Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap Rosé
Oude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap RoséOude Kaap Rosé

Oude Kaap Rosé

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a dovoluji si legálně koupit alkohol, datum narození: dd-mm-rrrr (povinné)

Personalizace
479 Kč
Obchodní objednávka
Váš design v barevném tisku v kvalitě HD fotografií
Nejkrásnější provedení na vysoce kvalitní sololitu
Luxusní prsa z borového dřeva s posuvným víkem a vložkou
Včetně plné láhve nejlepších vín

Specifikace dárků

Krásné jihoafrické růžové s vlastní fotografií a textem! Lahodná chuť červeného ovoce, zejména jahod a malin, může být zjištěna v měkké dochuti. Toto chutné, měkké víno je ideální pro uhasení žízně svým ovocným charakterem, zejména v teplých letních měsících! Velmi vhodný jako aperitiv s grilem. Překvapte svou rodinu a přátele lahodnou lahví vína s vlastní etiketou.

O tomto víně:
Vína Oude Kaap nacházejí svůj původ v krásném údolí Franschhoek, kde od roku 1693 hrály strmé Drakesteinské hory důležitou roli při výrobě kvalitních vín. Odhodlání, vytrvalost, vášeň a inovace také formovaly vinařství na statku a toto dědictví je i nadále poctěno novou generací vinařů.

Při výrobě vín Oude Kaap využívají vinaři pouze to nejlepší ovoce z regionu, protože podstatou dobrého vína je ovoce. Abychom mohli určit, které cuves by mělo být vybráno pro vína Oude Kaap, vinaři z tohoto statku udržují intenzivní kontakt s pěstiteli a používají velmi přísný výběrový proces.

Víno je vyrobeno z tmavého hroznů Pinotage. Bledě růžová barva se získá tím, že se šťáva ponechá v kontaktu s hroznovými slupkami pouze na krátkou dobu, takže kůže poskytují šťávě pouze určité množství barvy. Je to poměrně suché rosé, ale stále má živou chuť. Příchuť, která má vlastnosti jahod a malin, je stále velmi přítomná v hladkém provedení.

Dejte si lahodnou láhev Oude Kaap Rosé víno v individuálním případě jako dárek!

Překvapte své nejlepší přátele, partnery, rodiče nebo (obchodní) vztahy s krásnou lahví lahodného růžového vína v krásném případě s dárkovou kartou zdarma! Opravdu překvapení s lahví lahodného vína! Lahodně osvěžující víno, obzvláště dobré v létě jako ovocné občerstvení. Skvělé jako aperitiv nebo s grilem.

Udělej si svůj mimořádný dárek a navrhni si vlastní luxusní dřevěné pouzdro se svým jménem nebo textem. Máme velký výběr vín. Určitě najdete lahodnou láhev vína pro každého šťastného příjemce. Volba pro každý vkus!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?