Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

7 Nalezené dárky

Personalizovaný box na oběd

Ještě v deset hodin dopoledne máte chuť na jídlo? Zabalte si svačinu a snadno si ji odneste v našich personalizovaných krabičkách na oběd. Jsou ideální pro vaše děti a můžete si být jisti, že krabičku neztratí. Vyberte si fotografii, design a text podle vlastního výběru a vytvořte pro ně jedinečnou krabičku na svačinu! Svačinky pro děti ještě nikdy nebyly tak zábavné!

Nabídněte tento personalizovaný box na oběd se jménem, fotografií a textem

Co připravila maminka k odpolední svačině? To je velká otázka pro mnoho dětí. Pokud rádi dáváte svým dětem na svačinu nebo jídlo osobní vzhled, určitě si zamilujete tento personalizovaný box na svačinu! Každé jídlo nebo svačina vašeho dítěte bude kouzelným okamžikem. Originální dárek pro první školní den vašeho dítěte! Na horní stranu krabičky na oběd bude vytištěna fotografie, text nebo jméno podle vašeho přání. Vyberte si krásnou fotografii a pomocí našeho editoru fotografií si krabičku na občerstvení přizpůsobte několika kliknutími. Překvapte své dítě jeho vlastním boxem na svačinu!

Personalizovaný box na oběd

Obědový box je dokonalý, vaše dítě už nikdy neodejde z domova bez vyváženého oběda. Je to jedna z našich nejlepších kuchyňských položek. Je vybavena přepážk ou pro oddělení různých potravin. Nezapomeňte na svůj osobní hrnek, kterým můžete uhasit žízeň po jídle nebo svačině! Jsou k dispozici v růžové, zelené nebo modré barvě a mohou být personalizovány vaší fotografií a textem. Naše krabice jsou vyrobeny z pevného plastu a jsou ideální pro přepravu v batohu nebo kufříku. Zavírání krabice je navíc intuitivní a snadné, takže vás nečeká žádné nepříjemné překvapení! Volba je na vás, s volným nebo pevným víkem.

Krabička na svačinu do práce

Kdo říká, že naše krabičky na svačinu jsou jen pro děti? V práci, venku nebo i doma si naše krabice přizpůsobte podle sebe. Ve všech našich vizuálech a designech si každý najde něco pro svůj vkus. Nebojte se, krabička na svačinu je mnohem užitečnější, než si myslíte. Takže ano, řeknete mi, že existují plastové krabičky pro dospělé, Tupperware. Skutečná svačina, ať už sladká nebo slaná, musí být dobře zabalená, suchá a chráněná před vším, aby si zachovala svou chuť a kvalitu i po vyjmutí z lednice. Ale především musí být individuální, to je ten rozdíl.