Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dárky pro dědečka

Je váš dědeček jedním z nejmilejších a nejpozornějších lidí ve vašem životě? Možná je vždy po vašem boku během důležitých chvil vašeho dospívání a podporuje vás jako nikdo jiný. Určitě mu chcete oplatit jeho lásku dárkem vyrobeným speciálně pro něj, který jde od srdce. Na YourSurprise můžete najít spoustu personalizovaných dárků pro dědečka a jsme si jisti, že najdete dárek, který se k vašemu dědečkovi nejvíce hodí.

Nejkrásnější nápady na dárky pro dědečka

Věděli jste, že na dárek můžete dát svou vlastní fotografii? Dárek, který se vašemu dědečkovi nejvíce hodí, si můžete vybrat z široké nabídky dárků a přizpůsobit jej fotkou, jménem a/nebo textem. Zde jsou některé z nejlepších dárků s fotografií:

  • Hrnek dědečka: Vyberte si fotku vás dvou spolu nebo fotku rodiny. Můžete také přidat jméno nebo text, zda si vybrat jeden z návrhů;
  • Klíčenka pro dědečka: aby měl vždy a všude s sebou fotku svých vnoučat.;
  • Přizpůsobené ponožky: s vtipným obrázkem, aby měl vždy úsměv na tváři;
  • Kalendář s fotografiemi: aby nikdy nezapomněl na narozeniny nebo důležitá setkání;
  • Puzzle s fotografií: poskládejte je společně. Zábava zaručena jako dárek, který si můžete nechat a pověsit na zeď jako vzpomínku.
Můžete také vyrobit dárek s jeho jménem a možná i speciálním textem, například frází nebo veršem z básně, který mu můžete věnovat. Nejlepší nápady na dárek pro dědečka se jménem a/nebo textem:
  • Pohár na whisky: přizpůsobený jménem, ​​aby si děda mohl vychutnat jeho oblíbenou značku whisky
  • dřevěný otvírák na láhve nebo ocelová vývrtka přizpůsobená jménem;
  • Čokoládová tyčinka: vytvořte svůj vlastní odkaz pro dědečka s čokoládou!
  • Kožená peněženka s vygravírovaným jeho jménem
  • Elegantní kožený pásek s gravírováním
Chcete-li získat další nápady na dárky, prozkoumejte všechny dárky se jménem.

Vyberte dárek k narozeninám dědečka

Blíží se narozeniny vašeho dědečka a chcete je oslavit speciálním překvapením? Pokud budete mít možnost, určitě s vámi rád stráví celý den. Můžete s ním udělat něco jednoduchého, ale zábavného, ​​jako například malý výlet, večer v kině nebo jen občerstvení doma spolu s narozeninovým dortem. Samozřejmě, dárek nesmí chybět! Ať už hledáte nápady na dárky pro svého 80letého dědečka nebo k 90. ​​výročí, nabízíme širokou škálu dárků pro dědečka pro všechny věkové kategorie. Věříme, že vyberete správně a dědečka potěšíte tím nejkrásnějším dárkem šitým na míru. A pokud potřebujete více inspirace, vždy si můžete prohlédnout i Dárky pro prarodiče.