Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ať je Váš letošní vánoční stromek mimořádně speciální pomocí našich vánočních ozdob, které lze na míru ozdobit fotografií a/nebo textem. Jedinečný dárek pro nejkrásnější období roku!

35 Nalezené dárky

Vánoční koule a ozdoby

Stromek je super, ale vánoční koule musí být! A co tak s personalizovanými vánočními koulemi? Hm ... Skvělé. Ale jak si je však můžeš personalizovat? Zcela jednoduše, my Ti s tím pomůžeme.

S přibývajícími zimními nocemi a blížícími se Vánocemi se naše myšlenky přirozeně obracejí ke svátečním dekoracím, které vytvářejí útulnou a hřejivou atmosféru. Přemýšleli jste však někdy o tom, jakou radost a osobní nádech mohou do vašeho domova přinést personalizované vánoční dekorace? Představte si radost na tvářích svých blízkých, když uvidí vánoční ozdoby s vlastními fotografiemi nebo dřevěné ozdoby s vyrytými srdečnými vzkazy. Je to jedinečný způsob, jak oslavit toto období, díky němuž vaše ozdoby skutečně vyniknou.

Najděte kouzlo Vánoc s personalizovanými ozdobami.

Přemýšleli jste někdy o tom, proč jsou Vánoce tak kouzelné? Jsou to zářící světýlka, zasněžená okna nebo veselé rolničky, které se náhle objevují na každém kroku? Myslíme si, že jsou to právě osobní doteky, které skutečně vykouzlí vánoční atmosféru. A co může být osobnějšího než vytvoření vlastních personalizovaných dekorací?

Jaké typy personalizovaných vánočních ozdob jsou k dispozici?

Zajímalo vás někdy, jaké typy personalizovaných vánočních ozdob jsou k dispozici? Existuje mnoho způsobů, jak si můžete personalizovat vlastní vánoční ozdoby. Váš vánoční stromeček už nikdy nebude jedinečnější!

  • Průhledné vánoční ozdoby s fotografií: Tyto ozdoby umožňují vložit do jejich průhledné koule vaše oblíbené vzpomínky. Představte si, že se k těmto vzpomínkám budete vracet každé Vánoce, až si je pověsíte na stromeček! Tyto ozdoby jsou k dispozici již od 1 kusu.
  • Keramické ozdoby s fotografií: Tyto ozdoby jsou nejen poutavé, ale dodají vašemu vánočnímu stromku nádech elegance. Na keramický povrch si můžete nechat vytisknout fotografii a vytvořit si tak trvalou a krásnou památku. Keramické ozdoby jsou k dispozici v bílé barvě, v sadách po 2, 4 nebo 6 kusech.
  • Skleněné ozdoby ve stříbrné nebo červené barvě s vyrytým textem nebo jménem: Tyto ozdoby jsou skutečně elegantní volbou. Vyberte si barvu - stříbrnou pro cool, moderní vzhled nebo červenou pro tradičnější vánoční atmosféru. Poté na ozdobu přidejte vybraný text nebo jméno, abyste ji personalizovali. Tyto ozdoby se dodávají v sadě po 2 nebo 4 kusech.

S takovou nabídkou personalizovaných vánočních ozdob bude váš vánoční stromek stejně jedinečný a výjimečný jako vzpomínky a lidé, které oslavuje. Není to krásná myšlenka?

Jak si mohu vánoční ozdobu personalizovat?

Přemýšleli jste někdy o tom, jak si personalizovat vánoční ozdobu? Postup je nesmírně jednoduchý a výsledky jsou naprosto úžasné. Představte si svůj stromeček ozdobený jedinečnými ozdobami, z nichž každá vypráví nějaký příběh, vyvolává vzpomínky nebo jednoduše nese jméno milované osoby. S personalizovanými vánočními ozdobami se tento sen může stát skutečností.

  1. Vyberte si svou ozdobu: Začněte výběrem ozdoby, kterou chcete personalizovat. Ozdoby se vyrábějí v různých tvarech, velikostech a materiálech. Skleněné, keramické nebo dokonce plastové ozdoby si můžete přizpůsobit podle svých představ.
  2. Vyberte si design: Rozhodněte se, jaký text nebo obrázek chcete na ozdobě mít. Může to být jméno, vzkaz, datum nebo dokonce fotografie. Dbejte na to, aby byl design jasný a jednoduchý, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
  3. Přizpůsobte si je. Zajistíme, aby byl personalizovaný ve vysoké kvalitě a doručen na vámi zvolenou adresu.

Můžete si vytvořit vánoční ozdoby pro vlastní výzdobu stromečku nebo je darovat jako jedinečný vánoční dárek.

