Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vánoční dárkové sady představují výjimečný doplněk svátečního období. Tyto sady obsahují kulinářské speciality, vybrané nápoje, wellness sady a mnoho dalších. Díky jedinečným možnostem personalizace dodávají vánoční dárkové sady vánočním oslavám jedinečný nádech náklonnosti a péče.

36 Nalezené dárky

Objevte nejlepší vánoční sady s jedinečnou personalizací!

Dárkové sady jsou nejlepším vánočním dárkem a jedním z nejoceňovanějších na trhu. Nic neřekne "Veselé Vánoce" tak jako promyšlená vánoční dárková sada. Ať už se jedná o krásně prezentovaný balíček nápojů a pochoutek nebo voňavou wellness sadu, tyto dárky jsou tajnou přísadou, která promění obyčejné Vánoce v nezapomenutelné. Naše vánoční dárkové sady lze personalizovat a vytvořit tak jedinečný dárek na míru v nejveselejším období roku!

Vánoční sady jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, poděkováním vašim pracovním partnerům a oslavou svátků.

Nápojové vánoční dárkové sady, které rozproudí vaši oslavu!

Pro zaměstnance, kteří milují sklenku dobrého vína, není nic lepšího než personalizovaná vánoční sada na víno. Od italských červených vín po šumivé francouzské bublinky - pro každého se najde vánoční sada vína. A pokud obdarovaný dává přednost jiným druhům nápojů, co třeba vlastní koktejlová sada? Mezi oblíbené patří sady gin tonic nebo slavné Espresso Martini se skleničkami v ceně!

Wellness vánoční dárkové sady pro pohodové svátky

Naše wellness dárkové sady jsou tou pravou vstupenkou pro pohodové svátky. Mluvíme o příjemných, voňavých mýdlech a šamponech, pleťových vodách a krémech a mnohém dalším. Vánoční dárková sada Wellness je vánočním dárkem pro dokonalý relax.

Hledáte jedinečnou vánoční dárkovou sadu pro ni? Pokud chcete sadu s různými voňavými produkty, zvažte naši dárkovou sadu The Gift Label nebo krabičku s výběrem tělových a vlasových mýdel, která se dodává s personalizovaným ručníkem.

Mezi další oceňované vánoční dárkové sady pro wellness patří sady Love Beauty a Planet a značkové personalizované sady Axe.

5 nejunikátnějších vánočních dárkových sad, kterými můžete letos poděkovat svým zaměstnancům

Už vás unavují obvyklé předem zabalené vánoční dárkové sady bez osobnosti a lásky? Vytvořte letos svým spolupracovníkům a zaměstnancům jedinečnou a personalizovanou vánoční sadu. Dárkovou sadu si můžete přizpůsobit vlastní personalizaci, a to pomocí fotografie, jména a/nebo textu! Zde je několik nápadů na personalizované vánoční dárkové sady:

Dárková sada peněženky a opasku: dodává se v krabičce s koženou peněženkou s vyrytým jménem a koženým opaskem.

Krabička na čaj: dodává se se 2 skleničkami s vyrytým jménem, dřevěnou krabičkou a výběrem čajů.

Pivní balíčky: oblíbená značka piva v personalizované sadě s fotografií a jménem.

Dárková sada na víno: s vaší oblíbenou lahví vína a sadou sklenic. Přizpůsobte si víko krabice nebo si nechte vygravírovat sklenice s vaší personalizací.

Wellness personalizovaná krabička: obsahuje sprchový gel a mýdlo na ruce s personalizovanou kartonovou krabičku s vaší fotografií, desingem a/nebo textem.

Vánoční dárkové sady s jídlem a nápoji

Vánoční dárkové sady s jídlem a pitím jsou absolutním řešením vašeho dilematu ohledně svátečního obdarovávání. Krásně zabalená krabice se otevře a odhalí láhev vynikajícího vína nebo vybraného piva. Tyto lahodné nápoje doprovází slané pochutiny a kuchyňské náčiní: k sadě s pivem je dodáván otvírák na lahve a k sadě s vínem je dodáváno dřevěné prkénko s gravírováním.

Nezapomeňte si vybrat své oblíbené víno! Vyberete si červené, bílé nebo růžové?

Potřebujete další inspirace na dárky pro vaše zaměstnance? Podívejte se na všechny vánoční firemní dárky!