• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Oblečení (dítě a dospělý) dárkové předměty
Dárkový nálezce
Zobrazit filtry
Skrýt filtry
Pro koho
Pro koho
Druh oblečení
425 dárky pro: Oblečení (pro děti a dospělé)
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 287 recenze
Iveta
na 25-10-21

"Super velká spokojenost "

10 / 10
Heike
na 24-10-21

"Byla jsem moc spokojená, nejen, že byla objednávka rychle vyřízena, ale i dobře zpracována, byla jsem.."

10 / 10
Jana
na 21-10-21

"Objednávka dodaná do několika málo dní a navíc se jednalo o tisk na zakázku, kde bych čekala delší dod.."

10 / 10

Personalizované oděvy s vaším jménem, ​​fotkou a / nebo textem

Pokud byste chtěli někoho překvapit individualizované svetrem, máte zájem o speciální týmové trička nebo hledáte originální ponožky, už nic dalšího nehledejte. Nabízíme široký sortiment oblečení, na které můžete přidat jméno, fotografii a / nebo text dle svého výběru. K dispozici na objednávku po kusech, takže není žádné minimální množství. Jsme tu, abychom vám vytvořili váš osobní oděv.

Co pro vás můžeme potlačit?

Ve službě YourSurprise tiskneme téměř na jakékoliv oblečení, které si umíte představit - pro muže, ženy a děti. Máme pohodlné mikiny a svetry, které si můžete přizpůsobit na přední i zadní straně.
Dále nabízíme různé trička, jako jsou polokošile, běžné trička, dětské trička a sportovní trička. V našem editoru můžete přidat návrh, nahrát fotografii nebo přidat text.

Týmové trička

Pokud se chystáte na turnaj a hledáte pro celý tým pěkné trička, rádi je vytlačíme. Máme na výběr sportovní trička a běžné trička v různých barvách. Všechny trička mohou být personalizované na přední i zadní straně. Přidejte jméno týmu, čísla hráčů nebo zábavný text. Můžete mít i personalizované mikiny a ponožky, které dotvoří týmový vzhled.

Speciální oděvy

Stejně jako trička, svetry a mikiny také tiskneme fotbalové dresy, boxerky a dokonce i žabky.

Vyšívaný župan

Naše župany s vyšívaným jménem na zádech jsou velmi oblíbené. Jméno podle vašeho výběru můžeme vyšít nahoře na záda županu, takže budete vždy vědět, který je váš.

Tipy na zábavné dárky

Oblečení může být skvělým dárkem. Dětské body s jménem nebo fotografií, roztomilé dětské tričko nebo praktický bryndák. Jméno a fotku podle vašeho výběru můžeme vytisknout na všechny naše výrobky. Dárek si můžete navrhnout v našem editoru prakticky okamžitě. Nabízíme i kravaty, zástěry a ponožky!

Speciální designy

Design dle vlastního výběru můžete vytvořit v našem editoru. Můžete si vybrat, zda chcete přidat vlastní fotky a / nebo text, nebo si vybrat některý z našich skvělých designů. Máme několik designů pro mnoho příležitostí, které se mohou lišit kus od kusu: * Keep calm, IT'S your ... birthday, bachelor's party, svatební
* Super dad
* 70 and still sexy (nebo 30, 40, 50 nebo cokoliv chcete)
* Am a boss
* Made in the 70 's, Made in the 80' s, Made in the 90 's
* Pěkné potisku s jednorožci, Mr & Mrs, Queen, SuperMom atd.