Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Učiňte z dětského oblečení skutečně originální věc pomocí fotografií a/nebo textu. Vyberte si z našich roztomilých návrhů a vytvořte si vlastní dupačky, trička, bryndáček na míru a další věci pro miminka a děti!

12 Nalezené dárky

Personalizované oblečení pro kojence a děti

Pokud hledáte jedinečné oblečení pro kojence nebo děti, už nemusíte hledat. Ve firmě YourSurprise nabízíme širokou škálu oblečení pro kojence a děti, které lze přizpůsobit textem a / nebo fotografií dle vašeho výběru.

Dostupné na kusy a s rychlou reakcí. To znamená, že si vaše ratolesti mohou své nové oblečení vychutnat v krátkém čase.

Přizpůsobené oblečení s textem

Všechny naše oděvy pro kojence a děti je možné přizpůsobit textem dle vašeho výběru. Můžete přidat jméno svého dítěte nebo si vybrat z různých zábavných vzorů.

Mnoho návrhů nabízí možnost přidat jméno nebo fotografii podle vašeho výběru!

Přizpůsobená čepice, dudlík a bryndák

Naše kolekce oblečení pro batolata a děti obsahuje zábavné doplňky, jako jsou například milé dětské čepičky, dudlíky a bryndáčky. Každý dárek je k dispozici v různých barvách a velikostech a dokonce i dudlík nabízí možnost přidat požadované jméno!

Malý bratr nebo sestra je na cestě

Pokud se z vašeho prcka brzy stane velký bratr nebo sestra, nechte je, aby se s vaší úžasnou zprávou podělili s rodinou a přáteli skutečně jedinečným způsobem; přizpůsobte jim roztomilé tričko "Velký bratr" nebo "Velká sestra", které budou mít oblečené. Vaši blízcí budou tak překvapeni!

Skvělá dětská osuška nebo župan

Po koupeli osušte své dítě roztomilou dětskou osuškou (včetně roztomilé kapuce). Pokud je vaše dítě o něco starší, překvapte ho vlastním županem s vyšitým jeho jménem! Dětská osuška a župan jsou k dispozici v bílé, modré a růžové barvě. Jednoduše zadejte jméno svého prcka a vytvořte jedinečný dárek za chvíli. Zpříjemněte si koupání!

Roztomilé přizpůsobené dětské dupačky

Jedním z našich nejoblíbenějších dárků pro děti jsou naše přizpůsobeny dětské dupačky. Můžete si vybrat z různých barev a velikostí a zvolit si verzi s dlouhým nebo krátkým rukávem. Dokonce nabízíme speciální dupačky na "První den otců", abychom tatínka překvapili na Den otců.

Pokud hledáte dětské dupačky na první Den matek, máme i ty, se spoustou zábavných vzorů, ze kterých si můžete vybrat..

Pokud je to dárek při oslavě novorozence nebo při první návštěvě novorozence, který hledáte, dejte si přizpůsobit dětské dupačky přidáním zábavného textu!

Přizpůsobené mikiny s kapuci a trička s krátkým rukávem pro děti

Pokud by váš syn nebo dcera chtěli mikinu s kapucí nebo svetr se jménem, ​​můžeme je pro vás vyrobit! Vyberte si z dětských mikin s kapucí a svetrů, které jsou k dispozici v černé, šedé a modré barvě. V nabídce máme velikosti od 98 do 146. Každou mikinu s kapucí a svetr lze přizpůsobit textem a / nebo fotografií dle vašeho výběru..

Přizpůsobené oblečení pro sportovní tým nebo skupinu přátel

Pokud hledáte přizpůsobené svetry nebo trička pro sportovní tým nebo skupinu přátel, už nemusíte hledat. Pokud si objednáte 10 a více kusů oblečení, můžeme vám nabídnout slevu. Každou jednotlivou položku oblečení můžete přizpůsobit textem a / nebo fotografií (fotografiemi) dle vašeho výběru.

Udržujte oblečení svých dětí déle dobře vypadajícím stavu

Všechny naše přizpůsobené dětské oděvy lze prát při 40 ° C, v šetrném cyklu. Ujistěte se, že oděv je otočen naruby, a to tak při praní, jakož i při žehlení. Oblečení nesušte v bubnové sušičce ani ho chemicky nečistěte.