Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ať je Váš letošní vánoční stromek mimořádně speciální pomocí našich vánočních ozdob, které lze na míru ozdobit fotografií a/nebo textem. Jedinečný dárek pro nejkrásnější období roku!

11 nalezené dárky

Vánoční koule a ozdoby

Stromek je super, ale vánoční koule musí být! A co tak s personalizovanými vánočními koulemi? Hm ... Skvělé. Ale jak si je však můžeš personalizovat? Zcela jednoduše, my Ti s tím pomůžeme.

Vánoční koule s fotkou

Na zútulnění Vánoc máme spoustu nápadů, například na vánoční ozdoby. . Vytvoř vánoční nálady s jedinečnými vánočními koulemi! Také skvělý vánoční dárek, který bude viset na vánočním stromku. Vlastní fotka a text dělá tyto vánoční ozdoby absolutně jedinečné!

Jakou vánoční kouli si zvolit?

Na YourSurprise je všechno možné! Pokud chceš začít, nejprve si musíš vybrat typ ozdoby. Máme skleněné koule, na které můžeš gravírovat jakýkoli text dle vlastněné výběru. Dostupné jsou v červené, zlaté a stříbrné barvě. Můžeš si také vybrat naše keramické vánoční koule. Mají rovné vnitřek, do kterého lze vložit fotku a text. Ale naším favoritem zůstávají průhledné koule, které si můžeš personalizovat, jak chceš! Ve stejném stylu máme průhledné nebo dřevěné ozdoby ve tvaru hvězdy nebo srdce. V našem online editoru najdeš skvělé vánoční vzory, díky kterým bude Tvůj výtvor skutečným uměleckým dílem.

Jak si mohu personalizovat svou skleněnou vánoční kouli?

Naše skleněné vánoční koule lze personalizovat textem dle výběru. Buď kreativní! Můžete napsat jména nebo texty jako "Veselé Vánoce" nebo "Z lásky" ... ale také vyjádřit svůj nevýslovný smysl pro humor. No tak, nikdo Ti nebude vyčítat, když vzpomeneš něco vtipné.

Jak personalizovat svou průhlednou vánoční kouli?

Můžeš použít své nejkrásnější rodinné fotky, které ozdobí stromeček nebo dokonce vytvořit jednu kouli pro každého člena domácnosti! Například přidej fotku svého otce a jeho jméno do našeho editoru, a totéž pro zbytek rodiny!

Pěkný suvenýr pro dítě: První společné Vánoce

Nejkrásnější Vánoce jsou zcela ty první Vánoce s miminkem. Vytvoř si na první Vánoce dítěte personalizovanou kouli, která Vám vždy připomene tento moment. Můžete to zkombinovat také s vánočním podbradníkem alebo daruj jeden z darčeky pre deti.