Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

12 Nalezené dárky

Personalizované sklenice na víno

Personalizace sklenic na víno

Personalizovaná sklenice na víno je skvělým doplňkem každého stolu a velmi elegantním dárkem, zejména pokud je na sklenici napsán osobní text. Přizpůsobte si krásnou skleničku na víno osobnímu designu a vytvořte jedinečný dárek pro každou příležitost. S personalizovanou sklenicí na víno bude každý okamžik přípitku výjimečný sám o sobě!

Přizpůsobte si sklenici na víno

Personalizované sklenice na víno vypadají elegantně a stylově a jsou výjimečným dárkem. Chcete někoho překvapit stylovým dárkem na míru? Pak si nechte krásné sklenice na víno personalizovat jménem a/nebo textem a přidejte na ně jedinečný design. Pokud si chcete sklenice na víno přizpůsobit, můžete si vybrat mezi sklenicemi na bílé a červené víno. Ty jsou k dispozici jednotlivě v sadách po 2 nebo 6 kusech. Personalizovaná sklenice na víno je výjimečným dárkem pro různé příležitosti. Je to například skvělý dárek ke svatbě, výročí nebo narozeninám.

Personalizované sklenice na víno

Personalizované sklenice na víno jsou skvělým dárkem pro různé příležitosti. Skleničky na víno s gravírováním můžete samozřejmě darovat nejen jako volný dárek, ale také jako balíček s personalizovanými skleničkami na víno nebo společně v kombinaci s fotopodložkami nebo koženými podložkami.

Navrhnout sklenici na víno je velmi snadné. V našem editoru si můžete vybrat jeden z krásných designů a poté přidat jméno a/nebo text podle vlastního výběru. My se pak postaráme o zbytek a s láskou a přesností do skla vtiskneme váš design.