Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

personalised Christmas gift guide

Darujte o letošních Vánocích ty nejlepší personalizované dárky

Vánoce jsou ideální příležitostí, jak se v oblasti dárků vyřádit. Přemýšleli jste už o tom, čím letos překvapíte svou rodinu a přátele? Jaký dárek pořídíte svým prarodičům? Budete potřebovat personalizované dárky pro své děti, které budou chtít někomu darovat? Podívejte se na našeho průvodce vánočními dárky, kde najdete inspiraci!


Darujte své rodině dokonalý dárek pro jejich domov

Krásným personalizovaným dárkem do domácnosti, který dodá osobní dotek a styl, nic nezkazíte. Pokud mají vaši blízcí stromeček co nejdříve mohou, co takhle je překvapit jejich vlastními personalizovanými vánočními ozdobami? S fotografií a/nebo textem podle vašeho výběru se jistě bude pyšnit místem na stromečku a může být dokonce zaslána přímo na vámi zvolenou adresu. Pokud obdarovaný rád tráví čas v kuchyni, překvapte ho vlastní personalizovanou zástěrou se jménem nebo textem podle vašeho výběru. Pokud trávíte večer společně a na jídelním lístku je pizza, vyberte si personalizované dřevěné prkénko na pizzu s jedním z našich zábavných designů a se jménem nebo textem dle vlastního výběru. Hledáte praktický dárek? Vyberte si naše jedinečné personalizované mýdlo na ruce! Obdarovaný si vás a okamžik, kdy dárek dostal, připomene pokaždé, když si bude mýt ruce.
Překvapte své děti zábavnými a vzdělávacími dárky

Nákup dárků pro děti nemusí být složitý. Společné vytvoření seznamu přání je skvělý způsob, jak zjistit, co by si přály k narozeninám nebo Vánocům. Možná se vám letos podaří spojit zábavu s poučením, pokud jde o jejich dárky! Společné čtení knih je skvělou příležitostí, jak jim pomoci naučit se číst, vyprávět příběhy a podpořit jejich fantazii. Ještě lepší je, když se v knize objeví jejich jméno! Večer čtení v jejich vlastním dětském křesle rozhodně zní zábavně. Pokud se vaše děťátko začíná potácet, balanční kolo mu umožní najít rovnováhu a je to skvělá zábava. Pokud náhodou spadne, odreagujte ho nějakou chutnou dobrotou!
Poděkujte svým prarodičům, učitelům a dalším blízkým za skvělý rok

Poděkovat někomu za to, že je tu pro vás, je vždycky dobrý nápad. Možná chcete poděkovat svým rodičům za to, že jsou tak skvělými prarodiči vašeho malého, nebo prarodičům za to, že se o vás postarali v těžkém období, nebo můžete být jen rádi, že s nimi můžete trávit čas. V takovém případě je překvapte speciálním dárkem, například dřevěným srdcem, kterým jim dáte najevo, jak moc je máte rádi, nebo personalizovaným fotoalbem plným společně strávených šťastných chvil. Víte, koho dalšího můžete letos překvapit vánočním dárkem? Učitelku vašeho dítěte. Dělají, co mohou, přicházejí s novými, zábavnými a vzdělávacími nápady, jak děti zaměstnat v těžkých časech, a to si zaslouží ocenění. Skvělým nápadem jsou například retro fotografie, protože si můžete vybrat sadu 12 nebo 24 vytištěných fotografií jako milou památku na tuto konkrétní třídu. Případně nemůžete udělat chybu s chutným pohoštěním!
Překvapte někoho výjimečného mimořádným dárkem

Jednou z nejlepších věcí na světě je překvapit osobu, kterou máte nejraději, a Vánoce jsou ideální příležitostí, jak se o to pokusit. Vtipný dárek, jako je například personalizovaný kouzelný hrnek, je skvělý! Pokud hledáte něco roztomilejšího, zvolte personalizovaného plyšového medvídka, se kterým se bude moci mazlit, až budete pryč. Kožený přívěsek na klíče je nenápadný, ale milý dárek, protože jim vás připomene pokaždé, když si vezmou klíče. Pokud hledáte něco sladšího, vyberte si čokoládu XXL Côte d'Or. Možná se s vámi dokonce podělí!


Doufáme, že vás náš blog inspiroval k tomu, abyste o letošních Vánocích překvapili své blízké dokonalým dárkem. Pokud potřebujete další inspiraci, podívejte se na náš blog nebo na stránky s momentkami. Pro každého se tam najde něco výjimečného!