Ozdobte pokoje vánočními ozdobami ve tvaru fotografií

Vánoční koule jsou samozřejmě nezapomenutelnou součástí vánoční výzdoby, ale věděli jste, že existuje spousta dalších personalizovaných vánočních ozdob?

  • Dřevěné gravírované ozdoby: Tyto jedinečné dřevěné ozdoby mají tvar 2D vánoční koule nebo hvězdy a lze na ně vyrýt text a vzory.
  • Foto vánoční ozdoby: na jedinečné hliníkové vánoční ozdoby můžete přidat své oblíbené fotografie. Dodávají se ve tvaru hvězdy nebo vánoční koule a s červenou stuhou pro větší eleganci!

Další personalizované vánoční ozdoby

Milujete vánoční výzdobu celého domu a nemůžete se dočkat, až ozdobíte vánoční stromeček? Co takhle zkrátit si čas a začít zdobit jiné části domu?

Vlastní sněhové koule

Představovali jste si někdy, že vezmete své oblíbené vzpomínky a uzavřete je do kouzelné zimní krajiny? S našimi sněhovými koulemi na míru se tento sen může stát nádhernou skutečností. Tyto okouzlující kousky ve tvaru klasických koulí nebo elegantních obdélníků jsou více než jen vánočními ozdobami, jsou ztělesněním vzácných okamžiků a milovaných osob. Sněhové koule jsou skvělým vánočním dárkem a dekorativním předmětem, který si můžete vystavit po celém domě.

Personalizované vánoční punčochy

Kdo by nemiloval pohled na vánoční punčochu visící na krbu, plnou malých překvapení, která čekají na objevení? Ale představte si, že tato punčocha má zvláštní nádech, je totiž personalizovaná vaším jménem! Vánoční punčochy získávají ještě významnější rozměr, když jsou personalizované.

Naše personalizované vánoční punčochy jsou k dispozici ve dvou báječných materiálech: rustikální juty a klasické bavlny.

Vánoční adventní kalendář

Přemýšleli jste někdy, jak si odpočítávání do Vánoc udělat ještě napínavější? Proč si při tom nepochutnat na lahodné čokoládě, která se skrývá v adventním kalendáři? Představte si, že se každý den probudíte s lahodnou čokoládovou pochoutkou, z nichž každá je navržena s ohledem na sváteční náladu.

Vánoční koule s fotkou

Na zútulnění Vánoc máme spoustu nápadů, například na vánoční ozdoby. . Vytvoř vánoční nálady s jedinečnými vánočními koulemi! Také skvělý vánoční dárek, který bude viset na vánočním stromku. Vlastní fotka a text dělá tyto vánoční ozdoby absolutně jedinečné!

Jakou vánoční kouli si zvolit?

Na YourSurprise je všechno možné! Pokud chceš začít, nejprve si musíš vybrat typ ozdoby. Máme skleněné koule, na které můžeš gravírovat jakýkoli text dle vlastněné výběru. Dostupné jsou v červené, zlaté a stříbrné barvě. Můžeš si také vybrat naše keramické vánoční koule. Mají rovné vnitřek, do kterého lze vložit fotku a text. Ale naším favoritem zůstávají průhledné koule, které si můžeš personalizovat, jak chceš! Ve stejném stylu máme průhledné nebo dřevěné ozdoby ve tvaru hvězdy nebo srdce. V našem online editoru najdeš skvělé vánoční vzory, díky kterým bude Tvůj výtvor skutečným uměleckým dílem.

Jak si mohu personalizovat svou skleněnou vánoční kouli?

Naše skleněné vánoční koule lze personalizovat textem dle výběru. Buď kreativní! Můžete napsat jména nebo texty jako "Veselé Vánoce" nebo "Z lásky" ... ale také vyjádřit svůj nevýslovný smysl pro humor. No tak, nikdo Ti nebude vyčítat, když vzpomeneš něco vtipné.

Jak personalizovat svou průhlednou vánoční kouli?

Můžeš použít své nejkrásnější rodinné fotky, které ozdobí stromeček nebo dokonce vytvořit jednu kouli pro každého člena domácnosti! Například přidej fotku svého otce a jeho jméno do našeho editoru, a totéž pro zbytek rodiny!

Pěkný suvenýr pro dítě: První společné Vánoce

Nejkrásnější Vánoce jsou zcela ty první Vánoce s miminkem. Vytvoř si na první Vánoce dítěte personalizovanou kouli, která Vám vždy připomene tento moment. Můžete to zkombinovat také s vánočním podbradníkem alebo daruj jeden z darčeky pre deti.