Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pokud hledáte perfektní originální dárek pro dědečka, YourSurprise nabízí ty nejlepší personalizované dárky pro dědečka se jménem, ​​fotografií a/nebo textem dle vašeho výběru.

114 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 114 dárků

Dárky pro dědečka

Je váš dědeček jedním z nejmilejších a nejpozornějších lidí ve vašem životě? Možná je vždy po vašem boku během důležitých chvil vašeho dospívání a podporuje vás jako nikdo jiný. Určitě mu chcete oplatit jeho lásku dárkem vyrobeným speciálně pro něj, který jde od srdce. Na YourSurprise můžete najít spoustu personalizovaných dárků pro dědečka a jsme si jisti, že najdete dárek, který se k vašemu dědečkovi nejvíce hodí.

Nejkrásnější nápady na dárky pro dědečka

Věděli jste, že na dárek můžete dát svou vlastní fotografii? Dárek, který se vašemu dědečkovi nejvíce hodí, si můžete vybrat z široké nabídky dárků a přizpůsobit jej fotkou, jménem a/nebo textem. Zde jsou některé z nejlepších dárků s fotografií:

 • Hrnek dědečka: Vyberte si fotku vás dvou spolu nebo fotku rodiny. Můžete také přidat jméno nebo text, zda si vybrat jeden z návrhů;
 • Klíčenka pro dědečka: aby měl vždy a všude s sebou fotku svých vnoučat.;
 • Přizpůsobené ponožky: s vtipným obrázkem, aby měl vždy úsměv na tváři;
 • Kalendář s fotografiemi: aby nikdy nezapomněl na narozeniny nebo důležitá setkání;

Puzzle s fotografií: poskládejte je společně. Zábava zaručena jako dárek, který si můžete nechat a pověsit na zeď jako vzpomínku.Můžete také vyrobit dárek s jeho jménem a možná i speciálním textem, například frází nebo veršem z básně, který mu můžete věnovat. Nejlepší nápady na dárek pro dědečka se jménem a/nebo textem:

 • Pohár na whisky: přizpůsobený jménem, ​​aby si děda mohl vychutnat jeho oblíbenou značku whisky
 • dřevěný otvírák na láhve nebo ocelová vývrtka přizpůsobená jménem;
 • Čokoládová tyčinka: vytvořte svůj vlastní odkaz pro dědečka s čokoládou!
 • Kožená peněženka s vygravírovaným jeho jménem
 • Elegantní kožený pásek s gravírovánímChcete-li získat další nápady na dárky, prozkoumejte všechny dárky se jménem.

Nejlepší dárky pro dědečka pro každou příležitost

Najít ideální dárky pro dědečka může být často docela náročné. Čím obdarovat někoho, kdo toho tolik prožil? Člověka, který všechno zažil, všechno udělal, a přesto nikdy o nic nežádal. Dědečkové jsou výjimeční, mají v sobě moudrost věků, příběhy z minulosti a neochvějnou lásku ke svým dětem a vnoučatům. Proto jim chcete dát něco, co je nejen smysluplné, ale i praktické. Pojďme prozkoumat různé nápady na dárky, které by váš dědeček opravdu ocenil; ať už k narozeninám, ke Dni otců, k Vánocům nebo mu chcete jen udělat radost. Abychom vám pomohli najít ideální dárek pro dědečka, nabízíme vám několik originálních nápadů šitých na míru každému dědečkovi.

Dárky pro dědečka: překvapte ho jedinečným dárkem

Bez ohledu na příležitost si dědeček zaslouží speciální dárek! Co třeba fotoalbum? Fotoalbum je jedinečný nápad na dárek pro dědečka, který vám bude připomínat nejkrásnější chvíle strávené s vaším dědečkem. Vlastní personalizované fotoalbum si můžete vytvořit online. Jednoduše nahrajte své oblíbené fotografie, přidejte text nebo vzkaz dle vlastního výběru a my váš výběr do alba umístíme. Pokud chcete svému dárku pro dědečka dodat špetku humoru, neváhejte vložit vtipné citáty a filtry.

A pokud váš dědeček žije daleko, abyste mu připomněli, že na něj stále myslíte, darujte mu jedinečné dřevěné přání. Váš dědeček jsi ho může snadno umístit na noční stolek nebo poličku a díky přiloženému stojánku ji proměnit v nádherný dekorativní předmět. Můžete si libovolně vybrat design, fotografii a text, který chcete přidat.

Jaký je nejlepší osobní dárek pro dědečka?

Přizpůsobení dárku pro dědečka ještě více zvýší autentičnost této zvláštní příležitosti. Můžete přidat fotografii, na kterou máte hezké společné vzpomínky, báseň, větu nebo něco, co vám ho připomíná. Můžete dokonce přidat jeho jméno pro ještě osobnější nádech!

