Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Milka Pralinky Narozeniny

Milka Pralinky - Narozeniny - Dárky - 110 gram

671 hlasování
Na skladě
Tvar
Obsah
Personalizace
Dodací údaje
  • Váš design na dárkové krabici
  • Vaše osobní a jedinečné narozeninové přání
  • Lahodné pralinky Milka

Specifikace dárků

Více informací o dárku Milka:
Čokoláda: mléčné čokoládové pralinky s mléčnou krémovou náplní 
Počet pralinek: 20 
Hmotnost: 110 gramů
Rozměry: 19,50 x 18 x 2 cm
Přizpůsobení: fotografie, jméno a osobní odkaz
Potisk: ostrý a plnobarevný 

Ingredience: cukr, palmový olej, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaová hmota, MLÉČNÝ tuk, emulgátory (SOJOVÉ LECITINY, E476), lísková pasta, aroma. 7 % sušeného odstředěného mléka v mléčné krémové náplni. Alergeny: Obsahuje sóju, lískové ořechy, ořechy, mléko.

Užitečné informace: Při tropických teplotách nad 25 stupňů, bohužel nemůžeme zaručit, že váš čokoládový dárek dostanete v perfektním stavu. Máte dotazy? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. 

Z technických důvodů bohužel není možné zpracovat cyriliku, turečtinu nebo speciální znaky.

Zablahopřejte k narozeninám s personalizovaným čokoládovým dárkem Milka

Kdo bude mít brzy narozeniny ve vašem okolí? Oslavenec si zaslouží dárkovou krabičku Milka, navrženou speciálně k jeho narozeninám. Na veselou krabičku můžete přidat například svoji nejlepší společnou fotografii, jméno obdarovaného nebo osobní odkaz. Je to zaručená párty, když někoho obdarujete lahodným čokoládovým Milka dárkem. Milka Happy Birthday se vejde i do poštovní schránky, takže ideální, když nemůžete oslavenci osobně poblahopřát. Začněte rychle personalizovat a vytvořte skutečně něco speciálního!

Dárková krabička Milka je naplněna 20 lahodnými čokoládkami ve formě malých bonbonů s jemnou náplní z alpského mléka. Vyrobit si takový dárek z čokolády Milka je snadné. Stačí nahrát pěknou fotku a přidat jméno. Uvnitř je dostatek místa pro osobní správu. Váš design vytiskneme ostrý jako břitva a v těch nejkrásnějších barvách na krabičku. Na co čekáš? Vytvořte si svoji jedinečnou dárkovou krabičku rychle!

Chcete si objednat dárkovou bonboniéru Milka pro zaměstnance? Pro větší množství kontaktujte naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře ve spodní části této stránky.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?