Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dárková kazeta Milka - Vánoce - Dárky - 110gr

Dárková kazeta Milka - Vánoce - Dárky - 110gr

3,132 hlasování
Vyprodáno
229 Kč
  • Nejlepší návrhy vlastního stvoření
  • Jedinečná dárková krabička z nejsilnějšího materiálu
  • Delikátní pralinky Milka s náplní lískových oříšků a nugátu

Specifikace dárků

Více informací o personalizované dárkové krabičce Milka:
Čokoláda: Čokoláda z alpského mléka se smetanovou náplní
Tvar: dárek
Množství: 20 čokolád
Hmotnost: 110 gramů
Rozměry dárkové krabičky: 19,5 x 18 x 2 cm
Personalizace: fotografie, jméno a osobní zpráva
Tisk: perfektní a plnobarevný

Upozornění: Pokud je venkovní teplota 25 stupňů Celsia nebo vyšší, nemůžeme zaručit kvalitu čokolády. Máte-li jakékoli dotazy týkající se vašich objednávek čokolády, kontaktujte náš tým zákaznických služeb.

Z technických důvodů není možné zpracovávat azbuku, turečtinu, asijské, arabské, řecké, skandinávské a speciální znaky.

Složení: Cukr, palmový olej, kakaové máslo, odtučněné sušené MLÉKO , sušená syrovátka (z MLÉKA ), kakaová hmota, MLÉČNÝ tuk, emulgátory ( SOJOVÝ lecitin, E476), LÍSKOVÁ pomazánka, aroma. 7% odstředěné sušené MLÉKO ve smetanové náplni.
Alergeny: Obsahuje lískové ořechy, mléko a sóju. Může obsahovat (stopy) jiných ořechů.

Překvapte někoho o letošních Vánocích personalizovanou dárkovou krabičkou Milka s vaším designem

Když myslíme na Vánoce, myslíme na spoustu a spoustu čokolády. Spojte tyto dvě věci a získáte personalizovanou dárkovou krabičku Milka. Přidejte fotografii, jméno a osobní zprávu dle vašeho výběru, aby byla skutečně jedinečná. Skvělý dárek k Vánocům, výročí nebo jen tak. O některé se s vámi dokonce mohou podělit!

Dárková kazeta Milka obsahuje lahodné čokoládové pralinky ve tvaru srdce s jemnou lísko-nugátovou náplní. Vytvoření vlastní jedinečné krabice je snadné. Jednoduše přidejte fotografii, jméno a zprávu dle vašeho výběru v editoru. Váš návrh pak vytiskneme na krabici, obraz dokonalý a plnobarevný, před odesláním na vámi zvolenou adresu. Vytvořte si svou personalizovanou dárkovou krabičku Milka hned teď!

Pokud máte zájem o velkou objednávku, kontaktujte naše obchodní oddělení pro další informace.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?