Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaný adventní kalendář - Toblerone

Personalizovaný adventní kalendář - Toblerone

1,178 hlasování
Vyprodáno
479 Kč
Dodací adresa dle Vašeho výběru
V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o adventním kalendáři Toblerone:
Obsah: 24 lahodných čokolád Toblerone v mléce, čisté a bílé
Rozměry: 21,3 x 29,4 x 2,4 cm
Počet dní: 24 (1. až 24. prosince)
Personalizace: se jménem, fotkou a/nebo logem
Potisk: ostrý a plnobarevný

Švýcarská mléčná čokoláda Toblerone
Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, med (3 %), mléčný tuk, mandle, (1,6 %), emulgátor, (sójový lecitin), protein, aroma.
Kakao: minimálně 28 % v mléčné čokoládě.
Alergeny : Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy jiných ořechů.

Toblerone švýcarská bílá čokoláda
Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, med (3 %), mandle (1,6 %), emulgátor (sójový lecitin), vaječný bílek, aroma.
Alergeny: Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy jiných ořechů.

Švýcarská hořká čokoláda Toblerone
Složení: Kakaová hmota, cukr, mléčný tuk, med (3 %), mandle (1,6 %), kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin), vaječný bílek, aroma.
Kakao: minimálně 50 % v mléčné čokoládě.
Alergeny: Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy jiných ořechů.

Bohužel z technických důvodů není možné zpracovat azbuku, arabské, orientální nebo speciální znaky.

Odpočívejte do Vánoc s tímto personalizovaným adventním kalendářem

Nemůžete se dočkat Vánoc a už týdny sníte o dárcích pod stromečkem, dobrém jídle a stejných starých vánočních písničkách? Pak s adventním kalendářem naplněným čokoládou Toblerone bude odpočítávání ještě zábavnější a chutnější! Kalendář si navrhnete sami se jménem, fotografií a/nebo textem dle vlastního výběru. Proměňte se ve skutečného vánočního skřítka a překvapte své přátele, rodinu nebo kolegy tímto veselým vánočním překvapením ve stylu Toblerone. Ale samozřejmě si můžete také dopřát kalendář sami pro sebe a odpočítávat do nejúžasnějšího období roku.

Váš osobní adventní kalendář Toblerone je plný 24 lahodnými čokoládkami ve třech různých příchutích. Od 1. prosince si jedun takovou můžete vychutnat každý den. Je těžké si sami vyrobit jedinečný odpočítávací kalendář? Vůbec ne! Přidáte pouze svou nejlepší fotografii a/nebo jméno dle vlastního výběru. Váš návrh následně vytiskneme na adventní kalendář. HO HO HO, začněte rychle přizpůsobovat!

Zaměstnanecký odpočítávací kalendář? V případě velkého množství kontaktujte naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?