Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

19 Nalezené dárky

Gravírovaná servírovací deska

Naše široká kolekce servírovacích desek a desek na krájení je ideální jako dárek, ale také skvělá do vaší vlastní kuchyně. Můžete ji například darovat luxusní dřevěnou desku na krájení s personalizovaným věnováním, nebo si můžete navrhnout skleněnou desku na krájení do vlastní kuchyně. Všechny naše prkénka si gravírujeme sami. Jelikož je design vygravírovaný, nemusíte se obávat vyblednutí tisku v myčce nádobí. Prkénko určitě zůstane krásnou položkou!

Servírovací doska nemůže doma chybět. Praktická a užitečná věc nejen v kuchyni, ale také skvělá jako designový předmět, který představí předkrmy z masa, sýru nebo ovoce. Deska z rytého dřeva nebo skla s potiskem je také pěkný designový prvek pro stylové vybavení kuchyně nebo jako originální dárek, který obdarovaného překvapí.

Jak přizpusobit desky

Naše prkénka jsou vhodná pro různá použití a příležitosti. Způsob, jak popřát k narozeninám někomu výjimečnému, nebo jako dárek k důležitému milníku. Prkénka lze přizpůsobit různými jedinečnými způsoby:

  • Desky s jménem, textem a/nebo designem: Vaše personalizace bude laserem vyryta přímo do dřeva. Přidejte jméno kuchaře nebo speciální zprávu pro oslavence.

  • Desky na krájení s fotografií: Vědeli ste, že svou fotografii můžete vytisknout na skleněné prkénko? Vyberte si svoji nejoblíbenější fotku a my vám vytvoříme prkénko na míru.

  • Desky s logem: prkénko může být i pěkným dárkem pro zaměstnance nebo k propagaci vaší firmy s nádechem originality!

Bukové nebo teakové desky

Naše prkénka na rytém dřevu jsou k dispozici ve dvou různých typech dřeva: buk nebo teak. Buková prkénka jsou lehčí a lépe se s nimi manipujule, mají světlou barvu, hodí se do moderního nebo elegantního zařízení.

Teaková prkénka jsou rustikálnější, mají tmavou barvu, hodí se zejména na venkovské domy nebo k průmyslovému nábytku. Obě gravírovaná prkénka jsou ošetřena ochranným olejem a případně opatřena koženou šnůrkou k zavěšení.

Lze je upravit v našem online editoru a laserem vygravírovat nápis, jméno a/nebo design.

Gravírovaná deska na chléb jako svatební dárek

Láska vede přes žaludek, zvláště pokud to znamená čerstvě upečený chléb na jedinečné desce s textem. Přizpůsobená dřevěná deska na chléb je ideální na svatební dar. Nechte si vygravírovat jména svatebního páru a pak si sestavte vlastní dárkovou sadu. Můžete například přidat pár rukavic na pečení a nějaké tapas občerstvení. A pokud si budou myslet, že deska na chléb je jednoduše příliš pěkná k použití, je také ideální jako poutavý kousek do vašeho interiéru.

Dřevěná servírovací deska na snídani v posteli

Neděle ráno ideální je čas na překvapení blízké osoby se snídaní v posteli! A jaké by bylo hezké, kdyby jste jí mohli donést snídani na personalizované dřevěné desce? To lze snadno dosáhnout s YourSurprise! Za pár vteřin si můžete navrhnout krásnou servírovací desku s vlastním textem. Pak se my postaráme o to, aby byl text vyrytý na tabuli s maximální pečlivostí.

Dřevěná prkénko jako servírovací deska

Dalším skvělým způsobem, jak používat dřevěnou desku, je využít ji jako servírovací desku, což je jistý způsob, jak ohromit vašich přátel. Ať už ji využijete pro servírování lahodných francouzských sýrů nebo upřednostňujete středomořský výběr s olivami, pečivem a tapenádou, tato deska určitě udělá na vašich hosty dobrý dojem.

Tvary a potisku

V YourSurprise máme na výběr z různých tvarů desek. Máme obdélníkové desky, kulaté desky a dokonce i desku ve tvaru srdce (skvělé na Valentýna!). Můžete si vybrat z různých vzorů a textů, které jsme pro vás vytvořili, nebo si můžete nechat vygravírovat svůj vlastní text, kde si můžete vybrat z různých typů písma a efektů.

Pro koho je tento dárek ideální?

Je to vynikající dárek pro: Milovníky jídla Milovníky nápojů * Milovníky vaření