• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Fiep Westendorpová
Pim a Pom - sluneční obrazovka
Pim a Pom - plážová taška
Pim a Pom - oběd box
Pim a Pom - dětská zástěra
Pim & Pom Dětská deska - Užijte si jídlo
Dětská deska Pim & Pom - auto (4)
Pim & Pom Dětská deska - láhev
Dětská deska Pim & Pom - auto (3)
Pim & Pom Dětská deska - Boty
Pim & Pom Dětská deska - Jděte na procházku
Dětská deska Pim & Pom - auto (1)
Pim & Pom - tričko
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 127 recenze
Andrea
na 13-01-21

"Jedním slovem DOKONALOST! ❤️ "

10 / 10
Nikola
na 13-01-21

"Vše v pořádku, rychlá výroba i doprava "

10 / 10
David
na 11-01-21

"Dobrá kvalita a design zabity jako svine "

7 / 10

Fiep Westendorpová

Fiep Westendorp je známá svou ilustrací dětských knih. Ona stala se známá pro její ilustrace charakterů Jip a Janneke. Spolupráce a přátelství s holandským spisovatelem Annie MG Schmidtem vydržely celý život a společně vytvořily mnoho příběhových knih pro děti. Mnoho lidí všech věkových kategorií vyrostlo s podpisem ilustrací a dobrodružstvím drzých postav ve všech knihách. V roce 2016 by Fiep Westendorp oslavila své 100. narozeniny.

Dětská zástěra

Děti rádi pomáhají v kuchyni, zvláště když pečete cukroví nebo dort. Proměňte své dítě na malého kuchaře s dětskou zástěrou . Zástěry pro děti mají barevný originální design Fiep Westendorp a jsou k dispozici v různých barvách. Do zástěry můžete snadno přidat jméno vašeho dítěte, aby byl osobní dar. Teď mohou pomoci mamince a otci v kuchyni, aniž by se jejich oblečení špinavé.

Děti oběd krabice

Přinášet oběd do mateřské školy nebo školy je mnohem snazší a zábavnější s dětskými obědovými boxy Pim & Pom. Nenajdete žádné squashed sendviče na dně děti školní tašky už a pití kartonů nebude vybuchnout pod knihami a domácí úkoly, když jsou uloženy v polední box. S několika jednoduchými kroky můžete tento dětský box na oběd proměnit v zábavný a osobní dárek. Vyberte si barevný oběd box a design v editoru, přidejte jméno dítěte na to a máte hotovo! Tyto barevné děti oběd boxy jsou skvělý dárek k narozeninám nebo jako zpět do školy dárek.

Sluneční clony

Slunečné dny jsou skvělé, protože můžete jít na pláž nebo si nechat grilovat na zahradě. Někteří z nás si dokonce přejí, aby to bylo celé léto! To, co se nám na slunečných dnech nelíbí, je, že jasné světlo může ublížit našim očím. Pro ochranu vašeho dítěte před přímým slunečním zářením v autě potřebujete sluneční clony. Sluneční clony Pim & Pom činí slunečné dny nebo letní dovolenou autem mnohem méně stresující a mnohem pestřejší. Přidejte fotografii svého dítěte, domácího mazlíčka nebo jejich oblíbenou hračku na sluneční clony, aby byl osobní dárek.