Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaná Toblerone

Personalizované XL Toblerone s fotkou a jménem

13,718 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o XL Toblerone čokoládě:
Rozměry: 42,5 x 7 x 8 cm
Obsah: 4x mléčná čokoláda, 2x bílá čokoláda a 2x tmavá čokoláda (obsah se může lišit)
Hmotnost: 800 gramů
Personalizace: s fotkou a textem
Potisk: kvalitní, plné barvy

Pokud je teplota nad 25 stupňů bohužel nemůžeme zaručit, že dostaneš svůj čokoládový dárek v perfektním stavu. Máš otázky? Kontaktuj náš zákaznický servis.

Poznámka: Pokud je příchuť dočasně vyprodána, naplníme Toblerone balení jinými příchutěmi.

Švýcarská mléčná čokoláda Toblerone
Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, med (3%), mléčný tuk, mandle (1,6%), emulgátor (sójový lecitin), vaječný bílek, příchuť.
Obsah kakaa: nejméně 28%
Alergeny: Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy dalších ořechů

Švýcarská bílá čokoláda Toblerone
Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, med (3%), mandle (1,6)%), emulgátor (sójové lecitiny), bílkoviny, aroma.
Alergeny: Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy dalších ořechů

Švýcarská tmavá čokoláda Toblerone
Složení: Kakaová hmota, cukr, mléčný tuk, med (3%), mandle (1,6%), kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin)), bílkoviny, aroma.
Obsah kakaa: nejméně 50%
Alergeny: Obsahuje vejce, mléko, sóju, mandle a může obsahovat stopy jiných ořechů. Z technických důvodů bohužel nelze použít číslice, azbuku, turečtinu nebo speciální znaky.

Naše Toblerone jsou vyrobeny ze švýcarské čokolády.

Tato personalizovaná Toblerone čokoláda - XL je tím nejlepším překvapením!

Hledáš dárek, který je možné vychutnat si? Pak je tato XL Toblerone čokoláda dokonalým dárkem! Navrhni si svou personalizovanou Toblerone čokoládu XL s fotkou a / nebo textem. Díky této jedinečné personalizaci je tato Toblerone čokoláda dokonalým dárkem vhodným pro každou příležitost. Můžeš poděkovat, vyčarovat někomu úsměv na tváři, překvapit svou lásku nebo kolegu. Ale jen tak, sám pro sebe!

Toblerone XL obsahuje 8 čokolád v různých příchutích. Vytvoření své Toblerone čokolády je velmi jednoduché. Stačí přidat jméno a / nebo fotku a doplnit to milou zprávou pro obdarovanou osobu. Tvůj návrh vytlačíme ve vysoké kvalitě. Vytvoř si už nyní svou XL Toblerone čokoládu a překvap svou milovanou osobu.Máš zájem o větší množství? Kontaktuj naše obchodní oddělení a rádi připravíme cenovou nabídku na míru.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?