5 dalších nápadů na dárky pro dědečka

Pojďme prozkoumat jedinečné a promyšlené nápady na dárky, které vašemu dědečkovi jistě vykouzlí úsměv na tváři:

 • Skleničky s vyrytým křestním jménem nebo personalizovaná láhev vína se budou líbit dědečkům, kteří si rádi dopřejí aperitiv.
 • Dárkové sady a soupravy také potěší dědečky všech věkových kategorií.
 • Vyrytý pásek, manžetové knoflíčky nebo náhrdelník jsou ideálními elegantními dárky pro dědečka.
 • Výběr čokolád s personalizovanou fotografií a jménem je vynikající volbou pro dědečky s chutí na sladké.
 • Personalizované tašky jsou ideální pro dědečky, kteří cestují po světě.

Originální narozeninové dárky pro dědečka

Hledáte originální dárek pro dědečka k narozeninám?

 • Luxusní personalizované dřevěné hodinky

Tyto krásné, originální dřevěné hodinky se mohou rychle stát jeho oblíbeným doplňkem. Spodní stranu můžete personalizovat například jeho jménem nebo datem narození.

 • Přívěsek na klíče nebo nástěnné hodiny

Přívěsek na klíče nebo nástěnné hodiny z nerezové oceli jsou praktickým a zábavným dárkem pro dědečka. A pokud je personalizujete fotografií, budete skutečně originální.

Jaký dárek dát ke Dni prarodičů?

Den prarodičů je skvělou příležitostí ukázat jim, jak moc je máte rádi. Proto je důležité vybrat ten nejkrásnější dárek pro prarodiče.

Jako dárek ke Dni prarodičů doporučujeme vybrat:

 • Sadu na grilování v koženém pouzdře s osobním motivem.

Pokud váš dědeček rád pořádá grilování s rodinou a přáteli, je tato praktická sada to pravé. Nářadí je vyrobeno z nerezové oceli a dubového dřeva, zatímco pouzdro je z kvalitní buvolí kůže. Obal má 3 přihrádky, do kterých lze nářadí uložit: odšťavňovač, obracečku a vidličku. Na obal lze vyrýt text nebo jméno.

 • Personalizovaná ozdobná cedule s nápisem ulice

Jedinečný dědeček si jistě zaslouží autentický dárek pro dědečka. Vlastní dekorativní cedule s ulicí dodá jeho pracovně, pánské jeskyni, garáži nebo kůlně parádní osobní nádech.

Kdy je Den prarodičů?

Datum Dne prarodičů se v jednotlivých zemích liší. Zde je několik příkladů:

 • Ve Francii se Den babiček slaví první neděli v březnu a Den dědečků první neděli v říjnu.
 • V USA a Kanadě se Den prarodičů slaví první neděli v září.
 • Ve Španělsku, Argentině a Paraguayi se slaví 26. července.
 • V Itálii se Den prarodičů slaví 2. října.

Personalizovaný vánoční dárek pro dědečka

Vánoce jsou ideální příležitostí, jak vyjádřit vděčnost svému dědečkovi. Proto je důležité najít ten nejlepší vánoční dárek pro dědečka. Zde je několik nápadů:

 • Kožené pouzdro na karty

Tato praktická pomůcka, která šetří místo, je ideálním vánočním dárkem pro muže. Vejde se do něj až tucet karet. Drobné lze uložit do kapsy na zip na zadní straně. Může být personalizováno jménem nebo iniciálami vašeho dědečka.

 • Personalizovaný župan

Aby nenastydl, až vyleze ze sprchy, je kvalitní župan vynikajícím dárkem pro dědečka k letošním Vánocům. Aby byl originální a osobní, nechte na něj vyšít jeho křestní jméno. Tento dárek je k dispozici v různých velikostech a barvách.

 • Personalizované puzzle

Vánoce symbolizují chvíle radosti a sdílení krásných okamžiků s rodinou a přáteli. Personalizované skládačky jsou ideálním dárkem pro dědečka. Celá rodina si může hrát a odhalovat obrázek, který skládačka skrývá. Můžete si vybrat text, fotografii a design a vytvořit tak jedinečný dárek.

Vaše dárky pro dědečka doručené přímo k němu

Představte si, jak se váš dědeček tváří překvapeně, když dostane pečlivě vybraný dárek doručený přímo domů. Všichni známe radost z nečekaných balíčků a pro vašeho dědečka to bude dvojitá výhra: nejen dárek s překvapením, ale i dárek od vás!

Stačí si jen vybrat adresu dle vlastního výběru a my se postaráme o to, aby byl dárek doručen až k jeho dveřím.

A proč nevyužít příležitosti vyjádřit své upřímné city? Přidejte k němu bezplatnou kartičku se speciálním vzkazem na oslavu.

Tak směle do toho, dodejte svému dědečkovi ke dni další jiskru dárkem doručeným přímo ke dveřím kamkoli na světě a s osobním vzkazem, který mu připomene, jak moc je milován.