Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao Reserva
Ramon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao ReservaRamon Bilbao Reserva

Ramon Bilbao Reserva

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a dovoluji si legálně koupit alkohol, datum narození: dd-mm-rrrr (povinné)

Personalizace
859 Kč
Obchodní objednávka
Váš design v barevném tisku v kvalitě HD fotografií
Nejkrásnější provedení na vysoce kvalitní sololitu
Luxusní prsa z borového dřeva s posuvným víkem a vložkou
Včetně plné láhve nejlepších vín

Specifikace dárků

Více informací o tomto víně:
Jméno: Ramon Bilbao Reserva
Země původu: Francie
Druh vína: Červené víno
Hrozno: 90% Tempranillo, 5% Mazuelo, 5% Graciano
Charakteristika: temperamentní a plné tělo španělského vína.

Chuť
Komplexní, jemné a nejelegantnější víno s ovocnou vůní hrušky, švestky a jablka. Tón cedrového dřeva a doutníku. Víno se vyrábí pomocí moderních vinifikačních technik a nechá se zrát 20 měsíců v sudech z amerického dubu a několik měsíců po plnění lahví. To ukazuje, jak dobře lze toto vynikající víno zachovat a jakou kvalitu musí mít!

Příjemný návrh
Ideální společník pro různé druhy červeného masa (pečené a grilované) a divoké zvěře. Toto víno je vynikající se zralým sýrem.

O tomto víně
V srdci nejznámější vinařské oblasti Španělska DOC Rioja leží panství Ramón Bilbao v oblasti Rioja Alta, vinárna s dlouhou historií, která sahá až do počátku minulého století. Na tomto statku se neustále pracuje na zdokonalení procesu výroby vína pro červené víno i bílá vína s láskou a řemeslným zpracováním. Kombinují nejlepší španělské tradice s ohledem na pěstování a zpracování hroznů, s využitím nových pohledů a technik.

Tempranilla a hrozny Mazuelo jsou základními ingrediencemi této Gran Reserva. Teplé krvavé víno s jedinečnou chutí, tvořené teplými větry ze suché Sierra de Cantabria, které se srazí s chladnějšími větry ze Středozemního moře a ideální vlhkostí díky řece Ebro.

Dejte si lahodnou láhev Ramon Bilbao Reserva červené víno v individuálním případě!

Překvapte své nejlepší přátele, partnery, rodiče nebo (obchodní) vztahy s krásnou lahví elegantního plného červeného vína v krásném pouzdře s dárkovým poukazem zdarma! Opravdu překvapení s lahví lahodného vína!

Udělej si svůj mimořádný dárek a navrhni si vlastní luxusní dřevěné pouzdro se svým jménem nebo textem. Máme velký výběr vín. Určitě najdete lahodnou láhev vína pro každého šťastného příjemce. Volba pro každý vkus!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?