• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
< Zpět
Všechno Zpátky do školy dárkové předměty

Zpátky do školy

Svátek je za námi a je čas vrátit se do školy. Je čas znovu vidět všechny své přátele a (nové) učitele. To je vždy vzrušující doba a chcete být dobře připraveni na první den. Ujistěte se, že budete jíst snídani, nejdůležitější jídlo dne! Sbalte si školní batoh svými knihami, pery, tužkami a nezapomeňte na oběd.

Na první den školy a zbytek školního roku, nechcete ztratit žádný z vašich chladných školních potřeb . Udělej to super snadné rozpoznat své vlastní dodávky přidáním své jméno a / nebo fotografie k nim! To bude vaše školní potřeby vypadají super cool a nemohou být zmateni pro někoho jiného!

Penál

Ve chvílích potřebujete pero nebo tužku, kterou nějak nenajdete. Jak to, že se tužky a tužky tak snadno ztrácejí? Protože jste je neuváděli do vlastního personalizovaného pouzdra na tužky ! Nyní, když jsme vyřešili, že záhada se zaměřme na vytvoření nejúžasnějšího případu tužky, jaký kdy škola viděla. Vyberte si svou oblíbenou fotku vás a vašich přátel, vašeho domácího mazlíčka, svého idolu nebo sportovního týmu a vytiskněte si je na tužku. Dáváte přednost vkládání textu do tužkového pouzdra? Vůbec žádný problém! V našem uživatelsky přívětivém editoru je super snadné vytvořit si svůj vlastní jedinečný tužkový obal.

Sada kreslení

Jste připraveni vzít obyčejné tužkové pouzdro na další úroveň? Vstupte do magického světa kreslicí sady! Hledáte pero? Je to v sadě kreslení! Hledáte pera? Je to tam! Potřebujete nakreslit super přímku? Hádejte, kde můžete najít pravítko? To je pravda, tato sada kreslení je opravdovým záchranářem. Je to ideální dárek pro všechny kreativní děti. S kreslicí sadou mohou malí umělci kreslit mistrovské dílo po mistrovském díle. Buďte připraveni mít spoustu barevných kreseb!

Obědová krabička

Učení z vás dělá hlad! Ujistěte se, že vaše děti jedí zdravý oběd tím, že jim zabalí vše, co potřebují ve svém vlastním obědovém boxu. Není třeba se obávat, že už ztratí svůj lunchbox . S trochou pomoci od YourSurprise můžete vytvořit krabičku s obědem, která je tak cool, že si ji každý den zamilují do školy. S vlastní zábavnou fotografií a barevným designem z editoru si sami navrhnete lunchbox. S Vaším vlastním jménem a fotkou na poledním boxu budete ten, kdo změní čas na oběd v malé párty!

Přizpůsobené pouzdro na tablet

Mají vaše děti domácí úkoly a potřebují malou pomoc z internetu, aby ho dokončili? S trochou pomoci s tabletem dostanou pokaždé dobré známky. Nehody se stávají, takže je nejlepší být na ně připraven. Ujistěte se, že máte kolem tabletu obal, který jej chrání před pádem, nárazem a poškrábáním. Udělejte si svůj tabletový případ jedinečný tím, že si jej sami navrhnete s fotografií nebo textem podle svého výběru. Kdo vás překvapí tímto úžasným tabletovým pouzdrem ?
Mohu Vám pomoci?
1 s