Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pokud chcete oslavit partnerovy 50. narozeniny a hledáte pro něj nezapomenutelný dárek, když už slaví významné kulatiny, překvapte ho speciálním osobním dárkem! Zde na YourSurprise najdete nekonečné možnosti dárků k personalizaci s vtipnou fotografií a/nebo textem, speciálně pro oslavence.

195 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 195 dárků

Pojďte ho rozmazlit, má přece padesátku na krku!

Narozeniny se slaví pouze jednou a je to speciální okamžik v životě, který si zaslouží být řádně oslaven. Samozřejmě to zahrnuje speciální narozeninový dárek. S trochou pomoci od YourSurprise můžete navrhnout originální dárek pro oslavence s fotografií a/nebo textem podle Vašeho výběru. To vám zajistí, že si oslavenec vždy velmi rád zavzpomíná na toto významné jubileum!

Originální dárky k 50. narozeninám pro muže

Chcete ho překvapit originálním a osobním dárkem? YourSurprise vám umožňuje vytvořit a poslat jedinečný dárek pro oslavence s Vámi vybranou fotografií a textem. Zde je několik nejlepších originálních dárků k jeho 50. narozeninám:

  • XXL čokoládová tyčinka Milka pro milovníky čokolády
  • Sada piva ke společnému přípitku jeho 50. narozenin
  • Kožená toaletní taška pro muže, kteří dbají na svůj vzhled
  • Narozeninový balónek, aby se opravdu cítil jako na oslavě

Jaký dárek bych měl/a dát k padesátinám?

Někdy to vypadá, že již mají vše, co by mohli potřebovat. Čím tedy právě padesátiletého muže překvapit? Co takhle výběr piv nebo personifikovaná láhev vína ke společnému slavnostnímu přípitku? Nebo je snad králem kuchyně a tedy si zamiluje svou vlastní koženou kuchařskou zástěru? Pro nadšence do grilování můžete personifikovat kuchařku nebo rukavice ke grilování. Tomu všemu můžete dát punc svého osobního doteku, pokud dárky necháte personifikovat , ať už oslavencovým jménem, přáním či jakoukoliv vybranou fotografií.

Vtipné dárky k 50. narozeninám pro muže

Zábava čerstvého padesátníka začíná už předáváním dárků! Oslavenec bydlí moc daleko nebo jednoduše nemůžete být přítomni na jeho narozeninách? Naštěstí ho můžete překvapit vtipnou fotografií nebo zábavným textem, který použijete k vytvoření jednoho z našich personalizovaných dárků! Například přidejte fotografii oslavence na kravatu nebo přidejte vlastní text a fotografii na pár žabek nebo pantoflí. A jako bonus můžete přidat zábavnou narozeninovou pohlednici s přáním! Všechny naše dárky lze poslat rovnou na adresu oslavence.

Sada přežití pro padesátiletého muže

Chcete ho překvapit jinými dárky? Vytvořte pro něj vlastní sadu pro přežití! Sadou dárků s mnoha vtipnými a užitečnými předměty mu určitě vykouzlí úsměv na tváři. Například chodítko nebo falešné zuby spolu s párem personifikovaných ponožek s jeho vlastní fotografií. A navíc můžete přidat i pár personalizovaných boxerek! Vytvořte si svoji vlastní zábavnou sadu pro přežití k 50. narozeninám a překvapte ho. Bude to stát za to!