Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dárková krabička čokolády Lindt

Personalizovaná dárková krabička na čokoládu Lindt

300 hlasování
Na skladě
Náplň
Dodací údaje
  • 500 gramů lahodné mléčné čokolády Lindor
  • S vaší fotografií, jménem a osobním vzkazem
  • Plnobarevný tisk ostrý jako břitva

Specifikace dárků

Více informací o dárkové krabičce Lindt Chocolate:
Čokoláda: mléčná čokoláda Lindor s jemně se rozpouštějící náplní
Hmotnost: 500 gramů
Rozměry: 14,4 x 8,3 X 19,5 cm
Personalizace: s fotografií, jménem a osobní zprávou
Tisk: perfektní a plnobarevný

Z technických důvodů bohužel není možné přidat azbuku, arabské nebo speciální znaky.

Pokud je venkovní teplota 25 stupňů Celsia nebo vyšší, nemůžeme zaručit kvalitu čokolády.

Složení: Cukr, rostlinné tuky, kakaové máslo, kakaová hmota, plnotučné sušené MLÉKO , LAKTÓZA , máslo, sušené odstředěné MLÉKO , emulgátor ( SOJOVÝ lecitin), sladový extrakt, přírodní aroma.
Obsah kakaa: Mléčná čokoláda obsahuje minimálně 32 % kakaa. Mléčná sušina obsahuje minimálně 21 % kakaa.
Alergeny: Může obsahovat LÍSKOVÉ OŘECHY a jiné OŘECHY

Tato dárková krabička Lindt na čokoládu je perfektním dárkem pro čokoholiky

Útulný večer doma, déšť jemně klepající na okno a vy prostě víte, že vaše drahá má náladu na něco sladkého. Není nic lepšího než naše personalizovaná dárková krabička na čokoládu Lindt! Tato lahodná čokoládová dárková krabička je ideální pro všechny druhy příležitostí. Ať už jsou to narozeniny, Den matek, Vánoce nebo jen útulný filmový večer, tato personalizovaná dárková krabička každého překvapí a rozhodně se mu budou sbíhat sliny!

Personalizovaná dárková krabička na čokoládu Lindt se hodí pro tolik různých okamžiků. Od romantického gesta pro vaši drahou polovičku, s fotkou vás dvou a láskyplným vzkazem natištěným na krabičce až po ideální dárek jako poděkování pro kolegu nebo jako překvapení pro přítele během rande nebo kolaudace. Proměňte každou příležitost v něco extra výjimečného.

Dárková krabička je naplněna lahodnou mléčnou čokoládou Lindor s jemnou, rozplývavou náplní. Každé sousto je okamžikem čistého potěšení s čokoládou rozplývající se na jazyku. Ale to není vše! Přizpůsobte se rychle a snadno v našem online editoru přidáním fotografie, jména a zprávy podle vašeho výběru. Potisk je obrazově dokonalý a plnobarevný, dárek lze zaslat na Vámi zvolenou adresu. Úžasný, jedinečný dárek pro obdarovaného!

Ať už hledáte promyšlený dárek k narozeninám, láskyplné gesto pro svého partnera nebo lahodnou pochoutku pro sebe, personalizovaná krabička na čokoládu Lindt je perfektní volbou. Objednejte nyní a vykouzlete obdarovanému úsměv na tváři!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?