Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Pokud hledáte perfektní dárek pro nadšence rumu, překvapte jej jejich jedinečným personalizovaným dárkem rumu se jménem, fotografií, logem a/nebo textem dle vašeho výběru. Dostupné jsou různé značky rumu s tištěným nebo gravírovaným designem.

6 Nalezené dárky

Rum a dárkové sady rumu personalizované fotografií, jménem a/nebo textem

Pokud hledáte dokonalý dárek pro milovníka rumu ve svém životě nebo si chcete dopřát luxusní dárek, jste na správném místě.

YourSurprise nabízí široký výběr rumových dárků a dárkových sad s rumem, které jsou personalizované a zaručují skutečně jedinečný dárek.

Fantastické lahve a luxusní sady tvoří jádro našich rumových dárků. Vyberte si láhev rumu jako poděkování, miluji tě, na oslavu zvláštní příležitosti nebo jako gratulaci k dosažení významného životního jubilea.

Které dostupné dárkové sady rumu jsou nejlepší?

Náš sortiment zahrnuje výběr rumových dárků od nejlepších značek a každý z nich lze přizpůsobit vašim představám. Náš výběr značek se může měnit v závislosti na dostupnosti a nových produktů. V současné době zahrnuje slavné a oblíbené značky Bacardi a Old Captain.

Naše rumové dárky jsou k dispozici také jako součást dárkové sady, včetně elegantního dřevěného pouzdra s certifikací FSC. Sady lze personalizovat potiskem nebo gravírováním.

Jak mohu dárkovou sadu rumu personalizovat?

Pokud se rozhodnete dárek s rumem personalizovat, dodáte mu další punc ohleduplnosti, který váš příjemce jistě ocení. Naše dárkové sady s rumem jsou k dispozici v různých verzích, z nichž každá má vlastní jedinečný způsob personalizace. Zde jsou tři způsoby personalizace rumového dárku:

  • S personalizovanou etiketou s textem podle vašeho výběru.
  • Jako dárková sada s potiskem: přidejte na dřevěné pouzdro svou fotografii, design, logo, jméno a/nebo text.
  • Jako gravírovaná dárková sada: přidejte své jméno a/nebo text na pouzdro.

Vyberte si jeden z rumů z naší nabídky a začněte s personalizací pomocí našeho online editoru. Každý produkt má různé způsoby personalizace, takže si jednoduše vyberte ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Jaké druhy rumu mohou být součástí dárkové sady?

Vybírat můžete z nabídky bílých a hnědých rumů. Náš sortiment zahrnuje:

  • Bílý rum Bacardi: k dispozici s gravírovaným nebo potištěným obalem nebo s personalizovanou etiketou.
  • Bacardi Reserva Diez: jedná se o hnědý rum s plným, bohatým charakterem. Dodává se s personalizovaným potištěným nebo gravírovaným pouzdrem. Rum Bacardi pochází z Kuby.
  • Hnědý a bílý rum Old Captain: tyto rumy pocházejí z Jamajky a jsou k dispozici s potištěným nebo gravírovaným dřevěným pouzdrem.

Rumové dárky pro speciální příležitost nebo oslavu

Rum je skvělým dárkem na oslavy nebo jako překvapení pro zvláštní příležitost.

Pokud máte ve svém okolí milovníka rumu, dárková sada kvalitního rumu by mohla jeho velký den, například narozeniny, učinit ještě nezapomenutelnějšími. Dárkovou sadu můžete personalizovat a napsat k ní přání k narozeninám a přidat k ní fotografii z dříve prožitých společných chvil.

A nezapomeňte na výročí! Každý rok je milníkem, který si zaslouží být připomenut. Pokud má váš partner rád jemnou chuť rumu, darujte mu společnou láhev s promyšleným vzkazem k tomuto výjimečnému milníku.

Proč se zastavovat u osobních příležitostí? Obchodní dárky, firemní akce a setkání s klienty jsou také ideální příležitostí k předání dárkové sady rumu. Je to skvělý způsob, jak projevit uznání, zejména pokud váš klient nebo kolega dává rumu přednost. Skvělá volba také pro oslavy konce roku!

Nezapomeňte, že rumový dárek nepotřebuje vždy nějakou příležitost. Někdy jsou nejlepší dárky ty, které se dávají "jen tak". Je tak příjemné překvapit (kolegu) rumového nadšence novou směsí nebo dárkovou sadou z ničeho nic. Každý den se tak jistě stane výjimečným.