stále hledáte další inspiraci? Podívejte se na naše vánoční dárky pro přítele a naše vánoční dárky pro tátu.

Nápady na vánoční dárky pro muže

V YourSurprise jsme objevili několik opravdu originálních nápadů na vánoční dárky, které potěší muže ve vašem životě. Pokud je to malý dárek pro 50letého gentlemana nebo hledáte bouřlivý dárek, kterým byste překvapili 20letého mladíka, najdete ho na YourSurprise!

Jak si vyrobit vánoční dárek pro sebe?

Přidáním osobního kontaktu k dárku na konci roku ukážete, jak moc vám na někom záleží. A proč nevyužít vzpomínky na rok 2024, chvíle, které jste spolu sdíleli? Fotku z prázdnin strávených s manželem, tuhle větu, kterou vám kdykoliv během dne zanechá vaše nejlepší kamarádka nebo suvenýr z narození pro kmotra vašeho drobečka. Vytvořením osobního dárku se vzpomínkou na tyto společně strávené chvíle se dotknete citlivého bodu těchto pánů.

Vánoční dárek pro jejího přítele

Ať už to budou vaše první společné Vánoce, nebo spolu slavíte už posvátné, romantický dárek, kterým překvapíte muže ve svém životě, není vždy tak snadný. Vánoční dárek je ideální způsob, jak mu připomenout štěstí, které jste spolu prožili. Vánoce jsou ale také časem plánování budoucnosti. Dopřejte si krabice na šampaňské s vyrytými flétnami, perfektní dárek ke společnému přípitku na rok 2024!

Jaký dárek koupit svému příteli?

Zde je několik tipů na dárky, které potěší vašeho miláčka: Toblerone se svým křestním jménem, doufám, že se s vámi o něco podělí! Přizpůsobitelný box na sekeru, aby byl ještě neodolatelnější. Vyšívaný župan pro muže, ideální pro strávení útulných a romantických víkendů ❤️

Vánoční dárky pro jeho bratra

Bez ohledu na to, kolik jste se během dětství pohádali, sourozenec je stále důležitou postavou v životě člověka! Nezapomeňte o letošních Vánocích, poohlédněte se po dárku, který ho ohromí a udělá mu radost, že má sestru nebo brášku, jako jste vy. Pro sommeliérského bratra sklenice na víno s jeho jménem nebo elegantní ocelová vývrtka; pro bratra vždy na cestách kufr s fotkou a pro lakomého bratra personalizované čokolády.

Nápad na dárek pro mého teenagera k Vánocům

Stále se bojíte, že vám na Štědrý den dojdou nápady pro vašeho puberťáka? Nebojte se, máme vše, co potřebujete pro nezapomenutelný čas! Co takhle vlastní batoh? Nebo Personalizovaná trička? Překvapte ho našimi Polaroidy nebo stolní hodiny, aby nezmeškal čas na domácí úkoly! Vidíš ? Dárky pro náctileté jsou na našem webu všude!

Vánoční dárek pro tatínka, který má všechno

Nezapomínejme na druhého muže ve vašem životě! Protože tátové tolik trpí za to, že se museli vzdát tohoto prvního místa, které drželi ve vašem srdci. Proto si váš táta zaslouží vánoční dárek, který vyjádří veškerou lásku, kterou k němu chováte. Zavzpomínejte na kouzelné Vánoce svého dětství, teď je na vás, abyste totéž udělali svému tatínkovi! Přizpůsobte si tátovu oblíbenou pivní láhev obrázkem vás dvou. Nebo použijte vzpomínku z mládí k vytvoření obrázku na plátno. Uvidíte, že váš tatínek bude velmi dojat, když dostane takový osobní dárek.

Vánoční dárky pro dědečka

Pokud máte po svém boku prarodiče, nezapomeňte na ně o Vánocích! Vyberte dárek, který dědečkovi ukáže, jak moc ho milujete. Pokud váš dědeček miluje dobré pití po večeři, můžete mu dát jedinečný vánoční dárek přímo na míru. YourSurprise nabízí široký výběr personalizovaných lahví a každou z nich lze personalizovat pomocí vaší oblíbené fotografie a speciální zprávy!

Malá vánoční pozornost pro jeho kmotra

Vzpomenete si na největší a nejpůsobivější dárky, které jste jako malí našli pod stromečkem? S největší pravděpodobností to byl váš kmotr, kdo vám dal největší dárek, který byl na vrcholu seznamu přání, který jste chtěli dát Santa Clausovi. Letos je na vás, abyste ohromili svého kmotra na Vánoce! přizpůsobená krabička s jeho oblíbenou whisky, kožená taška na notebook nebo přívěsek na klíče s fotografií, na YourSurprise najdete nápady na dárky pro všechny rozpočty, kterými překvapíte svého kmotra.

