Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Chcete svým zaměstnancům o Vánocích poděkovat zvláštním způsobem? Pak si nechte vyrobit osobní dárek speciálně pro své zaměstnance. Každý dárek může být individuálně personalizován jménem, logem a/nebo fotografií.

143 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 143 dárků

Překvapte zaměstnance s vánočním dárkem

Během vánočního období je zvykem vyhradit si čas na výběr nejvhodnějšího vánočního dárku pro klienty a zaměstnance. Dárek, který symbolizuje právě skončený rok a přání šťastných svátků. Vytvořte s YourSurprise ty nejkrásnější dárky pro zaměstnance, zákazníky a obchodní partnery a popřejte jim jedinečným způsobem krásné Vánoce! Firemní vánoční dárek je promyšlený a originální nápad, který odráží vaši společnost a poselství, které chce předat. Můžete vybrat pěkný dárek pro zaměstnance nebo dárek, který propaguje vaši firmu u zákazníků a obchodních partnerů. Objevte všechny nápady na vánoční dárky pro firmy!

Originální vánoční dárky pro zaměstnance

Vánoce jsou časem, kdy můžete svým zaměstnancům poděkovat za jejich tvrdou práci během roku a věnovat jim promyšlený dárek. Vaši zaměstnanci jistě očekávají dárek jako projev uznání a přání do dalšího roku.

Jaký je to originální vánoční dárek

Vyberte letos svým zaměstnancům originální vánoční dárek, překvapte je něčím zábavným a nečekaným. S námi můžete vánoční dárek udělat jedinečný pro každého zaměstnance tím, že ho personalizujete jeho jménem nebo osobním vzkazem. Tímto způsobem získáte osobní dárek pro všechny své zaměstnance.

Zábavné vánoční dárky můžete také personalizovat logem nebo speciálním vzkazem, případně je můžete zabalit do personalizovaného balicího papíru.

Možnosti dárků a personalizace jsou nekonečné! Letos o Vánocích dostanou vaši zaměstnanci dokonalý dárek, který jste pro ně s naší pomocí vyrobili od srdce.

Nápady na vánoční dárky pro zaměstnance na Vánoce 2024

Jaký vánoční dárek dáte svým zaměstnancům v roce 2024? Dárek, který nikdy nevyjde z módy, je firemní dárek s jídlem a vínem. Překvapíte tak chuťové pohárky obdarovaných lahodným dárkem, který jim bude chutnat! Odpočítávání do Vánoc můžete zahájit čokoládovým adventním kalendářem jako poctou každému zaměstnanci, přičemž každý adventní kalendář může být personalizován s jedinečným nádechem. Ve skutečnosti by čokoláda o Vánocích neměla nikdy chybět! Podívejte se na nejlepší dárky pro zaměstnance, které obsahují občerstvení a vína:

 • Lahve šampaňského v krabici na míru nebo se sadou sklenic
 • Láhev vína s vlastní etiketou
 • Personalizované čokolády od nejlepších značek
 • Balíčky se sladkostmi, a to i v obřích velikostech!
 • Vánoční balíčky s lahví a občerstvením

A mnoho dalších!

Prohlédněte si všechny dárky s čokoládou a sladkostmi. Kromě chutných dárků máme také dárky, které obdarovanému vyrazí dech, jako jsou gravírované sklenice, dřevěná prkénka, krabice na víno a mnoho dalšího! Objevte všechny nápady na vánoční dárky pro obchodní partnery na YourSurprise. Podívejte se také na firemní dárky na konec roku.

Mohu objednat vánoční dárky pro zaměstnance ve velkém?

Ano, určitě je to možné a také to má smysl. Na portálu YourSurprise můžete zadávat velké objednávky, což má několik výhod: tímto způsobem můžete dát všem zaměstnancům stejný vánoční dárek, ale přesto můžete vánočnímu dárku dodat osobní nádech.

Hromadné objednání vánočních dárků pro zaměstnance vám také ušetří spoustu času, protože nemusíte vybírat dárky pro každého zvlášť.

Jak mohu firemním vánočním dárkům dodat osobní nádech?

Pokud jde o firemní vánoční dárky, osobní přístup může mít velký význam.

Nejde jen o samotný dárek, ale také o to ukázat, kolik úsilí a námahy jste do vánočního dárku vložili.

Jak tedy můžete firemním vánočním dárkům dodat osobní nádech?

Tím, že během svátečního období věnujete personalizovaný vánoční dárek, jim můžete dát skutečně pocítit, že je vidíte a oceňujete jejich práci.

Například na vánoční dárky vytiskněte jejich jméno nebo iniciály. Na naše vánoční dárky pro zaměstnance můžete také vytisknout osobní vzkaz, fotografii nebo poděkování.

Je to sice malá námaha, ale dárek je díky tomu mnohem osobnější a zaměstnanec na vánoční dárek, který je mu osobně adresován, jen tak nezapomene.

Jaké jsou nejlepší vánoční dárky pro zaměstnance?

Nevíte, čím obdarovat své zaměstnance o letošních Vánocích?

Existuje spousta možností. Mezi některé nápady patří např:

 • Personalizovaná peněženka
 • Krabice lahodné čokolády Milka
 • Nápojový balíček s vínem a občerstvením
 • Gravírované prkénko na krájení
 • Koktejlový set nebo pivní balíček
 • Láhev alkoholu s gravírovanou sklenicí
 • Obrovská čokoládová tyčinka s fotografií
 • Dárková sada pro wellness

Proměňte obyčejné dárky v originální vánoční dárky vyrytím jména obdarovaného.

Další firemní vánoční dárky pro zaměstnance

Nabízíme vám další nápady na vánoční dárky pro zaměstnance v kanceláři:

 1. Ekologické předměty: od opakovaně použitelných personalizovaných sklenic a lahví na vodu až po nákupní tašky.
 2. Kancelářské potřeby: personalizované psací potřeby, plánovač na míru nebo termoska s vlastním potiskem na ranní kávu.
 3. Wellness dárky: podpořte péči o sebe mezi svými zaměstnanci tím, že jim darujete například personalizované wellness balíčky a vonné svíčky.

Jaké jsou levné, ale dobré vánoční dárky pro zaměstnance?

Hledáte cenově výhodné vánoční dárky pro své zaměstnance, aniž byste slevili z kvality? Pokud máte hodně zaměstnanců, můžete často využít různých slev, čím více vánočních dárků nakoupíte, tím jsou levnější.

Jaké jsou vánoční dárky pro obchodní partnery?

Vánoce, čas obdarovávání a přijímání, jsou ideální příležitostí, jak projevit svým obchodním partnerům projevem vděčnosti.

Poděkujte svému obchodnímu partnerovi nebo klientovi za to, že si vás v uplynulém roce vybral, a popřejte mu krásné Vánoce.

Udělejte dojem s personalizovanými dárky, které odpovídají hodnotám vaší společnosti. Myslete na personalizované kancelářské předměty, jako jsou kancelářské dárky.

Pokud chcete darovat něco jiného než tradiční vánoční balíčky, zvolte zaslání vánočního balíčku plného firemních dárků, které jste sami navrhli.

Spolu s ním vám zdarma zašleme přání, kterým poděkujete svým obchodním partnerům nebo klientům za celý rok.