Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pokud si někdo z vašich blízkých rad odpočine při sklence whisky, překvapte jej jejich vlastním personalizovaným whisky dárkem s fotografií, jménem, ​​logem a/nebo textem dle vašeho výběru. Široká škála značek whisky, dostupná s potiskem nebo gravírováním.

15 Nalezené dárky

Nejchutnější whisky jako personalizovaný dárek

Pokud hledáte dobrou láhev whisky, jste na správném místě. Pokud si milovaný člověk večer dopřeje pěkný pohár whisky, jeho vlastní láhev je dokonalým dárkem. Naši lahodnou whisky si lze vychutnat čistou nebo s ledem, podle toho, co upřednostňujete. Whisky je také součástí mnoha koktejlů. Každá láhev whisky se dodává v samostatné dřevěném krabici, kterou lze přizpůsobit fotografií (fotografiemi) a / nebo textem dle vašeho výběru. Perfektní dárek pro každého fanouška whisky!

Jednosladová whisky v přizpůsobené dřevěné krabici

Jednosladová whisky má často výraznou příchuť a sestává z více whisky z jedné palírny. Jednosladová neznamená, že nedošlo k míchání: určitě je možné smíchat několik whisky z téže pálenice. Jednosladových whisky jsou dokonalým firemním dárkem nebo poděkováním. Naše jednosladových whisky jsou: Dalwhinnie 15 letá, Glenmorangie Original, Highland Park 12 letá, The Balvenie, Ardbeg a Laphroaig..

Skvělou volbou je Ardberg 10letá. Tato jednosladová whisky se vyrábí v ráji whisky "Islay", na jihozápadě Skotska. Tato whisky má komplexní chuť s náznakem kávy a čokolády.

Těžší a kouřová whisky je Laphroaig 10 letá. Tato whisky je sladká, s vůní kouře a rašeliny. Ideální nápoj na deštivého večer.

Směsná whisky v přizpůsobené dřevěné krabici

Směsná znamená, že dvě nebo více značek whisky se smíchají a vytvoří se tak nový produkt: směsová whisky. Jednou z nejznámějších směsových whisky je Jameson. Směsové whisky v našem sortimentu jsou: Label 5, Glen Tall, Peak blinders Whisky, The Famous Grouse a Jameson.

Kromě směsových whisky existují i ​​skotské whisky ze směsného sladu, což jsou dva typy skotských sladů, které se kombinují a vytvářejí nový produkt.

Je to whisky nebo whiskey?

Možná jste si všimli, že některé značky používají "whisky" a jiné používají "whiskey". Co určuje pravopis? To je určeno zemí původu. Pokud se vyrábí v Irsku nebo v Americe, nazývá se "whiskey". Pokud se vyrábí ve Skotsku, Japonsku, Kanadě nebo Indii, nazývá se to "whisky".

Přizpůsobené dárkové soupravy whisky

Obdarované osobě můžete jim dát láhev whisky, ale proč nedat dárkovou sadu whisky? Všechny naše whisky mají luxusní dřevěnou krabice, které lze přizpůsobit fotografiemi nebo textem dle vašeho výběru. Jednoduše nahrajte své fotografie v našem online editoru a přidejte svůj text, abyste vytvořili skutečně jedinečný whisky dárek. Pokud chcete, můžete svému dárku ještě dodat dokonalost přidáním krásné sady gravírovaných sklenic na whisky. Text dle vašeho výběru vygravírujeme sklenic pomocí nejnovější laserové techniky. Sklenice jsou vhodné do myčky nádobí, protože gravírování nevybledne.

Skotská whisky

Pokud hledáte ideální dárek pro milovníka skotské whisky, už nemusíte hledat. Nabízíme množství skotských whisky, každá v přizpůsobené dřevěné krabici. Skotské whisky mají často trochu kouřovou příchuť. Naše skotské whisky jsou:

  • Dalwhinnie
  • Glen Talloch - Glenmorangie
  • Highland Park
  • Label 5
  • The Balvenie
  • The Famous Grouse
  • Laphroaig

Irska whisky

Na rozdíl od skotské whisky mají irské whisky jemnější závěr s bohatou a silnou chutí. Říká se, že když irský spisovatel plakal, plakal slzy whisky. Whisky byla pro spisovatelů velmi oblíbeným nápojem, která se používala na uvolnění zablokování spisovatele. Naše irské whisky jsou:

  • Peaky Blinders Whisky
  • Jameson

Americká whisky

Americké whisky mají často kukuřičný základ, protože se v Americe pěstovala kukuřice snadněji než obilí. Nejznámější americké whisky jsou whisky Bourbon a Tennessee. Obě jsou vyrobeny z 51% zrna, ačkoli whisky Tenessee je filtrována pomocí dřevěného uhlí. Jack Daniels je jednou ze dvou značek v rámci whisky Tenessee. Naše americké whisky jsou:

  • Jack Daniels

Gravírování Sklenice na whisky

Whisky si nejlépe vychutnáte ve své sklenici. Nechte si na sklenici na whisky vygravírovat jméno a / nebo text dle vašeho výběru spolu s jedním z našich skvělých vzorů. Perfektní dárek na Vánoce, narozeniny a výročí!