Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nechte si na míru zkrášlit hrníček fotografií, kresbou a/nebo textem. Široký výběr hrníčků šitých na míru pro každou příležitost a obdarovaného, včetně našich magických hrníčků, hrníčků se jménem, termohrnků šitých na míru a spousta dalších předmětů!

33 Nalezené dárky

Personalizovaný hrnek s fotografií a textem: originální a skutečně jedinečný dárek

Přemýšlíte často, jak vypadá dobrý nápad na dárek? Hrnek je nadčasový dárek. Koneckonců, doma se vždycky rozbijí hrnky, a pokud máte pěknou fotografii k vytištění, bude to originální způsob, jak zmrazit (vytisknout) vzpomínku. Ať už jsou Vánoce, Velikonoce, Den matek nebo Den otců, hrnek s osobním motivem nikdy nezklame. Vybírat můžete z široké škály designů vybraných pro každou příležitost. Pokud chcete také zanechat vzkaz, stačí ho přidat do editoru a váš výtvor bude ještě jedinečnější! Naše hrnky se liší! Máme širokou nabídku hrnků z různých materiálů, tvarů a barev, které můžete v několika krocích přizpůsobit svým oblíbeným fotografiím a udělat je tak jedinečnými a výjimečnými. Personalizované hrnky jsou velmi oblíbené dárky a jsou skutečně skvělým dárkem, kterým můžete někoho překvapit. Na portálu YourSurprise si můžete přizpůsobit spoustu fotografických dárků, ale také si můžete snadno vytvořit super roztomilý hrneček se svými oblíbenými vzpomínkami. Kromě oblíbeného bílého hrnku máme také barevné hrnky (růžové, červené, žluté nebo černé), tematické hrnky a pro desetinásobné zvýšení efektu překvapení si vyberte náš bestseller: kouzelný hrnek!

Jak kouzelný hrnek funguje?

Když obdržíte kouzelný hrnek, vypadá jako obyčejný černý hrnek. Řeknete si: kde je moje krásná personalizace? Udělejte si šálek čaje nebo kávy a nalijte horký nápoj do hrnku. Tada! Zobrazí se vaše fotografie nebo design. S takovým dárkem je překvapení stoprocentně zaručeno. Vyberte si tedy vtipnou nebo osobnější fotografii... Bavte se!

Jaká je příležitost k darování hrnku?

Svým blízkým chceme vždy dát ten nejlepší dárek k narozeninám nebo dokonce ke svatbě. Další skvělou příležitostí k darování hrnku jsou samozřejmě Vánoce! Darujte jim vánoční hrnek! Jak si můžete být jisti, že vás potěší? Vyberte si svůj oblíbený hrnek, nahrajte fotografie svých nejlepších momentů s osobou, kterou chcete překvapit. Nakonec přidejte a upravte text a my váš výtvor vytiskneme!

Komu mohu darovat personalizovaný hrnek?

  • Fotohrnek pro nejlepšího přítele

Chcete poděkovat svému nejlepšímu příteli za všechny společně prožité chvíle, za smích a za to, jak vám pomohl? Doprovázejte svého nejlepšího přítele po celý jeho den tím, že si necháte na hrnek vytisknout fotografii vás dvou. Každý doušek jeho oblíbeného nápoje mu vykouzlí úsměv na tváři.

  • Fotohrnek pro zamilované

Rok, dva roky, pět let, roky, které jste spolu strávili, se nedají spočítat. Máte se rádi a to je nejdůležitější. Připomeňte svému blízkému, co pro vás znamená, a darujte mu krásný hrnek s osobním motivem.

  • Hrnky pro vaše děti nebo synovce

Jsou to zlobiví kluci, ale zaslouží si malé překvapení, že? Dejte každému z nich jedinečný hrnek, například hrnek s jednorožcem, hrnek se Šmouly nebo fotbalový hrnek s jejich fotografií a jménem. Představte si jejich hrdost na to, že pijí horkou čokoládu z vlastního hrnku!

  • Hrnek pro toho nejlepšího člověka na světě: pro vás samotné

Dárky si samozřejmě můžete dávat i sami! Jak lépe začít den než s krásnými vzpomínkami?

Kolik stojí personalizace?

Personalizace hrnků je zdarma! Uvedená cena je cena, kterou za hrnek zaplatíte bez poštovného, bez ohledu na to, kolik fotografií nebo textu přidáte.

Kolik fotografií si mohu nechat vytisknout na hrnek?

V našem editoru můžete přidat libovolný počet fotografií. Najdete zde i návrhy, které jsou kolážemi fotografií: stačí přidat oblíbené obrázky a umístit je podle vlastního uvážení.

Jak přidám text?

I když vyberete hrnek s fotografií, můžete po otevření editoru přidat text. Klikněte na šedou bublinu s nápisem "T+". Pak stačí zadat text a zvolit velikost, písmo, barvu a umístění. Nechte za sebe mluvit svou kreativitu!

Musíte hrnek umývat ručně nebo lze mýt v myčce?

Většinu našich hrnků, zejména keramické, lze mýt v myčce na nádobí. Ostatní hrnky, jako je smaltovaný hrnek nebo kouzelný hrnek, by se měly mýt ručně. Na každé stránce produktu najdete naše rady specifické pro každý hrnek. Obecně je doporučujeme prát v ruce, aby si zachovaly svou krásu co nejdéle. Aby váš výtvor zůstal neporušený, dávejte pozor, abyste nepoužili zelenou stranu houbičky.

Mohu dát hrnek do mikrovlnné trouby?

Keramické hrnky lze ohřívat v mikrovlnné troubě, ale doporučujeme, abyste do nich nevkládali svůj kouzelný hrnek, protože by to mohlo ovlivnit jeho magický účinek. Stejně tak smaltované a plastové hrnky by se neměly vkládat do mikrovlnné trouby. V případě pochybností se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis Jak se moje personalizace vytiskne?

V YourSurprise potiskneme vaše návrhy po celém hrnku. To vám dává prostor pro vložení velkého množství fotografií, ale také to znamená, že naše personalizované hrnky jsou vhodné pro praváky i leváky.

Jaký typ hrnku si mohu přizpůsobit?

Na našich stránkách si můžete přizpůsobit všechny typy hrnků v různých velikostech a barvách. Pro vintage efekt zvolte smaltovaný hrnek (velmi oblíbený). Podle malých zvyklostí obdarovaného si můžete vybrat i mega hrnek, malý 17,5 cl hrnek nebo termohrnek, který si vezmete všude s sebou.

Toto není hrnek: nejoriginálnější z originálních dárků

Chcete ještě originálnější dárek, než je vámi vytvořený hrnek? Nebo se vám zdá váš výtvor tak krásný, že si ho raději chráníte a nepoužíváte tento hrnek jako šálek? Zde jsou nejzábavnější nápady, jak svůj hrnek využít jinak (inspirované skutečnými příběhy!):

  • hrnek jako držák na tužky
  • dóza na cukroví ve tvaru hrnku
  • hrnek proměněný v prasátko
  • to nejlepší na konec: jaký hrnek nikdy nesnil o tom, že se stane nádobou na zubní kartáčky? Podělte se s námi o své nejšílenější nápady na použití hrnku na sociálních sítích a označte nás (@yoursurprisecom), jsme zvědaví!