• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Fiep Westendorpová
Pim a Pom - sluneční obrazovka
Pim a Pom - plážová taška
Pim a Pom - oběd box
Pim a Pom - dětská zástěra
Pim & Pom Dětská deska - Užijte si jídlo
Dětská deska Pim & Pom - auto (4)
Pim & Pom Dětská deska - láhev
Dětská deska Pim & Pom - auto (3)
Pim & Pom Dětská deska - Boty
Pim & Pom Dětská deska - Jděte na procházku
Dětská deska Pim & Pom - auto (1)
Pim & Pom - tričko

Fiep Westendorpová

Fiep Westendorp je známá svou ilustrací dětských knih. Ona stala se známá pro její ilustrace charakterů Jip a Janneke. Spolupráce a přátelství s holandským spisovatelem Annie MG Schmidtem vydržely celý život a společně vytvořily mnoho příběhových knih pro děti. Mnoho lidí všech věkových kategorií vyrostlo s podpisem ilustrací a dobrodružstvím drzých postav ve všech knihách. V roce 2016 by Fiep Westendorp oslavila své 100. narozeniny.

Dětská zástěra

Děti rádi pomáhají v kuchyni, zvláště když pečete cukroví nebo dort. Proměňte své dítě na malého kuchaře s dětskou zástěrou . Zástěry pro děti mají barevný originální design Fiep Westendorp a jsou k dispozici v různých barvách. Do zástěry můžete snadno přidat jméno vašeho dítěte, aby byl osobní dar. Teď mohou pomoci mamince a otci v kuchyni, aniž by se jejich oblečení špinavé.

Děti oběd krabice

Přinášet oběd do mateřské školy nebo školy je mnohem snazší a zábavnější s dětskými obědovými boxy Pim & Pom. Nenajdete žádné squashed sendviče na dně děti školní tašky už a pití kartonů nebude vybuchnout pod knihami a domácí úkoly, když jsou uloženy v polední box. S několika jednoduchými kroky můžete tento dětský box na oběd proměnit v zábavný a osobní dárek. Vyberte si barevný oběd box a design v editoru, přidejte jméno dítěte na to a máte hotovo! Tyto barevné děti oběd boxy jsou skvělý dárek k narozeninám nebo jako zpět do školy dárek.

Sluneční clony

Slunečné dny jsou skvělé, protože můžete jít na pláž nebo si nechat grilovat na zahradě. Někteří z nás si dokonce přejí, aby to bylo celé léto! To, co se nám na slunečných dnech nelíbí, je, že jasné světlo může ublížit našim očím. Pro ochranu vašeho dítěte před přímým slunečním zářením v autě potřebujete sluneční clony. Sluneční clony Pim & Pom činí slunečné dny nebo letní dovolenou autem mnohem méně stresující a mnohem pestřejší. Přidejte fotografii svého dítěte, domácího mazlíčka nebo jejich oblíbenou hračku na sluneční clony, aby byl osobní dárek.
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s