Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Zapůsobte na klienty a zaměstnance naší nabídkou personalizovaných firemních dárků, z nichž každý je přizpůsoben tak, aby zanechal trvalý dojem. Náš sortiment nabízí něco speciálního pro každý profesní vztah, od elegantních doplňků až po přizpůsobitelné pomůcky. Pozvedněte svou značku a upevněte kontakty pomocí promyšlených dárků na míru, které odrážejí jedinečnou identitu vaší společnosti.

171 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 171 dárků

Nejlepší dárky k pracovnímu výročí

Je zaměstnanec ve firmě již 5 let? Nebo má kolega před sebou desetileté výročí? Nebo máte skutečně oddaného zaměstnance, který pro firmu pracuje 20, 30 nebo dokonce 50 let. To je samozřejmě třeba oslavit, aby věděl, jak moc si ho vážíte.

Máme širokou nabídku klasických dárků k pracovnímu výročí, jako je například gravírované pero nebo lahodné víno, šampaňské či čokoláda. Ale skvělé dárky k pracovnímu výročí jsou ty, které jsou vyrobeny speciálně pro obdarovaného. Ve společnosti YourSurprise okořeníme nejběžnější dárky k pracovnímu výročí něčím, na co obdarovaný nikdy nezapomene.

Můžete například darovat láhev vína s personalizovanou etiketou s vlastním textem a dokonce použít logo vaší společnosti. Nebo co takhle láhev šampaňského v krásné dřevěné krabičce s gravírováním. Závěrečnou tečku dodejte sadou odpovídajících sklenic s vyrytým vlastním textem nebo jménem.

Má oslavenec chuť na sladké a zásuvka jeho pracovního stolu je vždy plná nejrůznějších dobrot? Pak budou naše mega čokolády velkým hitem. Máme nejrůznější známé značky, jako je Toblerone, Milka, Twix, Chokotoff nebo Cote d'Or. Balení je plně personalizované se jménem, obrázkem/logem a osobním pozdravem.

Dárky k pracovnímu výročí, které udělají radost

Pokud váš kolega slaví pracovní výročí, je to ideální příležitost překvapit ho zábavným a promyšleným dárkem.

Můžete je překvapit vtipným tričkem s potiskem vtipného obrázku osoby, která slaví výročí. Dalším skvělým dárkem k výročí by mohly být vtipné ponožky s vlastním designem, nebo pokud chcete něco, co dotyčný může používat v práci, můžete zvolit pěkný hrnek s obrázkem a vlastním designem nebo pěknou podložku pod myš s logem firmy a personalizovaným textem.

Dárky k pracovnímu výročí nemusí být nudné, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte jiný dárek k výročí!

Dárek k 25. pracovnímu výročí - jedinečný milník

V dnešní době již není pravidlem, že lidé pracují pro zaměstnavatele tak dlouho. Pětadvacetileté pracovní výročí je docela úspěch. Znamená to také, že dotyčný je své práci oddaný a je rád, že pro firmu pracuje. Tím spíše je třeba dát najevo, že si dané osoby vážíme a oceňujeme ji.

Jaký je však ideální dárek k výročí pro někoho, kdo slaví 25. výročí ve firmě? Potřebujete inspiraci pro hledání skvělých dárků k pracovnímu výročí? Pak jste na správném místě! Máme spoustu nápadů na dárky, které oslavence jistě potěší.

  • Dárkový box s pivem v personalizovaném obalu a odpovídajícími gravírovanými sklenicemi je skvělým dárkem k výročí pro milovníky piva.
  • Na oslavu výročí si můžete objednat lahodné čokoládové pralinky s fotografií a vlastním textem. Oslava se tak stane o něco osobnější.
  • Luxusní kožená peněženka s vyrytým monogramem v kombinaci s krásným koženým páskem.
  • Krásný náramek s personalizovaným textem

To je jen malý výběr našich dárků k výročí. Pokud chcete překvapit kolegu, podívejte se na naše dárky na rozloučenou pro kolegy. Zde také najdete spoustu inspirace pro dokonalý dárek k pracovnímu výročí.

