Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

40 nalezené dárky

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-5-2022

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-5-2022

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-5-2022

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Gravírovaná servírovací deska

Naše široká kolekce servírovacích desek a desek na krájení je ideální jako dárek, ale také skvělá do vaší vlastní kuchyně. Můžete ji například darovat luxusní dřevěnou desku na krájení s personalizovaným věnováním, nebo si můžete navrhnout skleněnou desku na krájení do vlastní kuchyně. Všechny naše prkénka si gravírujeme sami. Jelikož je design vygravírovaný, nemusíte se obávat vyblednutí tisku v myčce nádobí. Prkénko určitě zůstane krásnou položkou!

Gravírovaná deska na chléb jako svatební dárek

Láska vede přes žaludek, zvláště pokud to znamená čerstvě upečený chléb na jedinečné desce s textem. Přizpůsobená dřevěná deska na chléb je ideální na svatební dar. Nechte si vygravírovat jména svatebního páru a pak si sestavte vlastní dárkovou sadu. Můžete například přidat pár rukavic na pečení a nějaké tapas občerstvení. A pokud si budou myslet, že deska na chléb je jednoduše příliš pěkná k použití, je také ideální jako poutavý kousek do vašeho interiéru.

Dřevěná servírovací deska na snídani v posteli

Neděle ráno ideální je čas na překvapení blízké osoby se snídaní v posteli! A jaké by bylo hezké, kdyby jste jí mohli donést snídani na personalizované dřevěné desce? To lze snadno dosáhnout s YourSurprise! Za pár vteřin si můžete navrhnout krásnou servírovací desku s vlastním textem. Pak se my postaráme o to, aby byl text vyrytý na tabuli s maximální pečlivostí.

Dřevěná prkénko jako servírovací deska

Dalším skvělým způsobem, jak používat dřevěnou desku, je využít ji jako servírovací desku, což je jistý způsob, jak ohromit vašich přátel. Ať už ji využijete pro servírování lahodných francouzských sýrů nebo upřednostňujete středomořský výběr s olivami, pečivem a tapenádou, tato deska určitě udělá na vašich hosty dobrý dojem.

Tvary a potisku

V YourSurprise máme na výběr z různých tvarů desek. Máme obdélníkové desky, kulaté desky a dokonce i desku ve tvaru srdce (skvělé na Valentýna!). Můžete si vybrat z různých vzorů a textů, které jsme pro vás vytvořili, nebo si můžete nechat vygravírovat svůj vlastní text, kde si můžete vybrat z různých typů písma a efektů.

Pro koho je tento dárek ideální?

Je to vynikající dárek pro: * Milovníky jídla * Milovníky nápojů * Milovníky vaření