Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Co je to čokoládový adventní kalendář?

Kdo by neměl rád vánoční odpočítávání? Je to období plné radosti, lásky a samozřejmě lahodných dobrot! A jak lépe odpočítávat do tohoto výjimečného dne než s čokoládovým adventním kalendářem? Ale co přesně je čokoládový adventní kalendář?

Čokoládový adventní kalendář je jedinečný a zábavný kalendář, který slouží k odpočítávání dnů do Vánoc, a to od 1. prosince. Není to však obyčejný kalendář. Místo pouhého listování papírovými stránkami si můžete každý den dopřát svou oblíbenou čokoládu!

Proč se spokojit s nudným adventním kalendářem, když můžete mít osobní čokoládový?

S YourSurprise si nekupujete obyčejný čokoládový adventní kalendář, ale personalizovaný! To znamená, že spolu s čokoládou získáte jedinečný dárek na míru.

Adventní kalendář si můžete personalizovat v našem online editoru pomocí fotografie (nebo více fotografií), tematického designu, textu a jména. Jedná se o skvělý dárek, kterým můžete odpočítávat čas do svého oblíbeného dne v roce a překvapit někoho výjimečného.

Představte si tu radost, když každý den otevřete sladkou pochoutku, přičemž každý kousek čokolády představuje zvláštní den blížící se Vánocům. Ale ne jen tak ledajakou čokoládu, čokoládu od vašich oblíbených značek: Milka, Toblerone a Kinder Ferrero.

Jak si vybrat ideální čokoládový adventní kalendář na míru?

Hledáte osobní čokoládový adventní kalendář, který by vám zpříjemnil odpočítávání do Vánoc? Existuje spousta možností od špičkových značek, jako jsou Milka, Toblerone a Kinder Ferrero. Otázkou však je, jak si vybrat ten ideální pro vás.

Jaké různé typy personalizovaných čokoládových adventních kalendářů jsou k dispozici?

Vybírat můžete z 5 typů kalendářů:

  • Milka adventní kalendář: s designovým stylem Milka nebo s vlastním stylem a designem.
  • Toblerone adventní kalendář: s designovým stylem Toblerone nebo s vlastním stylem a designem.
  • Kinder adventní kalendář Happy Moments: s vlastním stylem a designem

Jaké příchutě čokolády obsahují čokoládové kalendáře?

Adventní kalendář Milka obsahuje čokolády s příchutí mléčné čokolády, jahod, lískových oříšků a kakaového krému. Adventní kalendář Toblerone obsahuje čokolády v příchutích bílá, mléčná a hořká čokoláda. Kinder Ferrero adventní kalendář obsahuje výběr Happy Moments: mini bueno, mini bueno bílá, Kinder Schoko-Bons, Kinder čokoláda mini, Kinder čokoláda s cereáliemi.

Každý adventní kalendář obsahuje 24 čokolád.

Jaké jsou výhody nákupu personalizovaného čokoládového adventního kalendáře?

S blížícími se Vánocemi roste očekávání a není lepší způsob, jak odpočítávat dny, než s personalizovaným čokoládovým adventním kalendářem. Proč byste ale měli uvažovat o adventním kalendáři šitém na míru právě vám? Důvodů je hned několik.

  1. Osobní přístup: Obdržení personalizovaného předmětu je vždy výjimečné. Ukazuje, že si někdo dal práci a přemýšlel o tom, co by se vám líbilo. Čokoládové adventní kalendáře vnesou do vašeho vánočního odpočítávání další vrstvu vzrušení a každý den si v nich vyberete skutečně vlastní pochoutku. Není úžasné mít adventní kalendář, který je pro vás jedinečný?
  2. Kvalitní čokoláda: A nezapomeňme na čokoládu! Značky jako Milka, Toblerone a Kinder Ferrero jsou proslulé svou kvalitou. Když si vyberete personalizovaný adventní kalendář od těchto značek, nedostanete jen tak nějakou starou čokoládu; dostanete jedny z nejlepších čokolád na světě. Dokážete si představit to potěšení, když si každý den před Vánoci pochutnáte na dekadentním kousku Toblerone?
  3. Skvělý dárek: V neposlední řadě jsou personalizované čokoládové adventní kalendáře skvělým dárkem. Ať už je to pro někoho blízkého, přítele nebo kolegu, čokoládový adventní kalendář přizpůsobený jeho chuti je promyšlený a potěšující dárek. Kdo by nechtěl dostat bonboniéru s lahodnými čokoládovými bonbony, které jsou personalizované právě pro něj?