Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vylepšete svůj zážitek z vína díky naší nádherné kolekci gravírovaných sklenic na víno. Vyberte si sklenici na bílé nebo červené víno a přidejte své jméno, text a/nebo design a vytvořte dokonalý dárek!

12 Nalezené dárky

Personalizace sklenic na víno

Personalizovaná sklenice na víno je skvělým doplňkem každého stolu a velmi elegantním dárkem, zejména pokud je na sklenici napsán osobní text. Přizpůsobte si krásnou skleničku na víno osobnímu designu a vytvořte jedinečný dárek pro každou příležitost. S personalizovanou sklenicí na víno bude každý okamžik přípitku výjimečný sám o sobě!

Přizpůsobte si sklenici na víno

Personalizované sklenice na víno vypadají elegantně a stylově a jsou výjimečným dárkem. Chcete někoho překvapit stylovým dárkem na míru? Pak si nechte krásné sklenice na víno personalizovat jménem a/nebo textem a přidejte na ně jedinečný design. Pokud si chcete sklenice na víno přizpůsobit, můžete si vybrat mezi sklenicemi na bílé a červené víno. Ty jsou k dispozici jednotlivě v sadách po 2 nebo 6 kusech. Personalizovaná sklenice na víno je výjimečným dárkem pro různé příležitosti. Je to například skvělý dárek ke svatbě, výročí nebo narozeninám.

Personalizované sklenice na víno

Personalizované sklenice na víno jsou skvělým dárkem pro různé příležitosti. Skleničky na víno s gravírováním můžete samozřejmě darovat nejen jako volný dárek, ale také jako balíček s personalizovanými skleničkami na víno nebo společně v kombinaci s fotopodložkami nebo koženými podložkami.

Navrhnout sklenici na víno je velmi snadné. V našem editoru si můžete vybrat jeden z krásných designů a poté přidat jméno a/nebo text podle vlastního výběru. My se pak postaráme o zbytek a s láskou a přesností do skla vtiskneme váš design.

Jaké typy personalizovaných sklenic na víno jsou k dispozici?

Na našich webových stránkách najdete dva typy gravírovaných sklenic na víno: na červené víno a na bílé víno.

Rozdíl spočívá ve tvaru, velikosti a typu vína, pro které jsou určeny. Sklenice na červené víno mají plnější, kulatější misku, abyste mohli do sklenice ponořit nos a vnímat aroma. Naše sklenice na červené víno pojmou až 530 ml. Sklenice na bílé víno jsou o něco menší a méně kulaté. Tyto sklenice mají objem až 370 ml vína. Pro milovníky bublinek jsou vynikající volbou flétny na šampaňské.

Pokud hledáte větší dárek, máme také dárkové sady obsahující víno i sklenice nebo dárkové krabice obsahující občerstvení a odpovídající dárky.

Jak se gravírují sklenice na víno?

Naše sklenice na víno jsou personalizovány pečlivou laserovou technikou, která zajišťuje nejvyšší přesnost a preciznost při gravírování vámi vybraných vzorů nebo vzkazů na sklenice na víno. Silný paprsek odpařuje materiál, v tomto případě sklo, leptá do jeho povrchu a vytváří požadovaný design.

Jak mohu vytvořit personalizovanou sklenici na víno?

Vytvořit si vlastní gravírovanou sklenici na víno je jednodušší, než byste si mohli zpočátku myslet. Ať už se jedná o osobní dárek nebo jedinečný doplněk vaší vlastní sbírky skleněného nádobí, každý krok v procesu je intuitivní a rychlý.

  1. V prvním kroku si musíte vybrat sklenici. Ujistěte se, že jste vybrali sklenici na víno, která odráží způsob, jakým ji budete používat.
  2. Dalším krokem je návrh vašeho gravírování. Může to být jméno, krátký vzkaz nebo jednoduchý design. Vstupte do editoru z naší stránky produktu a klikněte na "začít personalizovat".
  3. Pokračujte v objednávce. Gratulujeme! Po provedení těchto kroků budete mít jedinečně vygravírovanou sklenici na víno. Díky osobnímu přístupu bude vaše sklenice mimořádným doplňkem oslav a setkání.

Mohu vytvořit skleničky na víno s vyrytým textem nebo jménem?

Rozhodně! Naše sklenice na víno lze personalizovat textem nebo jménem podle vašeho výběru. V našem editoru zadejte požadovaný text a vyberte místo, kde má být umístěn. V editoru můžete také přidat design z naší bohaté nabídky.

Mohu si sklenice na víno přizpůsobit pomocí fotografií?

U objednávek od minimálního počtu 18 kusů máte možnost přidat nejen text nebo jméno, ale také vygravírovanou fotografii nebo logo.

V případě menších objednávek od 1 kusu se podívejte na naše sklenice na víno s fotografií.

Lze personalizované sklenice na víno mýt v myčce nádobí?

Laserová technika použitá při výrobě sklenic zanechává na skle dlouhotrvající otisk, takže je lze bezpečně mýt v myčce nádobí.