Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Krabice na sušenky s Oreo

Kulatá plechovka na sušenky s potiskem - Oreo

279 hlasování
Na skladě
Tvar
Personalizace
Dodací údaje
  • Plněné lahodnou čokoládou Oreo
  • Váš design s vysoce kvalitním potiskem
  • Lesklá a velmi pevná plechovka

Specifikace dárků

Více informací o dóze na sušenky:
Tvar: kulatý
Materiál: cín
Rozměry: 15,3 x 15,3 x 5,1 cm
Obsah: potaženo Oreo & ; Oreo potažené bílé 
Hmotnost: 165 gr
Přizpůsobení: fotografie a/nebo text na hliníkové fotografické desce na víku
Navíc: doporučuje se ruční mytí

Oreo sušenky polité mléčnou čokoládou:
Složení : cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, palmový olej, bambucký tuk, libové kakaový prášek 4,5 %, řepkový olej, odtučněné Sušené MLÉKO, PŠENICE ŠKROB, laktóza (z MLÉKA), glukózo-fruktózový sirup, emulgátory (SOJOVÝ LECItin, E492, slunečnicový lecitin, E476), kypřicí látky (uhličitany draselné , uhličitany amonné, uhličitany sodné), sůl, aroma. 
Alergeny:obsahuje mléko, sóju, pšenici, obiloviny obsahující lepek. Kakaové sušenky (38 %) s náplní s vanilkovou příchutí (19 %), polité polevou s příchutí mléčné čokolády (43 %).

Oreo sušenky polité bílou čokoládou:
< b>Složení : cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, palmový olej, bambucký tuk, řepkový olej, odstředěné SUŠENÉ MLÉKO, nízkotučný kakaový prášek 2 %, < b>PŠENIČNÍ ŠKROB, laktóza (z MLÉKA), sušená syrovátka (z MLÉKA), glukózovo-fruktózový sirup, MLÉČNÝ TUK , emulgátory (< b>SOJOVÝ LECITIN, E492, slunečnicový lecitin), kypřicí látky (uhličitany draselné, uhličitany amonné, uhličitany sodné), sůl, aromata. Kakaové sušenky (38 %) s náplní s vanilkovou příchutí (19 %), pokryté polevou s příchutí bílé čokolády (43 %).
Alergeny:obsahuje mléko, sóju, pšenici, obiloviny obsahující lepek . 

Bohužel, při tropických teplotách nad 25 stupňů vám nemůžeme zaručit, že čokoládový dárek dostanete v perfektním stavu. Máte dotazy? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. 

Z technických důvodů bohužel nelze zpracovat čísla, cyriliku, turečtinu nebo speciální znaky.
 

Komu dáte kulatou plechovku plnou lahodných sušenek Oreos?

Chcete překvapit skutečného milovníka Oreo jedinečným a osobním dárkem? Tato kulatá dárková dóza je ideálním dárkem pro každou příležitost! Plechovka je naplněna směsí lahodného Orea pokrytá vrstvou čokolády. Plechovku můžete potisknout sladkou fotografií a jménem obdarovaného nebo si můžete vybrat některý z pěkných designů. Můžete také přidat bezplatnou dárkovou kartu se speciální zprávou pro příjemce. Tímto je váš dárek kompletní!

Vyrobit si takovou formu na sušenky sami není vůbec obtížné! V chytrém editoru si vyberete jeden design a přidáte svou oblíbenou fotografii a případně jméno obdarovaného. Potom zajistíme, aby bylo vaše umělecké dílo s láskou vytištěno na kulaté dárkové dóze. Jedinečný a hlavně chutný dárek na Den matek, Valentýna nebo jen tak jako překvapení pro nejlepší kamarádku.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?