Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Překvapte milovníka vodky ve svém životě personalizovaným dárkem vodky se jménem, ​​fotografií, logem a/nebo textem dle vlastního výběru.

Personalizovaná vodka a vodka v dárkové krabici

Znáte někoho, kdo miluje vodku, a chcete ho překvapit lahví vodky prezentovanou jinak než obvykle? S YourSurprise máte několik možností, jak nabídnout nečekaný dárek a udělat radost někomu, na kom vám záleží. Personalizovaná láhev vodky je nejen nejvhodnějším dárkem pro někoho, kdo tento nápoj miluje, ale může se stát i pěkným dárkem pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny, odchod do důchodu nebo dárek pro obchodní partnery. Jedinečnost našeho výběru vodky spočívá kromě její okouzlující chuti také ve způsobu prezentace. Můžete si vybrat dárkové balení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám nebo potřebám obdarovaného. Obal láhve si můžete přizpůsobit potiskem, gravírováním nebo si vybrat krabičku s gravírovanou skleničkou.

Obaly vodky na míru

V našem katalogu si můžete vybrat ze tří různých druhů vodky a přizpůsobit si dřevěnou dárkovou krabičku fotografií a/nebo textem. Přizpůsobení obalu je opravdu snadné! Vyberte si svou oblíbenou značku vodky z nabídky: - Smirnoff Vodka: Smirnoff Vodka s plnou, svěží chutí a jemným dozvukem je vhodná do koktejlů nebo k pití v čistém stavu. Obsah alkoholu je 37,5 % a vyrábí se v Anglii. - Grey Goose Vodka: pokud hledáte vodku, která je lahodná jak v koktejlech, tak v panácích, je Grey Goose Vodka tou nejvhodnější volbou. Obsah alkoholu je 40 % a vyrábí se ve Francii. - YourSurprise Vodka: Naše YourSurprise Vodka s hladkou a hedvábnou texturou se vyrábí v Nizozemsku a obsahuje 40 % alkoholu. Jakmile si vyberete láhev, vytvořte si návrh online a přizpůsobte si dárkovou krabičku na vodku pomocí fotografie a textu. Máme připravené návrhy pro každou příležitost, ale můžete také vložit jednu nebo více fotografií a vytvořit si vlastní koláž se speciálním jménem a/nebo vzkazem.

Vodka s personalizovanou etiketou

Kromě toho, že je naše vodka YourSurprise vynikající jako dárek v osobním balení, je k dispozici také v jedinečném designu! Můžete si vybrat vlastní etiketu, která obepíná celou láhev. Na štítek můžete vytisknout design podle vlastního výběru z našeho editoru, ale také vložit jednu nebo více svých oblíbených fotografií, jméno a/nebo text. Vodka s personalizovanou etiketou je tak ideálním prostředkem, jak poslat vzkaz někomu, na kom vám záleží. Na štítku můžete například vyznat někomu lásku, napsat pozdravný vzkaz nebo dokonce vložit logo své společnosti. Tip: Vodku YourSurprise podávejte velmi studenou nebo ji při podávání koktejlu kombinujte s ledem.

Balení vodky s gravírovanou sklenicí

Na Západě je zvykem podávat vodku v malé panákové sklenici, velmi studenou a nejlépe bez ledu. Pokud znáte někoho, kdo si raději vychutná panáka vodky přímo z mrazáku než koktejl, je balení vodky YourSurprise s gravírovanou sklenicí ideálním dárkem! Stačí si vybrat balení s odpovídající skleničkou a zvolit text, který chcete mít na skleničce na vodku personalizovaný. V našem online editoru si můžete vybrat z několika jedinečných návrhů, do kterých můžete zadat jméno, text a/nebo speciální datum. Obdarovaný si tak může vychutnat svůj oblíbený nápoj se speciálním nádechem. Můžete si také zakoupit gravírovanou koktejlovou sklenici samostatně a podávat své nejlepší koktejly s vodkou.

Personalizované Sklenice >> Vodka pro všechny chutě!

Věděli jste, že podle tradice by se vodka měla podávat čistá, bez ledu? Tato lihovina pochází z východní Evropy, ale dnes se vyrábí po celém světě a podává se na různé způsoby: v panácích, ale také v koktejlech, jako je Bloody Mary nebo Sex on the Beach. Vodka je vynikající v jakékoli podobě a chuti, od koktejlů až po panáky! Personalizovaná vodka YourSurprise se hodí pro všechny chutě a je jedinečným dárkem, ať už samostatně, nebo v kombinaci s něčím jiným, například skleničkou na panáky nebo krabičkou čokoládových pralinek.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)