• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Narození dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 272 recenze
Petra
na 11-09-21

"Super, doporučuji 🙂 "

10 / 10
Jitka
na 31-08-21

"Krásně vyrobený dárek, opravdu super. "

10 / 10
Rustam
na 31-08-21

"Děkuji moc! Všechno bylo perfektně uděláno, a zboží bylo doručeno v čas. "

10 / 10

Nejmilejší dárky se jménem pro miminka

Super dárek na maminkovskou party Baby Shower

Plánuje tvá kamarádka oslavu předtím, než se miminko narodí? Nebo se brzy staneš tetou, křestní nebo ujom či křestním? Neváhej s darováním milého dárku, který ukáže, jak moc se těšíš na narození miminka. My ti s tím s radostí pomůžeme. U nás si můžeš vybrat z originálních dárků k narození dítěte se jménem či fotografií.

Už víš jméno miminka?

V tom případě neváhej, a personalizuj si dárek se jménem miminka. Možnosti máme nekonečno!

Plyšáky se jménem nebo fotkou

V naší nabídce máme různé plyšáky na které můžeš umístit jméno nebo fotku. Co tak měkký medvěd Billy, rozkošný zajíc, veselá žirafa nebo zlatý medvěd Betsy, ...? Všechny plyšáky mají na sobě tričko na které si můžeš umístit fotku nebo text. Také nabízíme medvěda, který má na tlapkách vyšité jména nebo jiný text. Jméno miminka může být vyšité v různých barvách a druzích písma.

Personalizované oblečení pro děti

Miminkovské oblečení se jménem a textem vypadá super! Například si můžeš umístit jméno miminka na dětské tričko, kombinézu, čepici, bryndák nebo deku pro miminka.

Nálepka na zeď nebo na okno se jménem

Zůtulní pokoj miminka s kreativními nálepkami! Pokud hledáš nějakou maličkost, jednoduše navrhni nálepku se jménem dítěte. K dispozici jsou různé vzory a velikosti. Nálepky se na stěnu nanášejí velmi jednoduše.

Dřevěná hračka se jménem

Dřevěné hračky se jménem dítěte jsou nesmírně populární. Nabízíme kola, nákladní kola, kočárky, tříkolky a vozíky! S kterou z nich bude plno zábavy?

Levnější dárky k narození dítěte

Dárky pro maminky a miminka nemusí být drahé! Pokud chceš darovat něco malé, navrhni například dětský dudlík se jménem dítěte. V naší nabídce máme bílé, růžové a modré dudlíky. Můžeš si vybrat vzor, ​​který se ti nejvíce líbí. To vše za méně než 10 euro.

Populární dětské jména

Populární dětské jména jsou momentálně Sofia, Nina, Ema, Jakub, Adam, a Michal. My pro tebe vytlačíme všechny možné jiné jména bez hranic představivosti! Nezáleží na tom, jestli je to jméno složité, jedinečné, snadné nebo populární!

Darování dárku před narozením miminka

Osobní dárek během těhotenství je ideálním překvapením. Ať už dárek pro miminko nebo rodiče, personalizací je opravdu unikátní. Darováním šíříš kousek radosti. My v YourSurprise to nazýváme: Umění dávat.