Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Krabička Celebrations se jménem

99 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Lahodná směs překvapivých čokolád
  • V praktické krabičce
  • Váš design ostrý jako břitva a barevný

Specifikace dárků

Více informací o krabičce Celebrations: 
Náplň: Sortiment plněné mléčné čokolády, sušenek z mléčné čokolády a oplatkových rohlíků z mléčné čokolády 
Hmotnost: 196 gramů 
Rozměry krabičky: 14,1 x 14,1 cm 
Přizpúsobení: název a motiv na obalu, který je umístěn kolem krabice. 
Tisk: ostrý jako břitva a plnobarevný 

Složení: cukr, glukózový sirup, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, máselný tuk (z mléka), laktóza, palmový tuk, arašídy, kokos, sušená syrovátka (z mléka), pšeničná mouka, slunečnicový olej, sušené plnotučné mléko, emulgátory (sójový lecitin, E471), extrakt z ječného sladu, odstředěné kakao, sůl, zvlhčovadlo (glycerol), proteinový prášek z kuřecích vajec, přírodní vanilkový extrakt, kypřící látky (E341, E500, E501), mléčný protein, pšeničný lepek. (Může obsahovat: lískový ořech, mandle, oves). Kakao minimálně 25%. 

Informace pro alergiky: obsahuje arašídy, sóju, obiloviny obsahující lepek, ječmen, pšenici, vejce, mléko, laktózu Může obsahovat stopy: ořechů, mandlí, lískových ořechů, ovsa 

Dobré vědět: Bohužel při tropických teplotách nad 25 stupňů nemůžeme zaručit, že čokoládový dárek dostanete v perfektním stavu. 

Máte otázky? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Z technických důvodů není možné používat interpunkční znaménka.

Tato personalizovaná krabička Celebrations je tím nejchutnějším překvapením ze všech!

Hledáte překvapivý dárek s osobním nádechem? Pak je tato krabička Celebrations perfektní! Rukáv si navrhnete sami se svým jménem a tématem dle vlastního výběru. S tímto krásným dárkem vytvoříte pro každého nádherný okamžik hýčkání. Super zábava k narozeninám, ale také ideální jako poděkování, na oslavu výročí nebo na rozdávání v kanceláři. Tento dobře naplněný bonbónový dárek si samozřejmě můžete objednat i pro sebe. Se slavnostní dárkovou krabičkou Celebrations se můžete vydat jakýmkoli směrem!

Vaše osobní krabička Celebrations je plná lahodné směsi čokolád: Mars, Snickers, Twix, Milky Way, Bounty, Maltese, Galaxy a Galaxy Caramel. Samozřejmě si to můžete užít sami, ale není mnohem zábavnější si to užít společně? Je těžké personalizovat si svou jedinečnou krabičku Celebrations? Vůbec ne! Vyberte si příležitost, například chcete někomu poblahopřát, poděkovat mu nebo mu říct, že ho máte rádi? Poté zadejte jméno a v editoru vyberte motiv. Vaše výtvory tiskneme ostré jako břitva a plnobarevně. Začněte rychle personalizovat!

Objednávat větší množství? Pro osobní nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?