Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran Reserva
Ramon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran ReservaRamon Bilbao Gran Reserva

Ramon Bilbao Gran Reserva

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a dovoluji si legálně koupit alkohol, datum narození: dd-mm-rrrr (povinné)

Personalizace
1 019 Kč
Obchodní objednávka
Váš design v barevném tisku v kvalitě HD fotografií
Nejjemnější vína, vybraná speciálně pro vás
Doplňte svůj dárek o luxusní dřevěnou dárkovou krabičku

Specifikace dárků


Více informací o tomto víně:
Jméno: Ramon Bilbao Gran Reserva
Země původu: Španělsko
Druh vína: Červené víno
Hrozno: 90% Tempranillo, 7% Mazuelo, 3% Craciano
Charakteristika: Jemné, elegantní a elegantní víno ze Španělska.

Chuť
Komplexní, jemné a nejelegantnější víno s ovocnou vůní hrušky, švestky a jablka. Tón cedrového dřeva a doutníku. Víno se vyrábí pomocí moderních vinifikačních technik a nechá se zrát 30 měsíců v sudech z amerického dubu a dalších 36 měsíců po plnění do lahví. To ukazuje, jak dobře lze toto vynikající víno zachovat a jakou kvalitu musí mít!

Příjemný návrh
Ideální společník pro různé druhy červeného masa (pečené a grilované) a divoké zvěře. Toto víno je vynikající se zralým sýrem.

O tomto víně
V srdci nejznámější vinařské oblasti Španělska DOC Rioja leží panství Ramón Bilbao v oblasti Rioja Alta, vinárna s dlouhou historií, která sahá až do počátku minulého století. Na tomto statku se neustále pracuje na zdokonalení procesu výroby vína pro červené víno i bílá vína s láskou a řemeslným zpracováním. Kombinují nejlepší španělské tradice s ohledem na pěstování a zpracování hroznů, s využitím nových pohledů a technik.

Tempranilla a hrozny Mazuelo jsou základními ingrediencemi této Gran Reserva. Teplé krvavé víno s jedinečnou chutí, tvořené teplými větry ze suché Sierra de Cantabria, které se srazí s chladnějšími větry ze Středozemního moře a ideální vlhkostí díky řece Ebro.

Dej vynikající láhev ramon bilbao gran reserva s foto label jako dárek!

Překvapte své nejlepší přátele, partnery, rodiče, sousedy nebo příbuzné s krásnou lahví vína v krásném dárkovém balení. Nebo si vyberte naše luxusní dřevěné pouzdro s doplňkovým příslušenstvím nebo bez něj.

Udělej si svůj dárek extra zvláštní vytvořením jedinečné foto štítku nebo dárkové karty s vlastním osobním textem. Navrhování štítku je rychlé a snadné. Naše dodávky jsou rychlé a spolehlivé.

Další důležitou výhodou naší nabídky je, že si můžete objednat individuální láhev vína, s osobním fotografickým štítkem nebo bez něj. Tímto způsobem můžete objevovat požitky a kvalitu našich různých vín, aniž byste museli kupovat celou krabici.
Opravdu někoho překvapte tím, že mu dáte láhev lahodného vína!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?