Vánoční dárky pro nevlastního otce

Je pro vás váš nevlastní otec druhým otcem? Přivítal vás do rodiny s laskavostí a láskou? Pro něj letos k Vánocům zvolte dárek, který vypadá jako on. Přemýšlejte o jeho zájmech. Pokud například rád čte, dejte mu sešit, do kterého si může zapisovat své myšlenky; pokud je lakomý, můžete se rozhodnout pro krabici s vínem a lahodnými aperitivy. Překvapit ho můžete i dárkem s fotkou jeho milovaných vnoučat. Určitě bude mít radost!

Originální vánoční dárky pro muže

Není potřeba mnoho, aby byl váš přítel šťastný. Dejte dárku důležitý význam tím, že jej přizpůsobíte textem, svými jmény, svými fotografiemi. Můžete mu tak darovat vánoční dárek, který ho nadchne a který bude chtít mít stále u sebe, nebo jej maximálně využít, protože je to zvláštní vzpomínka, kterou jste mu dali. Máme pro něj obrovský výběr originálních a jedinečných vánočních dárků. Pokud miluje čokoládu, obří vánoční tyčinka je perfektní dárek! Pokud má naopak vždy v ruce džbánek piva, můžete zvážit darování gravírované pivní sklenice nebo degustační sady obsahující pět jeho oblíbených piv.

Objevte, co musíte mít: naše personalizované vánoční svetry!

Vánoce jsou časem tradic a zábavy. Jednou z nových tradic, která se v posledních letech stala velmi populární, je nošení personalizovaného vánočního svetru, abyste se v tomto magickém období plně ponořili do atmosféry sezóny! Chcete se připojit k této nové tradici? Vytvořte si personalizované (ladící) vánoční svetry pro celou rodinu! Chcete-li najít tyto svetry, klikněte na sekci Vánoce.

Vánoční dárky pro muže s každým rozpočtem

Výběr perfektního vánočního dárku pro něj nemusí být pro váš rozpočet žádnou zátěží. Ať už nakupujete pro přítele, partnera nebo člena rodiny, můžete si být jisti, že najdete něco pozorného a jedinečného, na co neminete všechny úspory. Podívejte se na naši nabídku vánočních dárků pro muže, z nichž každý je vhodný pro jiný rozpočet.

Vánoční dárky pro něj s menším rozpočtem

Mezi naše levnější dárky patří např:

 • Vánoční Toblerone s jménem na míru
 • Gravírovaná půllitrová sklenice na pivo
 • Vlastní podložka pod myš
 • Gravírovaná vývrtka
 • Kolekce fotoprintů
 • Kožený náramek s gravírováním

Vánoční dárky pro něj s vyšším rozpočtem

Některé z našich vánočních dárků pro muže s tímto rozpočtem jsou:

 • Dárková krabička s čokoládou Mars, Twix nebo Snickers s osobním motivem
 • Dekorativní foto dlaždice
 • personalizovaná ledvinka
 • Dřevěné prkénko na krájení s gravírováním
 • Osobní gravírovaná krabička na oběd

Jaké jsou to luxusní vánoční dárky pro něj?

Hledáte dokonalý luxusní vánoční dárek pro výjimečného muže ve svém životě? V naší personalizované nabídce najdete řadu prémiových nápojů, od luxusního šampaňského přes vytříbené likéry a kvalitní vína až po exkluzivní koktejly. Náš katalog luxusních dárků však přesahuje rámec jídla a pití! Naše krásně gravírované dřevěné hodinky; nadčasový dárek, ke kterému můžete přidat jeho jméno a dodat mu tak nádherný osobní vzhled. Mezi další luxusní personalizované možnosti patří praktické a stylové předměty, jako je naše přizpůsobitelné kožené pouzdro na notebook, a pro největšího čokoholika? Překvapte ho naší obrovskou XXL tyčinkou Toblerone! Tento působivý čokoládový dárek váží ne méně než neuvěřitelných 4,5 kg!

Jaké jsou romantické vánoční dárky pro muže?

Nádech romantiky udělá Štědrý den ještě výjimečnějším. Pokud pro něj hledáte vánoční dárek, který se dotkne jeho srdce, YourSurprise nabízí spoustu možností.

Nic neřekne "miluji tě" víc než dárek ve tvaru srdce. Srdce je přece symbolem lásky! Máme spoustu romantických dárků, od čokolády až po polštáře. V našem online editoru můžete k jakémukoli dárku přidat design s motivem lásky; jakýkoli dárek může být romantický, pokud jej personalizujete speciálním vzkazem nebo fotografií!