Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Mega Oreo v dárkové krabičce se jménem a fotografií

34 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Neuvěřitelných 6 balíčků lahodných sušenek Oreo
  • S vaší fotografií, jménem a/nebo osobní zprávou
  • Perfektní obraz, plnobarevný tisk

Specifikace dárků

Více informací o dárkové tubě XXL Oreo:
Počet balíčků v ceně: 6 balíčků Oreo Original (14 cookies v každém balíčku)
Rozměry tubusu: 38,2 x 10,4 cm
Hmotnost: 1000 gramů
Personalizace: fotografie, jméno a/nebo osobní zpráva
Tisk: perfektní a plnobarevný

SENDVIČOVÉ SUŠENKY S ČOKOLÁDOVOU PŘÍCHUTÍ S NÁPLNÍ VANILKOVOU PŘÍCHUŤÍ (29 %). Složení: pšeničná mouka, cukr, palmový olej, řepkový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4,3 %, pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor ( sójový lecitin) , regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma.

Informace o alergenech:
Obsahuje sóju, obiloviny obsahující lepek, pšenici . Může obsahovat stopy mléka .

Poznámka:
Z technických důvodů není možné používat azbuku, asijské, řecké nebo speciální znaky.

Překvapte milovníky sladkého ve svém životě jejich vlastním Mega Oreo v dárkovém balení!

Pokud hledáte jedinečný a chutný dárek, naše Mega Oreo dárková role se jménem a fotkou je pro vás! Ať už chcete někoho překvapit k narozeninám, výročí nebo jen hledáte skvělý dárek jako poděkování, tato personalizovaná dárková role Oreo je dokonalá. Tuto lahodnou dárkovou roli Mega Oreo si můžete snadno a rychle přizpůsobit svojí fotkou, jménem a/nebo osobním odkazem, a proto se hodí i pro mnohé jiné příležitosti. Vzpomeňte si například na kolaudaci, úspěšnou zkoušku nebo jen tak někoho rozveselit.

Váš personalizovaný dárek obsahuje nejméně 6 rolí Oreo Original, každá se 14 lahodnými oreo. Tímto způsobem si můžete být jisti, že je toho dost ke sdílení nebo zábavu na dlouhou dobu! Udělat personalizovaný Oreo dárek je tak snadné! Přidejte svou oblíbenou fotografii, jméno příjemce a/nebo svou osobní zprávu v našem online editoru a... máte hotovo! Váš dárek vyrobíme a pošleme na požadovanou adresu s péčí a láskou. Tak na co čekáš? Vytvořte si svoji vlastní Mega Oreo roli již nyní!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?