• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Foto hodiny

Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 272 recenze
Petra
na 11-09-21

"Super, doporučuji 🙂 "

10 / 10
Jitka
na 31-08-21

"Krásně vyrobený dárek, opravdu super. "

10 / 10
Rustam
na 31-08-21

"Děkuji moc! Všechno bylo perfektně uděláno, a zboží bylo doručeno v čas. "

10 / 10

Foto hodiny

Máte krásné fotky své rodiny, líbánky nebo narozeniny , ale všechny zmizely v krabici, skříni nebo jsou pohřbeny někde v počítači? Je čas odprášit tyto fotografie a znovu prožít své oblíbené vzpomínky! Uchopte své nejkrásnější fotografie a vytvořte okouzlující dekor. Už nemusíte skrýt své hodiny, každý to potřebuje! Foto hodiny je snadný způsob, jak rozveselit místnost. Foto hodiny jsou perfektní v domácnosti nebo svatební dar , ale chápeme, že pokud se rozhodnete ponechat si jeden z těchto jedinečných fotografických hodin pro sebe.

Přizpůsobené hodiny

Každý pokoj v něm potřebuje hodiny. Víme, že nechcete stejné hodiny jako všichni ostatní na bloku. Existuje pouze jedno řešení; navrhněte hodiny sami! Nebojte se, pokud nejste ten počítač důvtipný, je to velmi snadné! Existuje mnoho různých návrhů, z nichž si můžete vybrat, aby vaše osobní hodiny byly skutečným uměleckým dílem. Použijte své vlastní fotografie a přidejte jméno, datum nebo zprávu. Jste jen pár kliknutí od jednoho z těchto jedinečných osobních hodin ve vaší domácnosti!

Stolní hodiny

Hledáte stolní hodiny v kanceláři nebo doma? Proč byste si pořád ještě vybral nudný? Udělej si svůj stůl hodiny jako zábavné a barevné, jak jste! Můžete také použít své oblíbené fotografie pro hodiny. Nechte své tvořivosti tok a vytvořit jeden z druhu stolní hodiny. Není to jen zábavný dárek k narozeninám, ale také jako obchodní dárek . Použijte logo a / nebo barvy společnosti, aby se stolní hodiny staly dokonalým dárkem k překvapení obchodního partnera.

Nástěnné dekorace

Nyní, když jste prošli všemi snahami o hledání dokonalé fotografie pro vaše hodiny, máte pravděpodobně milion dalších nápadů na zbytek fotografií. Naštěstí máme mnohem více dalších možností dekorace na stěnu, aby vaše nejkrásnější a barevné obrázky dobře využily! Vaše fotografie si vytiskněte na dřevo, plátno nebo hliník. Přidání malé lásky a pozornosti na dárek nikdy nebylo zábavnější a snadné! Přizpůsobené nástěnné dekorace je ideální dárek k Vánocům, svatbě nebo hospodaření v domácnosti .