Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Když pošlete svému blízkému pohlednici, dáváte mu najevo, že na něj myslíte a záleží Vám na něm, i když je daleko. Můžete poslat blahopřání někomu, kdo slaví narozeniny, prochází těžkým obdobím, oslavuje zvláštní okamžik a na spousta dalších příležitostí! Dodejte osobní kouzlo blahopřání pomocí kresby, fotografie a/nebo textu.

18 Nalezené dárky

Personalizované pohlednice

V minulosti byly dopisy a pohlednice jediným způsobem komunikace s blízkými na dálku. Dnes máme internet a telefon a zaslání pozdravu je mnohem snazší a rychlejší. Navzdory technologickému pohodlí je čas od času příjemné obdržet něco nečekaného a srdečného přímo do poštovní schránky. Pomocí služby YourSurprise můžete svým nejbližším poslat osobní blahopřání. Můžete například překvapit svou babičku, kterou jste dlouho neviděli, zprávou nebo svou kamarádku v očekávání milým pozdravem. Nebo můžete někomu poslat přání jednoduše proto, že chcete, aby věděl, jak je pro vás důležitý. Přáníčko můžete přidat i k dárku, který tak bude opravdu kompletní!

Personalizace blahopřání

Samozřejmě je snadné najít mnoho hotových přáníček s roztomilou grafikou a vtipným textem, ale osobní přání má úplně jiný pocit! Na personalizované přání můžete nejen uvést svůj speciální vzkaz, který bude vytištěn na vnitřní straně, ale můžete také přidat fotografie, text a jméno! Představte si, že na Den matek překvapíte svou maminku společnou fotografií nebo svou rodinu vánočním přáním s vaším speciálním pozdravem. Stačí si jen vybrat šablonu, která vám vyhovuje, a přizpůsobit si ji v našem praktickém online editoru. Zvolte si adresu podle vlastního výběru a pošlete ji přímo příjemci!

Personalizované dřevěné pohlednice

Když dáváte přáníčko, obáváte se, že bude krátce po obdržení vyhozeno a zapomenuto. Dřevěná karta se naopak může stát krásnou ozdobou, kterou lze vystavit na jakémkoli povrchu. Karta se dodává se stojánkem, který ji drží ve vzpřímené poloze. Vyberte si vertikální nebo horizontální formát a ihned si jej přizpůsobte pomocí fotografie a textu. V nabídce najdete také speciální dřevěná přání k Valentýnu, Dni matek nebo Dni otců.

Fotografické pohlednice

Neumíte moc mluvit, ale přesto chcete někomu poslat přání? Nejlepší způsob, jak to udělat, je pomocí fotografie! Do krásného designu můžete vložit fotografii nebo přáníčko zaplnit svými oblíbenými snímky, třeba takovými, které vystihují pocity, jež chcete vyjádřit. Můžete také přidat jméno a/nebo text a doplnit tak svůj pozdrav.

Přáníčka pro všechny příležitosti

Blahopřání se hodí opravdu pro každou příležitost. Na webových stránkách YourSurprise máte k dispozici širokou škálu designů a momentek, jako např.: Svatba: Byli jste pozváni na svatbu a chcete nevěstě a ženichovi popřát zvláštním způsobem? Vyberte si z našich svatebních vzorů a personalizujte přání se jménem nevěsty a ženicha. Přijímání: Přijímání je velmi výjimečný okamžik. Váš pozdrav by mohl být uchován v pamětním albu, tak proč si nevybrat něco jedinečného, co vydrží dlouho? Narozeniny: kdo by neměl rád pěkné přání k narozeninám? Ať už žijete daleko od oslavence nebo oslavenkyně, určitě si rád přečte váš vzkaz na pěkném přání! Brzy se uzdrav: Nemoc může být velmi těžká. Pokud někdo z vašich blízkých prochází těžkým obdobím, proč se ho nepokusit rozveselit milým a sladkým přáním? Najdete zde také spoustu návrhů pro okamžiky, jako je Den matek nebo Den otců, ale také přáníčka k omluvě, blahopřání, k výročí nebo prostě bez konkrétního důvodu!

Sada blahopřání a karet

Pokud musíte posílat velké množství pohlednic, možná byste měli zvážit náklady s tím spojené. Možná se chystáte uzavřít sňatek a připravujete pozvánky nebo chcete propagovat svou firmu pomocí personalizovaných kartiček. S aplikací YourSurprise si můžete vybrat sadu 12 karet a přizpůsobit si je vlastní fotografií a designem. Tímto způsobem ušetříte na nákladech, ale přesto získáte kvalitní kartu. Můžete si vybrat ze dvou formátů: karta a pohlednice. Kartu lze personalizovat na přední i zadní straně a karta má personalizaci na přední i vnitřní straně. Všechny karty obsahují příslušné bílé obálky. Takto jsou připraveny k odeslání! Na Vánoce si můžete vybrat také sadu vánočních přání se zábavnými motivy.

Peněžní karty

Jsou příležitosti, kdy jsou peníze vítanějším dárkem, ale rozhodně se nemůžete ukázat s bankovkami! Mnohem elegantnější je samozřejmě vložit peníze do obálky a do kartičky s věnováním.