Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Mega Côte d'Or personalizovaná s fotkou a textem

Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o čokoládě Côte d'Or:
Rozměry: 60 x 26 x 2 cm
Obsah: 2x Côte d'or L'Original mléčná, 2x Côte d'Or mléčná s kousky ořechů a 1x Côte d'Or L'Original hořká (obsah se může lišit)
Hmotnost: 5 x 200 gramů
Personalizace: jméno, fotka nebo text
Potisk: plnobarevný, kvalitní

Bohužel nemůžeme zaručit, že svůj čokoládový dárek dostaneš v perfektním stavu při tropických teplotách nad 25 stupňů. Máš otázky? Kontaktuj náš zákaznický servis.

Poznámka: Pokud je nějaká příchuť dočasně vyprodána, naplníme Mega Côte d'Or dalšími příchutěmi.

Côte d'Or L'Original mléčná - nejméně 33% kakaa
Složení: Cukr, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, syrovátka v prášku (z mléka), mléčný tuk, emulgátor (sójový lecitin), aromata.
Alergeny: Může obsahovat ořechy.

Côte d'Or L'Original hořká - nejméně 46% kakaa
Složení: Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, aroma emulgátoru (sójový lecitin), sušené plnotučné mléko
Alergeny: Může obsahovat ořechy.

Côte d'Or L'Original mléčná s kousky ořechů - nejméně 33% kakaa
Složení: Cukr, kakaová hmota, kousky lískových oříšků (14%), sušené odstředěné mléko, kakaový prášek, sušená syrovátka (z mléka), mléko tuk, emulgátor (sójový lecitin), aromata.
Alergeny: Může obsahovat další ořechy.

Z technických důvodů není bohužel možné zpracovat číslice, azbuku, turečtinu nebo speciální znaky.

Tato obrovská personalizovaná Côte d'Or čokoláda je skutečným překvapením!

Chceš partnerovi pogratulovat k řidičskému průkazu? Nebo si hrdý / á na své kolegy, protože úspěšně absolvovali důležitou prezentaci? Pak je tato mega Côte d'Or čokoláda dokonalým dárkem! Příjemce bude vědět, jak moc ti záleží. Tuto XL čokoládu můžeš snadno a rychle personalizovat jménem nebo fotkou dle vlastního výběru. Mega Côte d'Or čokoládu si můžeš samozřejmě objednat i pro sebe. Perfektní dárek také na sdílení se svou rodinou, přáteli nebo kýmkoliv jen chceš!

Mega Côte d'Or čokoláda obsahuje 5 čokolád v různých příchutích. Vytvoření osobního čokoládového dárku je velmi jednoduché. Stačí přidat jméno a / nebo fotku a doplnit ji osobní zprávou pro příjemce. Tvůj design vytlačíme na obal ve vysoké kvalitě. Vytvoř si svou mega Côte d'Or čokoládu už teď.

Chcete si objednat větší množství? Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Recenze

9.6 / 10

2,046 hlasování (1 odpovědí)

10 / 10

Jan 19-12-2022

Vše naprosto perfektní

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?