Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Potištěná krabice KitKat Mini Mix

Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o KitKat Mini Mix:

Rozměry krabičky: 23 x 10,6 x 10,6 cm
Obsah: 28 kusů (394,8 g e)
Hmotnost: 475 gramů
Přizpůsobení: jméno, fotografie a/nebo text
Potisk: ostrý a plnobarevný
Extra: skladujte v chladu a suchu. Při teplotách nad 25 stupňů bohužel nemůžeme zaručit, že čokoládový dárek dostanete v perfektním stavu. Máte dotazy? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

KitKat Mini mix: 
Klasika: křupavá oplatka politá mléčnou čokoládou (68,9 %). Bílá: křupavá oplatka pokrytá bílou čokoládou (68,9 %). Lískový oříšek: Křupavá oplatka pokrytá mléčnou čokoládou (77,6 %) a kousky lískových oříšků (3 %). Arašídové máslo: Křupavá oplatka s náplní z arašídového másla (13,8 %) politá mléčnou čokoládou (68,9 %). Slaný karamel: Křupavá oplatka pokrytá mléčnou čokoládou (75,8 %) a slaným karamelem (5 %). Složení: cukr, PŠENICE, mouka, kakaové máslo¹, kakaová hmota¹, rostlinné tuky (palmový bambucký), bezvodý MLÉKO tuk, WHEY prášek, mleté LÍSKOVÉ kusy, MASLO, odtučněné kakao¹, emulgátor (lecitiny), glukózový sirup, KRÉM, přírodní aroma (s arašidy), sůl, kypřicí látka (uhličitany sodné).
Alergeny: obiloviny obsahující lepek, pšenice, arašídy, ořechy, lískové ořechy 

Výrobce: Nestlé Deutschland AG, 60523 Frankfurt nad Mohanem, Německo

Řekněte to s touto směsí lahodné čokolády KitKat

Promiň, děkuji, chybíš mi, myslím na tebe, gratuluji, jsem na tebe hrdý: cokoliv chceš někomu říct, řekneš to čokoládou. S tímto Mini Mixem od KitKat si na správném místě. Protože kdo by nemiloval čokoládu? A hlavně, když je v jednom balení více lahodných chutí dohromady. Na obal přidáte svůj osobní odkaz. Také příjemné dopřát si, například v práci, škole nebo ve fotbalovém klubu.

Balení obsahuje ne méně než 28 čokolád, které dohromady tvoří téměř půl kila čokolády. Střídají se příchutě slaný karamel, arašídové máslo, bílá čokoláda, lískový ořech a klasický KitKat. Jaká bude vaše oblíbená? Na obal můžete jednoduše přidat osobní zprávu. Můžete přidat fotku a text nebo jen text.

Chcete si objednat KitKat Mini Box ve větším množství? Například pro své zaměstnance? Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení pomocí formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Recenze

9.8 / 10

298 hlasování (2 odpovědí)

10 / 10

Jaroslava 20-01-2023

Naprosto perfektní!!! Jsem moc spokojená.

10 / 10

Jaroslava 20-01-2023

Přesně podle mých představ.

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?