Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kerstcadeautjes onder de €20

Vánoce strávené v pohodlí domova? Zde najdeš naše tipy, jak si je zpříjemnit!

Svátky se blíží a ta pravá vánoční horečka je už opět tady! I přesto se příchozí svátky budou pravděpodobně lišit od běžných. To neznamená, že Ti budou chybět strýcovou vtipné příběhy, vánoční zábava a dárky! Setkání tváří v tvář se všemi přáteli a rodinou se letos možná neuskuteční, ale to neznamená, že Vánoce budou bez jejich přítomnosti. Proto jsme si připravili tipy, jak trávit vánoční svátky spolu, byť na dálku.

Tak jak nato? goede omscchrijving van de foto geven

Tip 1: Pošlete vánoční pohlednici

Vrať se k tradicím a pošli vánoční pohlednici. Tento rok ale speciální - personalizovanou s fotkou a textem. Navrhni si jedinečnou dřevěnou pohlednici - stačí si vybrat pěkný design s fotkou a milým přáním a hotovo! Milovníkům sladkostí můžeš poslat vánoční pohlednici z čokolády. Ano, slyšíš dobře! Personalizovaná fotkou a textem je fakt k sežrání! 

Navrhni si dřevěnou vánoční pohlednici>>>
goede omschrijving van de foto geven

Tip 2: Zorganizujte digitální vánoční večeři

Nemůžete se bohužel osobně setkat? Naplánujte si s přáteli a rodinou videohovor, během kterého si spolu vychutnáte vánoční večeři! Ale chcete spolu telefonovat už během přípravy vánoční večeře? O to více zábavy to bude! Vše je hotové a stůl je prostřený? Polož si obrazovku telefonu na stůl, stejně jako kdybyste tam všichni byli spolu! Dobrou chuť. 


goede omscchrijving van de foto geven

Tip 3: Dívejte se spolu na vánoční filmy

Na Netflixe je v dnešní době plno skvělých vánočních filmů. Na Netflix si můžete uspořádat filmový večer jednoduchou synchronizací sledovaného filmu. Udělejte si horkou čokoládu nebo dobrý punč, přikryjte se dekou a zábava může začít. Synchronizace filmů na Netflix má také fukce chatu - tímto způsobem vtipné komentáře během filmu nebudou chybět.

Vlastní deka>>>
goede omschrijving van de foto geven

Tip 4: Zahrajte se na andělíčky

Není nic zábavnější než překvapit rodinu a přátele osobním dárkem. Konečně, tradice jsou tu na to, aby se zachovaly. Zahrajte se na andělíčky. Objednejte si milé dárky, zabalte je do osobního dárkového balení a postavte je před dveře svých přátel a rodiny. Stačí zazvonit a udělat pár kroků zpět a hned uvidíte, jaká je reakce na dárek. Pokud členové rodiny nebo přátelé žijí v zahraničí, také je to možné! Pošlete dárek na jejich adresu a když dorazí balíček, zavolejte jim na Skype nebo Whatsapp. Chcete, aby to bylo ještě zajímavější? Vylosujte si jména a překvapujte se všichni navzájem. 

Vytvoř si personalizovaný balící papír na dárky >>>
goede omscchrijving van de foto geven

Tip 5: Ozdobte si vánoční stromek

I když si tyto Vánoce nemůžete pozvat rodinu a přátele přímo domů, to neznamená, že tam nemohou být. Navrhněte si jedinečné vánoční ozdoby s fotkami členy rodiny a přátel a zavěste je na svůj vánoční stromeček. Nebo obdarujte rodinu vánočními ozdobami se společnými fotkami! Pokud je vánoční stromek již plný ozdob, můžeš zvolit retro fotky. Nevypadá to útulně?

Navrhni si nyní své osobní vánoční ozdoby nebo palaroidové fotky >>>

Tip 6: Zahrajte si hry!

Během Vánoc určitě nemohou chybět i společenské hry. Stáhněte si mobilní verzi oblíbených her a o zábavu máte postaráno. Pozvěte přátele nebo členy rodiny a zorganizujte herní večer. Tak kdo vyhraje?

Možná to nebudou Vánoce, v které jste letos doufali. Doufejme však, že budou příjemné a klidné. Kreativitě se meze nekladou. I tyto Vánoce přejeme hodně radosti a spokojenosti!