Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Udělejte si tento rok nezapomenutelným s naší okouzlující nabídkou personalizovaných vánočních dárků pro vaši přítelkyni. Od šperků na zakázku až po srdečné vzpomínkové předměty - každý předmět je navržen tak, aby vyvolal radost a vytvořil cenné vzpomínky.

181 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 181 dárků

Nejlepší vánoční dárky pro přítelkyni

Hledáte jedinečný vánoční dárek pro svou přítelkyni? Tak to jste na správném místě! Víme, že najít ideální dárek se někdy může zdát jako výzva, ale nebojte se, máme pro vás řešení.

Ať už ji zajímá móda, knihy, krása nebo cestování, shromáždili jsme pro vás několik fantastických nápadů na dárky, které se jí určitě budou líbit. Připravte se na to, že ve sváteční sezóně získáte pořádné body!

Jedinečné nápady na vánoční dárky pro přítelkyni

Tápete při hledání dokonalého vánočního dárku pro svou přítelkyni? Vytvořte letos pro svou přítelkyni jedinečný osobní vánoční dárek. Udělejte z tohoto kouzelného okamžiku nezapomenutelný okamžik tím, že vytvoříte personalizaci, kterou si bude navždy pamatovat. Vyberte výstižnou fotografii, citát nebo text a nechte nás kouzlit! Vaši personalizaci můžeme na dárek vytisknout, vyrýt nebo vyšít. Vytvoření vánočního dárku je díky našemu online editoru velmi snadné.

Co dělat a co nedělat s vánočními dárky pro přítelkyni

Opět nastává to slavnostní období roku! Vánoce jsou o šíření radosti, lásky a samozřejmě o rozdávání promyšlených dárků svým blízkým. Pokud se škrábete na hlavě a snažíte se vymyslet, co pořídit své přítelkyni na letošní Vánoce, máme pro vás pomoc. Než se však ponoříme do nápadů na dárky, projdeme si několik zásadních doporučení a doporučení.

 • Dávejte pozor na její narážky. Ženy často nenápadně naznačují, co by si přály.
 • Zvažte její vkus a zájmy. Personalizovaný dárek může být velmi užitečný.
 • Přiložte upřímný vzkaz. Dodá jí to osobní nádech, který je vždy ceněn.
 • Nedávejte dárky opakovaně. Může se to zdát lákavé, ale je to velký zákaz.
 • Nekupujte něco jen proto, že je to drahé. Hodnota dárku spočívá v jeho promyšlenosti, ne v ceně.
 • Nečekejte na poslední chvíli. S výběrem dokonalého dárku si dejte na čas.

Pamatujte, že klíčem k obdarování je promyšlenost. Nejde o to, kolik utratíte, ale spíše o to, kolik do něj vložíte srdce. Proto mějte na paměti tyto zásady a doporučení, až se vydáte na cestu vánočních nákupů!

Top 10 vánočních dárků pro přítelkyni

Stále se vám nedaří najít nejlepší vánoční dárky pro přítelkyni? Podívejte se na našich 10 nejlepších nápadů na vánoční dárky pro ni:

 1. Krabička čokolády s osobním motivem
 2. Obří plyšový medvěd XXL
 3. Fleecová deka s fotografií
 4. Sněhová koule s fotografií
 5. Kosmetická sada s mýdly a krémy
 6. Sada průhledných vánočních ozdob s fotografií
 7. Personalizovaná dekorace na stěnu
 8. Náramek z pytlíku se jménem
 9. Sada alkoholu
 10. Kufr s osobním motivem

5 věcí, které můžete dát své přítelkyni k Vánocům v roce 2024

Vánoce jsou obdobím, kdy je třeba být veselý! A jak lépe šířit sváteční náladu než promyšlenými dárky pro svou přítelkyni o Vánocích 2024? Vybrali jsme pro vás pět báječných věcí, které jistě rozbuší její srdce radostí.

 1. Koktejlová sada: Pokud si vaše milá ráda míchá vlastní lihoviny, koktejlová sada by mohla být dokonalým doplňkem jejího domácího baru. Je nejen utilitární, ale také dodá sofistikovaný nádech každé kuchyni nebo obývacímu pokoji.
 2. Náhrdelník s gravírováním: Šperky jsou klasickou volbou dárku, ale proč se neposunout ještě o krok dál? Díky gravírované náhrdelníkové tyči s vašimi iniciály, významným datem nebo speciálním vzkazem se bude cítit opravdu ceněná.
 3. Personalizovaný plyšový pytel: V tomto případě se může stát jejím novým oblíbeným doplňkem osobní plyšová taška, která je rozkošná a praktická. Lze ji přizpůsobit jejímu jménu nebo textu, což z ní udělá jedinečný a osobní dárek.
 4. Obří čokoládová tyčinka: Uspokojte její chuť na sladké obří tabulkou její oblíbené čokolády. Je to jednoduchá, ale jedinečná pochoutka, která ji určitě potěší.
 5. Personalizovaná toaletní taška: Zpříjemněte jí cestování nebo každodenní rutinu osobní toaletní taškou. Vyberte si design, který se hodí k jejímu stylu, a nechte vyrýt její jméno nebo text, abyste dosáhli ještě osobnějšího dojmu.

Potřebujete nápad navíc? Skvělým dárkem je také gravírovaná sklenice na Aperol Spritz nebo sklenice na víno. Ideální pro líné neděle, slavnostní oslavy nebo jen tak. Udělejte ho výjimečným, když na sklenici vygravírujete její jméno nebo sladký vzkaz. Je to dárek, kterého si bude vážit a ráda ho bude používat.

Jaké jsou cenově dostupné vánoční dárky pro přítelkyni?

Dokonalý vánoční dárek pro vaši přítelkyni nemusí stát všechny vaše úspory. Na trhu existuje celá řada promyšlených a cenově dostupných dárků, které jsou ideální pro projevení lásky a uznání během svátečního období. Několik nápadů? Klíčenka s fotografií, hrnek s potiskem, pár personalizovaných ponožek, personalizovaný zápisník a mnoho dalších!

Jaké jsou vánoční dárky pro přítelkyni na dálku?

Vztahy na dálku mohou být náročné, zejména když jsou svátky za rohem a vy nemůžete trávit čas se svými blízkými. Popřemýšlejte o zaslání dárku přímo do domu své přítelkyně. Abyste měli jistotu, že dárek bude doručen na adresu, můžete se rozhodnout pro dárek do poštovní schránky. Nezapomeňte přiložit vánoční přáníčko!