Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

159 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 159 dárků

Malé a levné valentýnské dárky

Valentýn je srdečnou oslavou lásky a radosti, která je často spojena s naléhavou potřebou vyjádřit své city prostřednictvím promyšleného valentýnského dárku. Projevení náklonnosti však nemusí znamenat extravagantní dárky, za které musíte utratit všechny své úspory.

Valentýna můžete učinit nezapomenutelným menším valentýnským dárkem. Věřte tomu nebo ne, ale dárky, které vycházejí ze srdce, mohou být často ještě významnější. Jde o to, abyste ten dokonalý dárek nevybírali podle jeho ceny nebo velikosti, ale podle toho, co pro vás a vaši milovanou osobu představuje a znamená.

Abychom vám pomohli ušetřit nějaké peníze a najít dárek s omezeným rozpočtem, připravili jsme pro vás výběr malých a levných valentýnských dárků, které neubírají na kvalitě a citu.

Jaké jsou cenově dostupné nápady na valentýnské dárky?

Pokud si s blížícím se Valentýnem lámete hlavu s náklady, nejste sami. Hledáte dárek, který by dokonale vystihl vaše city a zároveň neudělal hlubokou díru do vaší peněženky. Je skutečně možné najít valentýnské dárky, které jsou malé a finančně nenáročné! Zde je několik cenově dostupných valentýnských dárků:

 • Roztomilý a malý plyšový medvídek
 • Magnetka ve tvaru srdce s fotografií
 • Přívěsek na klíče s osobním motivem
 • Čokoláda Toblerone s milovaným motivem
 • Personalizovaná vonná svíčka

Jaké jsou možnosti malých valentýnských dárků?

Pro většinu lidí se láska na Valentýna neodráží ve velikosti dárku, spíše záleží na citu a myšlence, která za ním stojí.

Existuje spousta malých, ale smysluplných dárků, které mohou vyjádřit vaši lásku. Některé nápady na malé valentýnské dárky jsou: přívěsek se jménem; gravírovaný zapalovač s fotografií vás dvou; personalizovaný kouzelný hrnek; klíčenka ve tvaru srdce s vašimi jmény; náramek s vyrytými iniciálami; dřevěné srdce se speciálním milostným vzkazem.

Jaké jsou levné valentýnské dárky bez kompromisů v kvalitě?

Někdy je pojem "levný" nesprávně spojován s nižší kvalitou. Je však zcela možné překvapit svou milovanou osobu na letošního Valentýna promyšleným dárkem, který je malý a zároveň nenáročný na peněženku. Samozřejmě bez kompromisů na jeho emocionální hodnotě a významu.

Hledáte levný valentýnský dárek pro něj nebo pro ni? Podívejte se na tyto:

 • Vyrytá lampa s milostným vzkazem nebo jménem
 • Krabička lahodných valentýnských čokoládových pralinek
 • Zábavný pár ponožek s fotografií
 • Pivní balíček s výběrem piv
 • Dlaždice s potiskem a fotografií
 • Personalizované puzzle s fotografií
 • Sněhová koule s fotografií

Jaké jsou drobné valentýnské dárky pro něj?

Je váš partner muž, který na Valentýna ocení upřímná gesta? Pokud ano, možná hledáte menší, osobnější dárky, které vyjádří vaši lásku a náklonnost.

Popřemýšlejte o kožené peněžence s jeho jménem nebo gravírovaném náramku, personalizovaném gravírovaném pivním hrnku, krabičce s vybranými retro fotografiemi, nové zábavné čepici s jeho jménem, knize se seznamem věcí pro dvojici, krabici chutných čokolád Milka.

Jaké jsou drobné valentýnské dárky pro ni?

Pokud se snažíte najít dokonalý drobný dárek pro ni na letošního Valentýna, nebojte se, protože je k dispozici spousta fantastických a cenově výhodných možností. Některé nápady jsou následující: láhev vína s personalizovanou etiketou, hrnek na čaj s vyrytým jménem, sada bombiček se semínky, aby si mohla vypěstovat vlastní květiny, romantické fotoalbum se sbírkou nejlepších vzpomínek, hodiny ve tvaru srdce, personalizovaný rámeček na fotografie, personalizovaná plechová krabička ve tvaru srdce.