Dárek ke 40. pracovnímu výročí, na který oslavenec nikdy nezapomene

Pokud váš zaměstnanec nebo kolega slaví 40. pracovní výročí, našli jste někoho, kdo do firmy vložil celý svůj život. To si zaslouží víc než jen poplácání po zádech. Oslavenec 40. pracovního výročí bude přirozeně o dost starší.

Dárek k 10. výročí pro kolegu nebo zaměstnance

Nejčastěji firma plánuje drink nebo recepci na oslavu výročí. A samozřejmě nesmí chybět dárky k pracovnímu výročí. Pomůžeme vám najít skvělý dárek k pracovnímu výročí, který jistě oceníte.

Příjemná fleecová deka pro osobu, která si vždy stěžuje, že je v kanceláři zima. Nebo pro člověka, který vždycky dorazí první do pátečního baru, můžete darovat dárkovou sadu Pornstar Martini nebo gravírovaný otvírák na víno nebo pivo. Můžete si také sestavit vlastní dárkový koš s různými drobnými dárky k výročí, jako je například přívěsek na klíče na míru nebo pár pantoflí s obrázkem a libovolným textem.

Košík můžete doplnit personalizovanou bonboniérou nebo držáky na čajové svíčky s vlastní fotografií. Byl by to dokonalý dárek k výročí, že?

Najděte nezapomenutelný dárek k pracovnímu výročí

Nezapomenutelný dárek k pracovnímu výročí je plně personalizovaný dárek k pracovnímu výročí. Všechny naše dárky k pracovnímu výročí lze personalizovat vlastním jménem, fotografií a osobním vzkazem. Navrhnout dokonalý dárek k pracovnímu výročí je velmi snadné a jednoduché! Stačí najít dárek, který se vám nejvíce líbí.

Poté jej můžete personalizovat v našem online editoru, kam jednoduše nahrajete vybraný obrázek nebo logo, přidáte jméno a libovolný osobní text a dárek je hotový. Výsledek si můžete ihned prohlédnout, a pokud budete se svým výtvorem spokojeni, postaráme se o něj. Váš dárek vyrobíme s láskou a precizností a zašleme jej na vámi zvolenou adresu.

Vyrobit skvělý dárek k pracovnímu výročí není nic jednoduššího!

Překvapte zaměstnance dokonalým dárkem k pracovnímu výročí.

Téměř všechny naše dárky lze personalizovat logem vaší společnosti. Kromě toho můžete přidat personalizovaný text a třeba i fotografii oslavence.

Inspiraci pro skvělý dárek k výročí najdete v naší nabídce dárků s logem. Ukažte svému zaměstnanci, jak moc si ho vážíte, pomocí personalizovaného dárku k výročí.

Dárky k pracovnímu výročí od společnosti

Pro mnoho lidí je pracovní výročí výjimečný okamžik, když jsou ve firmě 5, 10, 20 nebo 25 let. A oni ocení, když to jako zaměstnavatel uznáte také.

Každá firma má svůj vlastní rozpočet a liší se, kolik peněz na oslavy pracovních výročí vyčlení. Proto máme obrovský výběr dárků, které vyhoví každému rozpočtu. Dárky, které určitě oceníte a u kterých nezáleží na ceně. Láhev šampaňského s vaším logem, jménem oslavence a fotografií ocení mnoho zaměstnanců.

Nezapomeňte, že důležitá je myšlenka!

Drobný dárek nemusí být drahý - pro mnoho lidí je důležité vaše gesto a to, že si na něj vzpomenou.

Nejlepší nápady na dárky k pracovnímu výročí

Díky našim úžasným nápadům na dárky k pracovnímu výročí nezůstane jedno oko suché! Prozkoumejte naši širokou nabídku personalizovaných dárků k pracovnímu výročí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Můžete například darovat nadčasový dárek v podobě dřevěných náramkových hodinek s gravírováním. Jsou stylové a zároveň udržitelné. Skvělým nápadem na dárek mohou být sušené květiny v dřevěném držáku s personalizovaným gravírováním.

Skutečně jedinečným můžete dárek učinit zabalením do personalizovaného dárkového obalu s vlastní fotografií nebo firemním logem. Pak máte opravdu smysl pro detail. Přidejte personalizované přání, například náš dřevěný držák na přání s potiskem vaší fotografie a textu. Bude se skvěle vyjímat na vašem pracovním stole nebo doma na poličce.