Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Koktejlový nápojový balíček s rytými sklenicemi

81 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Další informace o nápojovém balíčku:
Obsah: tři hotové koktejly (karibské espresso rumtini, rumový punč z pečeného ananasu, pražená kokosová colada), dvě personalizované sklenice, čtyři nerezová brčka, kostka ledu podnos
Rozměry balení: 39 x 30 x 11,5 cm

Další informace o koktejlové sklenici:
Množství: 2 kusy
Průřez: 7,7 cm 
Výška: 15,4 cm
Obsah: 41,4 cl
Personalizace: s názvem
Zpracování: kvalitní laserové gravírování
Barva gravírování: bílá, takže výsledek se mírně liší od produktu foto
Navíc: skleničky lze individuálně personalizovat a lze je také mýt v myčce

Další informace o rumu:
Název: Bacardi Rumový punč z pečeného ananasu
Obsah: 200 ml
Země původu: Karibik
Procento alkoholu: 12,5 %
Charakter: lahodný punč s dominantními tóny zralého ananasu. Jemné a příjemně zaoblené v chuti

Název: Bacardi Caribbean espresso rumtini
Obsah: 200 ml
Země původu: Karibik
Procento alkoholu: 12,5 %
Charakter: aroma ořech kola a vanilka se svěžestí ledové kávy, hořké čokolády a nádechem stařeného rumu Bacardi. Lahodně jemné a snadno pitelné

Název: Bacardi Toasted kokosová colada
Obsah: 200 ml
Země původu: Karibik
Procento alkoholu: 12,5 %
Charakter: aroma z praženého kokosu a tropického ovoce s přetrvávající praženou chutí a nádechem dulce de leche. Lahodně chutné s hřejivou rumovou dochutí

Překvapte koktejlového krále nebo královnu tímto koktejlovým balíčkem

Máte nejlepší rozhovory s tím jedním přítelem, zatímco si užíváte koktejl? Nebo je vaše matka královnou koktejlů? Možná váš přítel bez námahy odříká všechny ingredience na koktejly z hlavy. Pak jste trefili do černého s tímto koktejlovým balíčkem.

Dvě krásné, robustní koktejlové sklenice si můžete přizpůsobit jménem, ​​takže opékání bude ještě zábavnější. To je pečlivě vyryto na obě sklenice v našem dárkovém studiu. Nebo můžete zvolit jiný název na druhé sklenici, to je samozřejmě také možné.

Kromě personalizovaných sklenic v balení najdete tři koktejly Bacardi, čtyři udržitelná nerezová brčka včetně čističe a formu na ledové kostky. Tento lahodný koktejl je za chvíli na stole! A jsou lahve prázdné? Pak můžete být opravdu kreativní. Děláte daiquiri, sex na pláži nebo mojito? Nemusíte si vůbec vybírat, stačí je vyrobit všechny jednou. Na zdraví!

Věnujete letos tento překvapivý koktejlový balíček jako reklamní dárek? Pro vhodnou cenovou nabídku prosím kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?