Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-05-22

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-05-22

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-05-22

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Obchodní dárky

Najít dárek pro obchodního partnera, klienta nebo kolegu není vždy snadné. Na veletrhu YourSurprise vždy najdete vhodný dárek. Pomocí fotografie, textu nebo loga přidejte osobní dary do osobního kontaktu. Všechny dárky lze objednat i ve větším množství. Kromě zasílání obchodních dárků partnerům a klientům nemůžete zapomenout na svůj vlastní tým! Překvapte recepční na recepci Národního recepčního střediska (2. května v květnu) s čokoládou nebo lahví vína. Na Den profesionálů v oblasti administrativy (27. dubna) můžete ukázat své uznání administrátorskému týmu. Zaokrouhlili jsme některé z nejlepších obchodních dárků pro vás.

Přizpůsobené hrnky

Chcete-li překvapit někoho (nebo tým), kteří si vychutnávají šálek čaje nebo kávy, vyberte si individuální hrnky ! Hrnky lze přizpůsobit individuálně nebo je lze objednat ve velkém množství ve stejném provedení. Přidejte logo společnosti, název oddělení nebo udělejte z něj zvláštní a vytvořte hrnek se všemi jmény. Nemusíte vždy čekat na narozeniny nebo speciální (mezi) národní den, který ocení váš tým, tento dárek je ideální pro každou příležitost!

Přizpůsobené pouzdro na laptop

Někteří lidé jsou velmi zaneprázdněni a hodně cestují za prací a skočí ze schůzky na schůzku. Jsou vždy velmi dobře připraveni a přinášejí silné projevy a inspirativní prezentace. Bez notebooku by to nebylo možné. Z tohoto důvodu je důležité, aby váš notebook dobře chráněn. S personalizovaným pouzdrem na laptop si ho můžete vyzkoušet jako profesionální nebo osobní. Na rukávu notebooku nebo na obrázku vaší rodiny si vytiskněte logo a slogan společnosti. Teď už se nemusíte starat o svůj notebook, můžete se zaměřit na to, že jste úžasní na to, co děláte!

Whisky dárek

Už jste právě přistáli s masivním obchodem nebo jste dosáhli působivého cíle? To volá po oslavách! Dopřejte svým hvězdným kolegům nebo partnerům dárek s whisky . Přeměňte tento dárek na něco osobního tím, že navrhnete luxusní dřevěnou krabici s vlastní fotografií a textem. Můžete také použít logo společnosti nebo slogan. Kromě toho, že tento vynikající dárek k oslavě vašich úspěchů, může být také použit, když je někdo povýšen nebo se bude těšit na jeho důchod.